• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Cannabis kereslet az államokban?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Új Forgalmazókat keresünk a jelenleg meglehetősen vékony USA-ból az USA-ba tartó névsorunk feltöltéséhez. Annyi Cannabis-kereskedő van mindenhol, a legalizálással több államban, ami minden eddiginél könnyebbé teszi az emberek számára, hogy betépjenek, mi a Cannabis valódi értéke manapság? Van-e piaca itt a BB-n az USA-ból az USA-ba történő értékesítésre?

Jelenleg olyan árusokat hívok meg, akikkel személyesen üzleteltem, hogy jöjjenek át, szerintetek megéri az időmet, hogy a Telegramban is megkeressek egy csomó nagy kaliforniai fickót? Sok csatornát követek, és van néhány igazán profi eladó, akik esetleg hozhatnának néhány igazán ütős cuccot a piacunkra. A múlt hónapban volt egy Sativa kibaszott 55% THC-vel, emlékszem, amikor egyszerűen kétszámjegyű értékekért izgultam, őrület, amit ezek a srácok manapság kihoznak.

Határozottan alacsonyan vagyunk a pszichedelikusok terén is az Államokban, ezek azok a forgalmazók, akiket eddig megkerestem.

MORE WEED???? Mit gondoltok srácok?

P.S. A Marijuana a Cannabis rabszolga neve, nézz utána! és ne hívd Marijuana-nak!!!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Szívesen látnék még több gyomot az amerikai szekcióban. Van néhány dolog, amiből biztosan többre lenne szükségünk. Régebben a fű volt a kenyerem és a vajam, most, ahol élek, az emberek inkább mennek a dispóba egy kiárusítási napon, mint hogy támogassák a helyi dílert. Több mint a fele azoknak, akiket régen ismertem, mind nyugdíjba ment, vagy kénytelen volt váltani, mert a kínálat az egekbe szökött és az árak felmentek. A saját termesztés tűnik az egyetlen módnak arra, hogy manapság tisztességes jövedelemre tegyenek szert, és ez sokkal szórakoztatóbb is. Nem biztos, hogy a kereslet mennyire jó, de mindig szükség van több fűre!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Több gyom!!! Pontosan az én gondolataim! Amikor az összes legalizálás elkezdődött, komoly erkölcsi dilemmám volt, a kereskedőm több mint egy évtizede velem van, és nem vagyok hajlandó piszkos munkát végezni, így egy ideig csak elvből vásároltam tőle. De a végén még ő is azt mondta nekem, hogy menjek el a dispo 🔥 és én is felszedtem neki lol. Még mindig van üzlete, amennyire tudom, és alig várom, hogy bevigyem őt a BB-be, egy igazi profi, Mary az ő múzsája, Stoner-t csinált belőlem, lol

A Telegramban a professzionalizmus szintje, amit láttam azoktól a káli csapatoktól, megdöbbentő... gyorsabb ügyfélszolgálat, mint a kibaszott Target vagy a Bank of America, igazán magas színvonalú emberek.

Jelenleg a füves részleg nekem úgy néz ki, mint egy átlagos, 'pre-dispo-napok' drogdíler választék. Ami rendben van, de... A lehetőségek...! Ételek! Magas THC-tartalmú trófeák! (a dispo még mindig szar) HASH!

A termékválaszték szerintem a legnagyobb vonzereje a diszpóknak, nyilván az ár is tényező, de általában úgy gondolom, hogy a sok megrendelést leadó füvesek egy dolgot akarnak mindenekelőtt: következetességet. Jó tudni, hogy a nap végén lesz füved, amikor csak akarod. Azzal, hogy az összes ilyen termék itt van, azt hiszem, több ember hajlandó lesz vásárolni mindenkitől...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Szeretek egy keveset magamnál tartani, de már csak ritkán szívom. Nagyjából az a szar, ami megölte Elvist. Nem érdekel jobban az illat és az íz, mint a thc több mint 25% Régebben volt egy régi barátom, aki elköltözött egy d Coloradóba, és eladta nekem a rossz feno rügyek igazi olcsó.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kereslet van rá, de a kínálat is óriási. Az államomban most nyíltak meg az első rekreációs célú gyógyszertárak.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ahol én vagyok, ott az egyetlenek, akik a régimódi módon vásárolnak, azok a régimódiak, akiket én neveltem és akiktől tanultam. Az én házi készítésűm mind a szüleimnek megy a nyugdíjas éveikre. Ebben neveltek fel, és éveken át elláttak, amíg hivatalosan nyugdíjba nem mentek, így úgy gondolom, hogy megérdemelték. Soha egy fillért sem adtam és nem is fogok. Miért fizetnék 100-at egy negyedévért, ha adómentesen megkaphatod feleannyiért. Tehát a THC nem 25%, a jó minőségű fű valószínűleg 19% körül van, és nem tesszük be a nevedet egy számítógépes rendszerbe az összes adatoddal együtt. Valami nem egészen helyes, ha ezt ugyanazzal az állammal tesszük, amelyik letartóztatott minket, és még mindig le fog, ha rajtakapnak, hogy az engedélyük és a megfelelő engedélyek/engedélyek stb. nélkül termesztik vagy árulják, és technikailag szövetségi szinten illegálisan termesztik és árulják, tehát mitől lesznek ők legálisak, mi pedig nem? $$. Sok fiatal dohányos most nem is ismeri azt az érzést, amikor elmegy a füves házba, leül egy jó zene mellett, szív egy kicsit, és az orra előtt mérik, és néha vannak lehetőségek, amelyek közül így is lehet választani. Az élmény is része ennek, ami helyettük kereskedelmi jellegűvé vált. Budtenderek... :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
SO igaz @prophet Nem volt egy jó "smoke sesh" évek óta. és jó pontokat teszel a felhasználói leírásokról, a szövetségi szintű dolog még mindig ért engem, meddig tud a Fedz ilyen sokáig szemet hunyni ez felett? Ez az egész egy szőnyeghúzás... Nagyszerű, hogy gondoskodsz az embereidről, szeretem ezt látni, egy igazi "bűnügyi biztosítási terv", tesók segítik a tesókat. A dolgok változnak, de aztán megint csak nem változnak olyan sokat.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
A törzsvendégeim annak idején élvezettel ültek le egy-egy füstölés alkalmával, és szedték a zacskót, vagy nézték, ahogy mérlegelnek. Sok más furcsa és végletes üzletet kötnek az ilyen alkalmak során, amelyek megnyitják a többi elérhető anyagot odakint. Ha egy nap 10 különböző vásárlója van, és mindannyian különböző embereket ismernek, az segíti az üzletet, és mindig találhat más finomságokat, ha szükség van rá, ha boldog visszatérő ügyfelei vannak. Ha már a fűről beszélünk, arra gondoltam, hogy szereznék egy kis hasist és felajánlanám, de tesztelnem kellene a keresletet, hogy Im ne ragadjon meg az egészet. A helyi korlátozott a hasis különösen számomra... Gondoltam, 15 vagy úgy grammonként. Még nem biztos...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Igen, ember, van egy igazi művészete annak, hogy csak úgy lövöldözz a dílereddel. Hallottam már rémtörténeteket arról, hogy a kereskedők órákat várakoztatták az ügyfeleiket, de mindig úgy gondoltam, hogy az illető egyszerűen nem "érti" lol.

Én már évek óta rendszeresen füvezek, és még mindig nem találtam Hash-t. Ezen az áron biztosan vásárolnék néhány grammot. Abból, amit láttam a többi piacon, ez egy lopás lenne, valószínűleg gyorsan elmenne.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Igen, kíváncsi voltam, hogyan fog eladni. Tudom, hogy a dispo ára magas a hash számára, ahol én vagyok. Láttam 50 dollárért egy grammot, és én azt mondtam, hogy NEM KELL. A 80-as évek közepén 8$ volt, 2005 körül vagy úgy 12$ volt az utolsó, amit vettem. A pokolba is, gondoltam, hogy a viasz 17 dollár egy grammért vonzó lenne, helyben az is, de itt még nem annyira. Ha nekem lenne üzletem, gramm helyett unciát árulnék.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Én a TPB Ricky's Ricky's School of Thought of Weed nevű iskolájához tartozom: "Just get it in you" nem csak a fűre vonatkozik, nyilvánvalóan lol, de ezek a kibaszott "vélemények"... "gesztenyeszaga volt, amikor kinyitották, a terpén íze gyümölcsös és krémes" fuck off, ez fű, a szarnak fű íze van lol, ha ettől magasabbra jutok, akkor benne vagyok. A viaszok, homokok, vajak, minden ilyen szarság túl van árazva körülöttem. A változatosság jót tenne a piacnak.
 
Top