• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Kocsik

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Körülbelül mit várnának az emberek NA-ban, hogy fizessenek, BHO kocsik, és élő kocsik tisztességes hardverben.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Mint egy dolog, amire kíváncsi vagyok, Vajon az ügyfelek megennék az 5 dolláros árkülönbséget az olcsó kocsikban vs. azok a szalagos-nem sarokolt ccellák? Vagy az olcsóbb (de még mindig jó hírű) kocsik az út?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sokan vannak itt az Egyesült Államokban, és mindenféle kocsit láttam. Mindenkinek megvan a maga preferenciája. Én személy szerint az olcsó, eldobható és újrafelhasználható kocsikat választottam. Egyszer egy időben egy csomó pénzt költöttem egy olyan készletre, amely 502(?) menetes akkumulátorokkal rendelkezett, és különböző ellenállású tekercseket használhattál, és sok tartozék volt, de úgy tűnt, hogy sok karbantartást igényelnek. Állandóan babráltam velük. Amikor rábukkantam a kicsikre, amelyek mind 1 darabból állnak, és az egyetlen dolog, amit meg lehetett változtatni, az a tényleges patron volt, ami jelentősen leegyszerűsítette számomra. Vettem több olyan eldobható típust, amelyek nem könnyen szétválaszthatók, és amikor kiürülnek, eldobja őket, de nem egyszer szivárgott vagy nem töltötték fel helyesen. A benne lévő termék ára nagyban befolyásolja, hogy milyen készüléket szeretnék látni. Remélhetőleg hamarosan mások is beleszólnak.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Nos, arra gondoltam, hogy megnézem, van-e piac a menetes kupakos / újratölthető kocsikban egy tisztességes cégtől, amely 1 g különböző kannabiszkivonatokkal van megtöltve. Csak felmérni a piacot, mivel az USA-ban most nehezebb vevőket találni, mivel az összes legális államot figyelembe véve.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Úgy gondolom, hogy egy meglehetősen erős feketepiac fog fennmaradni néhány évig a kártya megszerzésének költségei, de még inkább az adók miatt, amelyek eléggé őrültek. A legális fű drága. A gyógyszertárak is tesztelik a szart, és csillagászati követelményeket támasztanak a penészspórákkal, az oldott szilárd anyagokkal és egyéb szempontokkal kapcsolatban. Van egy haverom, aki. Coloradóba költözött évekkel ezelőtt, hogy kergesse az álmát, de rémálommá vált számára, mert nem tudta eladni a füvét. Egyszerűen nem volt elég jó. Ő eladta nekem 100 dollárért uncia márkás vetőmagot bankf1 beltéri.
Szóval most rájöttem, hogy van egy robusztus piac, de a haszonkulcs nem túl nagy. Ez egy telített piac mindenhol.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Igen, csak rengeteg extra dolgom van, és számlákat kell fizetnem, így úgy tűnik, hogy van elég piac arra, amire szükségem van.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Jelenleg az étlapon az n-butánnal készült (viszonylag íztelen) lila ködös BHO szerepel. És d9/d8/cbd/cbg/cbn desztillátumból és opcionálisan terpénekből készült egyedi kocsik. Minden hardver hiteles CCELL menetes (újratölthető) kocsik. Vagy ispire vagy ikrusher gyártotta logoless eldobható anyagok. Eldobható eszközök jelenleg nem állnak rendelkezésre, kisebb logisztikai probléma a legutóbbi tétel hardvereknél.
 
Top