• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Cannabinoids Caut colaborator Substanta / 5cl beszállítót keres Romániában

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Romániában vásárolható anyagot keresek, esetleg átadó partnert. Első alkalommal szeretnék egy szörnyeteg .. túl sok találatot kaptam az utóbbi időben, ha szüksége van valakire, aki Dél-Romániában leadja a PM-et.
Keres 5cla Romániában vagy Bulgáriában vásárolni
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pm (SonGoku) Elfelejtettem, hogy nem használhatom a kontaktokat... és ki lettem tiltva...
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Természetesen tudunk segíteni
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Profilul lui SonGoku apare ca "Ennek a felhasználónak a profilja nem elérhető."
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Hollandiában vagyok, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy kapcsolatba tudom hozni valakivel ,én magam is kipróbáltam!!!! Írjon nekem, ha érdekli!!!!. 5 nap múlva hazaérünk!!!
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Intr-tr-adevar daca iei f2f de la cine nu trebuie e foarte usor sa iei gherla. Egyszer adtam 500 lejt és 1,5g-ot kellett volna vennem, az ember elment és soha nem jött xD. Most beszélek valakivel, hátha jobb lesz és ha minden rendben megy, akkor tudatom veletek.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Azonnal megajándékoztam a 3-4g-ot, amikor láttam, hogy valaki más csinálja, tudván, hogy én így csinálom, nagyon örülök, hogy hagytam magam, és hogy alkalmanként élvezhetem a pae-t a fűvel. Mellékesen megjegyzem, túl egyszerű, hogy ne magad készítsd el, és a haszon viszonylag abszurdan magas, mintha a napfényt a holdfényhez hasonlítanám. Az egyszerű elkészítés nem jelenti azt, hogy kevésbé veszélyes, attól függ, hogy mennyit vagy hajlandó vállalni.
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Van partnere?
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
még mindig keresünk valakit Dél-Romániában
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
És még mindig Dél-Romániában vagyok
 

Luchy777

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
caut substanta si eventual colaboratori , sunt in centru romaniei, la noi preturile sunt absolut exagerate pe canabinoizi , 3g de ceai gata preagatit ajunge la 500 lei !!!
pm me
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
:oops: Tudom, hogy találtam egy fickót Craiova és küldött nekem molyirtó, mellesleg élek Hollandiában....eu van egy 5cl régi forrás, ha elfogadja a 3 hét alatt fizetni a mintát küldött Hollandiából valaki Romániában és
2 héten belül felveszem veled a kapcsolatot, hogy hazaküldjem a mintát miután írtam neked ha akarsz 300 lejt küldök neked 1,5 g tiszta 5cl-t és megtanítalak, hogyan kell füstölő fűszert készíteni, ha nem vagy olyan, mint én, hogy direkt!!!! teszem fel.
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
HA akarsz egy másik munkát, találkozunk és megmutatom, hogyan kell csinálni, fizetünk 50-50, nálam van a recept és az ember a recepttel és a kínai az ajánlattal...
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
De ha találkozni akarsz velem, akkor tudd, hogy a biztonságom érdekében nem kapsz semmit, amíg el nem hagyom az országot!
 
Top