Legolcsóbb / legnyereségesebb GOOD Cathinone? (Kis léptékű)

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Az én területemen viszonylag olcsón kapunk jó metamfetamint, de az utóbbi időben a helyi minőség csökken, és a nagyfőnökök nem örülnek. Megtanultam az összes szükséges kémiát, és r3alizáltam, hogy ez egy könnyű dolog, amit ki lehet használni, még akkor is, ha ez csak egy kis terület, mint néhány Hotspot-park a tweakerek számára.
Szóval tud valaki segíteni nekem, hogy mi a legolcsóbb katinon, amit kis- és közepes méretű szintetizáláshoz használhatok? Megjegyzem, hogy az Egyesült Államokban vagyok, és nyilvánvalóan előnyben részesíteném a nem tervezett vegyi anyagokat.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
A 4-MMC minden, amire szüksége van. Jelenleg nem érnek meg a legális szövegek
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Nem úgy értettem u ütemezett vegyi anyagok, mint az rcs, az én hibám. Úgy értem, nem tervezett prekurzorok. És nem tudom, hogy a 4mmc működne-e itt... Úgy értem, mindenki függő a tűtől és a pipától, még én is, így ha nem szívhatnak én sem, akkor szerintem haszontalan lenne.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aha,
Mindenesetre a 4-MMC, amikor lecsapódik. Még euforikusabb és addiktívabb, mint bármi más.
Ha az ügyfelei stimuláns típusú mámort keresnek, ez az.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
És hogy pontosan meddig tart a slammelés? Nem hiszem, hogy valaha is látott keménymag metamfetamin-használókat. Az itteni emberek naponta néhányszor lövik be magukat, de még mindig elvárják, hogy közben rágyújthassanak, hogy a tivornya folytatódjon.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Nem, A piroszok a legeufórikusabb dolog ott kint. A "függőséget okozó" pont vitatható, mivel elég sok mellékhatásuk van.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Nos,
Azok az emberek, akik egész nap metamfetamint és cigit csapkodnak, nem keresnek egy rövid életű kat...
Meg kellene nézni az MDPV-t, az A-PVP-t és más hasonló vegyszereket, talán.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Azt hittem, hogy az MDPV és a hasonló szerek katéterek, vagy tévedek? Én is csak nem tudom, hogy elég jövedelmező-e az eladásuk... nem is tudom, hogy milyen összegért lehet eladni őket egyébként. Tudom, hogy sokkal előrébb van, ha ez a játék, de azért ez is egy fontos rész.
 

fartsqander

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Haver, ha te leszel slinging, pyros ur legjobb választás, kényszeres, mint a pokol, elég ritka, így az árak nagyjából, ami működik az Ön számára. A trükk azonban a kereslet megteremtése, ami nem könnyű, amikor mindenki jeget akar, és olyasmit kínálsz, ami bűzlik a cumótól, amikor elszívod. De ha ezen túllépsz, akkor ugyanazokat az ügyfeleket fogod látni naponta többször is.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Honnan a fenéből vannak nektek olyan pirosaitok, amelyeknek cumiszaguk van?
Ez nevetséges, egyáltalán nincs szaguk. Egyiküknek sincs.
Néha rossz szaguk van, ha elégetik őket, de az a szintézisből visszamaradt nem kívánt mérgező vegyszer. Maguk a piroszok sem büdösek, ha elégetik őket.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
A-pvp php sokkal jobb ízű és szagú, de ez abszolút a jegy 100-szor jobb, mint a legjobb met, amit valaha is voltam, minden összetevőt egyik napról a másikra és hazai (USA is ) a piacot nehéz lehet építeni, de még a legkeményebb mag Crack fej el fogja adni az anyja cipőjét egy íz után eladja magát, csak meg kell adni nekik egy ízelítőt, mert nem fogsz kapni sehol máshol, te állítod be az árat a kereslet és a kínálat
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ephedron vagy 4mmc
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Attól függ, hogy mit szeretne:
1. Egy szép rövid eufórikus rohanás és alig mellékhatás: Alpha-PiHP
2. Későn érkező stimuláló löket és több mellékhatás: Alpha-PHP
3. Kemény eufórikus roham, amelyet még soha nem láttunk az univerzumban, és szörnyű mellékhatások, például órákig fáj a hátad: Alpha-PVP

Figyelemre méltó jelentés: Soha nem volt MDPV, de azt mondják, hogy ez a legkeményebb drog, ami valaha létezett. Hát igen. Az A-PCYP-nek is jó a rushja, de aztán később egy nagyon furcsa high.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ha megpróbálja kiegészíteni a meth stimulációjával, talán meg kellene néznie a metil-aminorex vegyszercsaládot vagy a pirovelarofenonokat. a-pvp fújja a meth-et a vízből a stimuláción. Megeszi a srácok arcát
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Ez igaz. Szomorúan igaz és még rosszabb:
A Flakka (Alpha-pvp) megeszi az arcokat egy pár.
A Krokodil (dezomorfin) beteg krokodillá változtat, zöld, bűzös hússal.
Ha mindkettőt sokat szeded, akkor orosz vagy.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Kényszerít, hogy megedd valakinek az arcát? Legutóbb, amikor kipróbáltam, körülbelül 2 évvel ezelőtt, nem akartam még ételt sem enni. Ismeri az etanol nevű drogot? Normális embereket arra késztet, hogy megöljék a barátaikat, és utána azt sem tudják, miért tették! Őrült drog, ember. Örülök, hogy nem öltem meg senkit. ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Volt némi zavar 2 különböző vegyi anyaggal kapcsolatban, amelyek neve gyakorlatilag azonos. Úgy tűnik, hogy a hozzászólásokat törölték, de én még mindig szeretnék erről beszélni. Ez a
5GFySolkuw
a cas# 33809-96-0. 4-metil-1-fenil-pentán-1-on
2-brom-4-metil-pentánfenon. Ez lehet az a-pvp előanyaga.
Ezután van
TizOKFa2Bu

1451-82-7 2-bromo-1-(4-methylphenyl)propan-1-one. 2-brom-4-metilpropriofenon. A 4-mmc prekurzora.
Könnyen elképzelhető, hogy valaki félreérti, melyik vegyi anyagról van szó.
1. Bromo-valerofenon
2. 2-brom-4-metilpropriofenon
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18

A CAS 33809-96-0 állítólag az alfa-pihp prekurzora.
Szerkezetileg ez a jól ismert és könnyen hozzáférhető CAS 49851-31-2 analógja, mint az alfa-pvp prekurzora.
Ezt azonban még senki sem erősítette meg, és mivel a CAS 33809-96-0-t valóban lehetetlen beszerezni, a tényleges szintézis eltérő lehet. Nagyon érdekes lenne tudni, hogyan.
Talán a kémia szakértők tudnak segíteni?
Köszönöm a kifejtést.
Persze igazad van a gyakorlatilag azonos elnevezések miatti zűrzavarban. A sötét üzemmódról nem tudtam :)

De: Miért törölték a hozzászólásokat?
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Valaki (bárki is írta az első cas#-t) eléggé feldúltnak tűnt, hogy azt mondtam, hogy nem tűnik érvényesnek a #. A keresés során 0 találatot kaptam rá, amit tévesen úgy értelmeztem, hogy nem létezik. Az USA-ban nem létezik, de ő linkelt néhány kínai vegyipari céget, amelyek ezt gyártják. Ha jól emlékszem, ez egy hexanofenon, tehát hosszú oldallánca van, 6 szénatomos. Alaposan kimutatták, hogy a feniletilaminok SAR/QSAR-ja 3-4 szénatomos oldalláncnál mutatja az aktivitási csúcsokat, tehát több szénatomot kellene elveszítenie. Nem vagyok kémikus, de a konyhában játszom, és tudom, hogyan lehet egyszerre 1 szenet eltávolítani, és hogyan lehet egyszerre az összeset eltávolítani. Valószínűleg van rá mód, hogy pontosan 3-at távolítsunk el, igazából nem néztem utána. Van itt kb. 3,5 gramm valami tabletta, ami [ fuck elfelejtettem, de fenil] benzoát 26 szénatomos oldallánccal, amivel szeretnék kezdeni valamit, ha valaki tudja, hogyan. Edit; duh, ez benzonotát, egy köhögés elleni gyógyszer.
6BOQpdAu8g
 
Last edited:
Top