• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Mi az a PIKO?

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Szeretnék itt egy kis közvélemény-kutatást végezni. Szeretném hangsúlyozni, hogy egyik válasz sem rossz, engem csak az Ön személyes tapasztalata és véleménye érdekel, ezért ne hagyja magát befolyásolni más felhasználók válaszai által.

Definiáljátok, hogy számotokra mi a "cseh piko".
Számomra ez a különböző minőségű, színű és tisztaságú metamfetamin (a vegyész készségétől függően, szlengben "varic"-nak nevezik), amelyet nedves crack formájában árulnak, (ál)efedrinből jódfoszfor redukcióval készül, többnyire kis házi főzdékben vagy közepes méretű szervezett főzdékben.
A jobb minták fehérek, általában sárgás-aranyszínűek, a rosszabbak barnák vagy rózsaszínűek.

Várom a válaszokat!
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
23
Reaction score
19
Points
3
Küldjön néhány d:
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Nekem pedig, mint intravénás felhasználónak, mindig is tetszett a sárga 😋
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Fuj strelec
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Hol kaphatok sárga barna vöröses kékesen csillogó meth valaki még mindig kell, hogy készítsen a jó anyagot a régi időkből t
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
A (ceske) piko alatt a ceskej pernik-t értem. Tehát nem egy mexikói kartellek által főzött racém kristály, hanem egy cseh recept szerinti (ahogy írod) rendes stop-and-go d-metil. A keverékekről és a színekről nem tudok, nekem fehér kristályom volt, és totál durva volt.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Pontosan, tudom, hogy világosak, mint a sárga vagy a kék csillogással, minden héten más volt, de mindig félelmetesek és nagyon erősek voltak, újra szükségem van valami hasonlóra.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Senki sem rendelkezik pontos szintézisutasításokkal arról, hogyan kell előállítani a jó, rendkívül erős Piko-t, ha már senki sem rendelkezik vele, vagy már alig lehet kapni?
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
A Cseh Köztársaságban még mindig általánosan gyártják. A pontos "cseh módra" is hálás lennék.
 
Top