Kokaetilén szintézis ex vivo

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Hello!
Mindannyian tudjuk, hogy a kokain és az alkohol a szervezetben kokaetilénné reagál. Ez sokkal szívkárosítóbb és egészségtelenebb. DE a kérdésem az, hogy mi az útja a kokaetilén por alakban történő előállításának? Ezt találtam:
"Ez viszonylag egyszerűen elvégezhető a testen kívül. Vízmentes etanolban feloldva néhány csepp hcl-el és refluxálással megtenné a dolgát"

Magam nem tudom kipróbálni. Ez csak hipotetikus kutatásra szolgál
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Egy rövid ideig lehetett koka teát vásárolni az én országomban (Dél-Afrikában). Nagyon enyhe volt, valójában IMO a rooibos teához hasonlítható (koffeinmentes tea, amit itt gyakran iszunk). A legkevésbé sem stimuláló, valójában eléggé nyugtató hatású és nagyon könnyű inni.


Vettem kb. 20-30 teafüveget, és beletöltöttem egy üveg vodkába, ami elég erős kokainteát eredményezett, ami legalább egy kis stimulációt biztosított számomra.
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Másik>
Átészterezés>
A kokain HCl-t a lehető legszárazabb etanolban natriumetoxiddal együtt melegítjük, amelyet úgy melegítünk, hogy az etanol el tudjon desztillálni (70-75 Celsius fok).
Ezután adjunk hozzá vizet, amely lebontja az etoxidot natriumhidroxiddá. Az etanol elpárolog, és a maradék termék a kokaetilén lesz.

Azt is olvastam, hogy vízmentes alkoholban és ecetsavban hővel is lehet hasonló módon előállítani...

Még nem sikerült kipróbálni!
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ez azonban nagyon rosszat tesz a szívnek!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Igaz igaz, de érdekes, hogy a kombináció új anyagot hoz létre a szervezetben. Tehát, hogy ezt kívülről hozza létre, és sósavként legyen meg, az kémiai teljesítmény lenne.
De igen, a drogok rosszak, m'kay.
 
Top