Kokain Freebase szódabikarbóna vagy ammónia segítségével

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
egy jegyzet, amelyet swim adaptáltszavakkal, ahogyan swim mondaná vagy inkább tenné.

Egy nagy fémkanálban, régi vas (nem SS). Hajlítsa le a nyelet a "kanál" részről, hogy az önmagában is megálljon. Legyen stabil.
Kombináljunk 1 gramm kokain hcl-t és ½ gramm szódabikarbónát (mivel a legtöbb embernek ez könnyebben hozzáférhető az ammónia helyett, de alul több. ). Óvatosan töltse meg a kanál vízzel, hogy az éppen fej alatt, és várjon, amíg minden feloldódik. minden maradt, és kell segíteni oldódás kell eltávolítani már.

Tegyük a kanalat mindhárom hozzávalóval együtt közepesen magas vagy magas hőfokra, amíg az összes szódabikarbóna ki nem bugyborékol. Csak lassan. A legjobb olyan, mint egyfajta tó, ami befagyott. Ne gondolja, hogy készen van, és ha úgy tűnik, minden víz elment csak játszani a kanállal és a lánggal, és legyen hűvös.. minden rendben lesz.

A kokain freebase megjelenik a kanál alján a kissé zavaros színű vízben, ami megmarad. A freebase sárgás arany színű lesz.

Fogd meg a kanalat és a csuklóból próbáld meg úgy mozgatni a kanalat, hogy a kedved egyfajta kormányzás. az óramutató járásával ellentétes irányban. Öntse ki a maradék vizet a tetején lebegő maradékkal együtt. Töltse a kanalat friss hideg vízzel a freebase tetejére. Most egy éles,
nem fogazott késsel, egy teljes mozdulattal szedje le a kanálról a freebase-t, és hagyja, hogy egy kerámiatányérra hulljon. Most végzett a kanállal.

Most döntse meg a tányért, és hagyja, hogy a felesleges víz leessen. Ne aggódjon, a freebase egyáltalán nem fog mozogni, ha megdöntjük. Egy papírtörlővel óvatosan törölje fel az összes
a maradék vizet a freebase csomó körül.

Ugyanazzal a nem fogazott késsel előre-hátra futtassa végig a freebase csomót. Az olajos, sárgás aranyszínű csomó gyorsan át fog változni.
kőkemény fehér formává változik egy percen belül. Amint ez megtörténik, hagyja abba a kés használatát.

Most egy éles borotvapengével óvatosan kaparja fel a fehér freebase-t egy kupacba. Egy közepes méretű fémkanál aljával óvatosan törje össze a freebase-t finom porrá.

Ez a következő rész az, amit mindenki kihagy, de ez a legfontosabb a tiszta freebase kokain előállításához.
Ha ezt a részt kihagyod, akkor a legbiztosabban a freebase amfetamint és a freebase efedrint is el fogod szívni.

Fogj egy kis ivópoharat, és töltsd fel kb. 2 hüvelyknyi friss hideg vízzel. Most öntsd a száraz freebase halmot a pohár vízbe.
Keverje fel a freebase-t egy percig vagy úgy. Ez eltávolítja az amfetamin, metamfetamin, efedrin és pszuedoefedrin minden nyomát a freebase-ből.
mert ezek mind feloldódnak a vízben, míg a kokain freebase NEM oldódik fel.

Erről a lépésről aligha tud valaki, pedig ez a legfontosabb. Egyébként, függetlenül attól, hogy milyen lépés mellett döntesz a freebase előállításához.
(bár alumíniumfóliát, ammóniát, bi-karbamidot stb.), az összes hamisítóanyagot magaddal viszed a végéig. Ezek tönkreteszik a kokainmámorodat, hidd el nekem!

Miután a freebase-t és a vizet kb. egy percig kevergetted, óvatosan öntsd ki a vizet és a freebase-t egy kávéfilterpapírba.
Friss vizet önthetsz a pohárba, és körbeforgathatod, hogy összegyűjtsd a freebase-t, ami a szűrőpapírba öntéskor visszamaradt. Most már csak a legtisztább freebase-kokain marad a szűrőpapírban, amit valaha is megtapasztalhatsz!

Miután a víz mind átment a szűrőpapíron, kiöntheted a tiszta kokain freebase-t egy tiszta tányérra.
Hagyd száradni még kb. 3-4 percig, és szívd el. De maradj ura a helyzetnek... te vagy a mester. ez téged szolgál, nem pedig fordítva....

tipp: tekerj egy jointot és szórj egy zúzott finom vonalú freebase-t a hasj fölé (füvet is) de a hasj tökéletes egyensúlyt ad a fel és lefelé. Nincs para para viselkedés... nincs feszültség nincs stressz és ha szerencséd van a megfelelő időben elalszol és félreteszed a felét egy másik pillanatra... ciao...

Teljes előkészítési idő: 30 perc"
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ez annyira srtrange számomra, hogy a hozzászólásod egy másik európaiak fiókját tükrözi, de a freebase-em a víz tetején lebeg, akárcsak az ezen az oldalon található videó. A kanál sarkához húzom egy fillérrel vagy egy késsel. Én általában le szoktam mérni az enyémet és 1/3 bs kokain hclg kokain (100 mg bs a 300mg C HCL)o. Sodiim karbonát is jól működik én számolok mint >egy-egy ezer, kettő-egy ezer és megállok 3-nál és hagyom reagálni. A kokain bázis 208f-on párolog, ami pont a víz forráspontja alatt van, tehát ha forr, akkor túl forró. A csapvíz hőmérsékletétől kb. 7 másodperc alatt forrósodik fel. Ha hihetünk a vegyészeknek, a pirolízis terméke, az annhidroekgonin 300f-on kezd termelődni, és 400f-on éri el a termelés maximumát. Ez a kémiai anyag az, amiből meg tudják mondani, hogy elszívtad vs. felszívtad, felszívtad, felszívtad stb. Ez gátolja a muszkarin acetilkolin receptorokat is, ami mellkasi szorítást és fájdalmat okozhat, Szobatempóban folyékony, és ez az olaj, amely nem akar égni a pipában vagy a szárban A bután öngyújtó lángja körülbelül 3500f, így mondanom sem kell, ha lángol, akkor sok annhydroecgonint készít. Én lángolok vele, és ettől cseng a fülem, ami a legtöbb embernek a "harangszó", de úgy tűnik, hogy ez nem igazán jó neked. Egy állítható e-dab rig, amelyet 300F közepére állítottak be, a jövő útja, úgy hallottam. A plazma öngyújtók is sokkal hűvösebbek, mint a bután, 800f körül, általában 3 másodpercig közvetlen lángot adok neki, majd 3 másodpercig visszaveszem. Nehéz a sal ammóniakot beszerezni egyes országokban? Itt minden élelmiszerboltban van 30%-os auqeus oldatban. A ph-ja 9-10, ami sokaknak egy kicsit forró, mivel a báziskokain alacsony, 8-as. Hozzáadhatod a kanaladhoz, szobahőmérsékleten végül reagálni fog, de amit kapsz, az olyan, mint egy por, mivel a víz nem melegedett fel eléggé ahhoz, hogy megolvadjon. A hagyományos freebase módszer a hcl feloldása vízben, hozzáadunk nem poláris oldószert (hexán, dietil-éter ect.) és semlegesítjük az egészet körülbelül 9-re amonnal és rázzuk . Ahogy a hcl semlegesíti, a C átvándorol a nem-polárisba, amelyet leválasztanak és elpárologtatnak, így egy elég tiszta termék marad, az Ön NPS-étől függően. Összetörheted és h2o-val öblítheted, ha úgy érzed, hogy ammóniát vagy NPS-t rejt. Én már csináltam cracket tums savlekötővel korábban. Ha valaki más is nagyon lelkesedik a témáért, szívesen beszélgetnék róla bővebben. Olyan kérdéseim vannak, hogy...ha C hcl-t h2o-val keverjük, tudom, hogy 50%-ban 7ph , C1+, h30, és cl-ba miszlik, honnan jön az az elektron, ami a kokain 1+-t kioltja? Megszilárdulhat a kokain anionos állapotban (1+)?
 
Top