Kokain átkristályosítása

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tiszta kokaint kaphatok, de a szállítás módja miatt az eredeti gyöngyházfényű formája vagy "halpikkelyes" megjelenése már nem az, ami egykor volt. Inkább tompább matt fehér megjelenése van, de nagyon jó. Mi volt tudtam átkristályosítani, hogy vonzóbbnak tűnjön. Itt van néhány ötlet, amire rábukkantam, de szeretnék néhány véleményt hallani róluk.
1. Acetonos átkristályosítás.
Daráljunk le 10g kokszot és tegyük egy főzőpohárba, majd öntsünk bele 40ml acetont. A kokain nem fog feloldódni az acetonban, ezért cseppenként adjunk hozzá vizet, amíg a kokain fel nem oldódik. Ezután tegyünk egy mikrohullámú sütőt az 50%-os porra, és melegítsük a keveréket 30 másodpercenként, és addig keverjük, amíg a kokain újra elkezd képződni a főzőpohárban. Ezután hagyja kihűlni szobahőmérsékletre, majd tegye a fagyasztóba. Miután leszűrte a felesleges folyadékot, és hagyja a kokszot megszáradni.
2. Etanolos átkristályosítás
Tegyen 10 g etanolt 40 ml kokainhoz egy főzőpohárba, majd hagyja hőlámpa alatt, amíg az etanol nagy része elpárolog, majd egy éjszaka alatt levegőn szárítsa meg a kokaint.
3. Acetonos mosás
Egyszerűen tegyünk 10 g kokaint 40 ml acetonhoz egy főzőpohárba és keverjük össze, majd szűrjük le a felesleges acetont, és hagyjuk egy tányéron, majd hagyjuk levegőn száradni.
4. a/b extrakció, majd vissza a
Oldjuk fel a kakaót vízben, majd cseppenként adjunk hozzá ammóniát, amíg a kokainbázis ki nem törik az oldatból, majd öblítsük le a kokainbázist vízzel. Ezután a kokainbázist feloldjuk éterben, majd 1:1 arányban sósavval kevert acetont adunk hozzá, amíg a kokain hcl ki nem törik az oldatból, majd leszűrjük és megszárítjuk.


Keresem a legjobb módszert az eredeti halpikkelyes megjelenés eléréséhez kérem valaki.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Csak így tisztítja meg a kokaint. Más módszerek használhatatlanok. De nem biztos, hogy halpikkelyes megjelenést fog kapni.
 

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Oké, köszönöm, nem próbálom tisztítani a terméket, mert biztos vagyok benne, hogy olyan közel van a tisztasághoz, amennyire csak lehet, de csak azt szeretném, hogy jobban nézzen ki, de köszönöm.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
A 3. és a 4. egyaránt működik. Ha segítségre van szüksége írj nekem egy üzenetet.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Próbálta valaki ezt a módszert? Érdekesen hangzik, és emlékeztet az amfetamin olajból történő előállítására, de a halszálkás kinézet csak a hcl szűrésével és szárításával fog jönni? Szintén tudja valaki, hogy ez olyan sok szagot termel, mint a sebesség előállítása?

És pontosan mit értünk éter alatt ezen a fórumon? A google szerint az éter egy bizonyos vegyszercsoportot ír le, de melyik a helyes?

Például amikor az utcára szánt kokainomat vágom, acetonnal keverem össze, és hozzáadom az összes szükséges adalékanyagot, megszabadulok a felesleges acetontól, majd beteszem a sütőbe, amíg elég jónak nem tűnik (kb. 50-60 fok). Van egy szilárd kőzetem, és általában úgy viselkedik, mint a kokainnak kellene, de nem vagyok képes megközelíteni a halpikkelyes kinézetet.
 
Top