A kodein extrakciós kérdésre kérjük, válaszoljon

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
a hideg vízzel extrahált kodein porrá válhat, ha igen, melyik a módszer
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Kerestem, de nem találtam, hogyan kell port készíteni, csak azt találtam, hogyan kell kivonni, és ezt már tudom.
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Én is megtaláltam az Ön által megadott linket, de nem írja, hogyan kell port készíteni
 

In2Deeep

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Kölyök Gondolom, próbálsz nem úgy hangzani, mint egy komplett NEWB RN, de.....ez nem néz ki olyan jól A kodein vízben oldódik, ami azt jelenti, hogy ha összetöröd és beleteszed a feles poharadba egy minimális mennyiségű vízzel, hogy feloldódjon, majd összetöröd, összekevered, majd beteszed a fagyasztóba, amíg majdnem slushy lesz, majd kiveszed a feles poharad, akkor el kell válnia, hagyva egy meszes réteget és egy láthatót. tiszta, valamint vegyél sajtos ruhát vagy bármit, amit találsz az anyukád konyhájában, majd tedd rá a másik pohárra, ami van egy gumiszalaggal, majd öntsd át, ismételd meg ezt a lépést, ha akarod, majd golyózd össze a maradék fehér gakkot, amit meghagysz, vagy mentsd el egy esős napra, amikor a készleted elfogyott, és csinálj egy gettó öblítést......anyway back to the shit SMH I would then either take your left over clear to milky codeine Powder and then either let it Vap itself off or put some heat on it but regardless if you want to get powder don't think of shooting Codeine it's not smart ok just FYI just throw that shit in a Mountain Dew and have some trailer park lean !!!!
 
Top