A kodein-foszfátból heroin

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Üdv mindenkinek, van egy végtelen forrásom tiszta kodein-foszfát tablettákból.

Azt akartam kérdezni, hogy mi a legjobb és leghatékonyabb módja annak, hogy morfinná alakítsam, mint a heroin?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Nem túl alacsony a morfiumszintézis hozama?

Ezt a szintézist az erowid-tól kaptam, ami alapvetően ugyanez, azzal, hogy 22%-os hozamot várnak el:
Piridin HCl1,2 felhasználásával

1,00 g kodein és 3 g piridin-hidroklorid keverékét 220 °C-os fürdőbe helyeztük, és hat percig nitrogén atmoszférában hevítettük, majd a reakcióelegyet azonnal lehűtöttük, és 20 ml vízben feloldottuk, 10 ml 4 N nátrium-hidroxiddal bázisosítottuk, és a nem fenolos anyagot négy 15 ml-es adag kloroformmal történő extrakcióval eltávolítottuk. Az egyesített kloroformkivonatokat 10 ml 0,5 N nátrium-hidroxiddal és 10 ml vízzel mostuk, majd a vizes fázist a mosások hozzáadása után pH 9-re állítottuk be, és alaposan lehűtöttük a fenolos anyag kicsapásához. Szűrés és szárítás után ezt a fenolos anyagot 75 ml metil-alkohollal feltártuk, az elegyet forrón leszűrtük, és a szűrletet alumínium-oxid (Merck) oszlopon (120x11 mm) kromatizáltuk, 700 ml metil-alkoholt használva eluensként. A metanol elpárologtatása utáni maradékot 10 ml 0,2 N nátrium-hidroxidban feloldottuk, leszűrtük, és a szűrletet pH 9-re állítottuk be, kicsapva a nyers morfint. Szárítás után ezt a nyers morfint szublimáltuk (180-190°C (0,1 mm)), és a szublimátumot abszolút etanolból kristályosítottuk. Így összesen 210 mg (22%) morfint kaptunk, mp 254-255°C.
 

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nem, nem kell hideg vizes extrakciót végeznem, ahol én élek, ott van over the counter tiszta kodein-foszfát.
 
Top