D-METH kereskedelmi méretű gyártása?

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Tudja valaki, hogy melyik módszer a legjobb a kereskedelmi méretű D-METH gyártásához?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A módszer, amellyel minden vegyszert megkaphat, anélkül, hogy gyanút keltene.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Köszönjük a választ.

Tegyük fel, hogy nagyon jó hozzáférésem van az összes fő vegyi anyaghoz, bármilyen mennyiségben, amire szükségem van a feketepiacon keresztül.

Mi lenne a legjobb módszer?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nem igazán van egy legjobb módszer. Nézzen utána, hogyan állítják elő a hollandok az mdma-t, a folyamatok ugyanazok, talán néhány kisebb különbséggel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Efedrin/ pszeudoefedrin redukciója Nagai-módszerrel a nem vegyész számára
Mivel egyenesen az E-től az M-ig megy, anélkül, hogy átmenne megy (azaz nincsenek köztes termékek és egy edény), más néven hidrojódsav és foszfor módszer. Érdekelne, hogy mit mondana egy kémikus.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Jól gondolom, hogy a Nagai-módszer abban különbözik a Jód+RedPhosphorours-módszertől, hogy a jódot hidrojódsavval helyettesíti? Ezért kihagyja azt a lépést, amikor a jód reagál a vörös foszforral, hogy helyben hidrojódsav keletkezzen?

Ön szerint a Nagai-módszer alkalmas több kilogrammos tételek esetén?

Nem sok írást láttam a Nagai-módszerről.
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Nincs egyenes út az E-től az M-ig, a kettő között jodoefedrin van. A HI-nak önmagában vörös foszforra van szüksége, hogy újrahasznosítható legyen az efedrin vagy pszeudoefedrin M-re történő átalakítása után. Tehát nem számít, hogy melyik módon történik, a HI-ból kiindulva vagy a reakció során történő előállítással (a latinom nem jó, ezért nem fogom megmondani, hogy helyben) a foszfor egy formáját használják a jód hidrojódsavvá alakításához.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ez nem a HI/P reakciómechanizmusa. E dokumentum szerint soha nem jodid intermedier.
A hidrogén-jódsav hidrogén-jodid+H20. Mint rámutatott a HI/P és a Nagei módszer csak abban különbözik, hogy hol és mikor keletkezik a Hi.
Hogy kiderüljön, hogy a foszfor szerepe a reakcióban az I újrahasznosítása, amely a HIDROGÉNnel párosulva állítja vissza a HI-t, olvassa el ezt a dokumentumot , de ezt is, és legyen még egy , és talán ezt is egy fináléra.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Köszönjük mindkettőtöknek. Nagyon informatív. Hol találok egy tényleges lépésről lépésre történő szintézist a HI/P útvonal használatával?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A fent megadott linkeken több is található. A Rhodium archívum az Erowid-on található a linkjeim között, amely szintén a "The hive" archívumnak ad otthont, amely egy kereshető fórumarchívum, szintén TheVespiary. Org mindkettőnek tükörképe van, és saját kémiai fóruma.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ezt a módszert az egyszerűség és a 95%-ot elérő hozam miatt választottam, de csak addig használnám, amíg megtanítom magamnak a másik 10 módszert. Van egy shake & bake stílusú recept, amely az Energizer elemekből származó lítiumot és az instant hűtőcsomagokból származó ammónium-nitrátot használja ( más ammóniumion-források is használhatók,) egy 1 literes szódásüvegben, amelyet a lopakodás érdekében választottam. A reakció során le van zárva, így nincs szag, nincs laboratóriumi edény, nincs szükség hőre, egy szódásüveg nem feltűnő......
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hipofoszforsav jód és eph/ pszeudoszintézis
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A problémát itt az jelenti, hogy nagy mennyiségű eph vagy pszeudo
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tudom, így nem lesz alkalmas kereskedelmi méretekben, ha az előanyagok nem állnak rendelkezésre. De ok jó info köszönöm.
 

mark82green

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hé srácok lehetséges, hogy valami tanácsot kapjak a hipofoszforsavas jódot és ephidrént használó módszerrel kapcsolatban. Mindezek az összetevők nagy mennyiségben állnak rendelkezésemre, és már évek óta használom ezt a módszert, azonban mindig pszeudoefedrint használtam, most efedrinem van, és mindenből, amit kutattam, azt mondja nekem, hogy növelni kell a sav és a jód mennyiségét, hogy erősebb redukciót érjek el, azt olvastam, hogy a szokásos 1 helyett:1:1 helyett 1:2:2, sőt 1:3:3 1 rész efedrin 2 jód 2 hipofoszforsav, ha efedrint használsz, tudna nekem valaki világos módszert mondani az imént említett összetevők felhasználásával, kérem?
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Az efedrin beszerzése nehéz. Korábban ez volt a leghamisabb és legproblémásabb prekurzor, amellyel foglalkozni kellett. Ismertem néhány történetet 25 kg-os hordókról, amelyek alsó részét meghamisították, és ennek mindenféle következményei voltak.

Lehet, hogy ma más a helyzet, mint 2004-8-ban ? Ha biztosak vagyunk abban, hogy megfelelő efedrinünk van, és ez gazdaságilag életképes, akkor ez a legegyszerűbb módszer nagyobb mennyiségben.

Ha nem vagy benne olyan biztos, menj P2P-re.
 
Top