Cook Shitty Meth

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Helló barátaim! Csak szeretnék főzni néhány Meth. A probléma az, hogy nem volt sok kémiai tapasztalatom, amikor a szintézisről van szó. Elsősorban eladni akarom, így a minőség lehet szemét, de talán ki akarom próbálni egy kicsit a termékemet, így nem lehet igazán nagyon mérgező. Hogyan tudok főzni néhány olcsó, könnyen elkészíthető Meth vegyszerekkel vagy olyan dolgokkal, amelyeket egy közép-európai boltban vásárolhatok? Nem kell tiszta, kristályosított vagy ilyesmi. Csak fogyaszthatónak kell lennie, nem veszélyes és nem halálos Meth. Arra gondoltam, hogy olyanokat csinálok, mint ezek a Redneck 2 Littre Bottle Verziók vagy ezek a görög és afrikai szaros, káros változatok. Talán megoszthatnátok néhány biztonságos módszert is a Meth vágására. Köszönöm Remélem, hogy nem töröm meg a Kémia Szívét ezzel a komoly kérdéssel, de kérem, mondja meg nekem, és tekintse ezt ártalomcsökkentésnek, hogy ne csináljak valami rosszat, és ne öljem meg magam véletlenül.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Az egyetlen különbség a motoros metamfetamin és a laboratóriumi metamfetamin között néhány átkristályosítás.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
A laboratóriumi osztályzat és a szuper nagy laboratóriumi osztályzat közötti különbség= PH
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
User12345, sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez nagyrészt az olyan emberek miatt, mint te, hogy sokan közülünk kellett megtalálni ezt a weboldalt. Ha az a szándékod, hogy az embereket emberi fogyasztásra szarrá tedd, az eléggé megijeszt. Én a helyedben nem vállalnám a kockázatot, nem éri meg. Sok szerencsét kívánok a törekvéseidhez, remélhetőleg nem bántasz senkit, vagy nem sérülsz meg magad.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Valójában épp tegnap írtam valamit a végtermék jobbá tételéről, miközben egy szar módszert használunk. Még néhány biztonsági tippet is tettem bele.

Nem csinálok egy teljes lépésről lépésre folyamatot, mert felelősnek érezném magam a felelőtlen használatért, így ne kérdezzétek meg
 
Top