• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Határátlépés Kanada

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Jó estét mindenkinek! Remélem, mindenki jól van.

Nemrégiben úgy döntöttem, hogy Kanadából holt cseppekbe megyek, és visszamegyek az usába.

Szükségem lenne néhány tanácsra valakitől, aki sikeresen átkelt, sok fejfájás nélkül. Szeretném megbeszélni, hogy jöjjön egy játékterv. A téma érzékeny jellege miatt dm nekem, hogy megvitassuk.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
de akkor lakatlan lakásokat keresel a határ közelében. nem hiszem, hogy sok szerencséd lenne. a legtöbb határ menti város valószínűleg mind lakott és tele van unatkozó emberekkel, akik az ablakon kinézve mindent figyelnek.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nos, történetesen volt egy módszerem Kanadába való belépésre, ami nagyjából a legbiztonságosabb, de ha elmondanám, akkor már nem lenne nagyszerű belépési lehetőség. Ahogy most áll a helyzet számomra Kanada egyszerűen egy kerítés, amit megkerülök és gond nélkül behajtok. De kellett erőforrások és idő, hogy megtalálja, ami valószínűleg a legjobb módja annak, hogy a tiédet akkor megtudja mindent, amit tudnia kell, csak arra az esetre, ha van egy kérdés, vagy nem lesz. Ha szüksége van valamire ömlesztett hozta át, hogy a határon tudassa velem, hogy meg tudjuk csinálni, hogy az Ön számára a megfontolások.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
felejtsük el az USA-Kanada kapcsolatot. ami a legfontosabb, az az, hogy posta, futárszolgálat vagy drogfutárok használata nélkül juttassunk el dolgokat Európából Kanadába.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mennyit és milyen gyakran mozog?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Miért lenne ez bárkinek is fontos, kivéve egy zsarunak. Fentebb kijelentettem, hogy mostanában nem járok Kanadába. Ha úgy gondolja, hogy az USA-ban a woke durván abszurd Kanada woke-jai okosnak tűnnek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kanadában van, ami úgy tűnik, hogy egy bomba-ass sötét webes piac ( vagy ez egy jól megszervezett mézes fazék?) úgynevezett " We the North" a helyszínen azt mondja, hogy nincs ki Kanada tranzakciók, de én találtam a helyet a sötét weben, és a hirdetés azt mondta, szállítás az USA-ba. Úgy tűnt, hogy van lehetőség a határ közelében lévő valakinek a határon történő viszonteladásra történő importálásra.
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Igen, őszintén szólva hosszú játékra gondolok, mézesbödön. A jó szállítók ott van igazán jó OPSec és úgy tűnik, mintha sokan vannak, hogy rúgja a port, és soha nem hallott.

Jobb, ha az egyik legjobb szállítót Threema / ICQ / Tele, bármi is legyen az általad preferált módszer, és közvetlenül velük foglalkozik itt Kanadában.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Miért valakinek a határ közelében, ha az egész usa területére szállítanak? Én nem vagyok a határ közelében, de Kanadából tudnék visszaszerezni, ha megérné, kell egy pokoli bomba seggű oldalnak lennie, bár.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Ez egy legális piac. Azt hiszem, már több mint egy éve létezik.
 

D4rkSt4r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ha lenne egy szerves vegyület qp-je, nem tudnám csak úgy elkótyavetyélni? Vagy a röntgen felfogná azt?
 
Top