Nyers ópium finomítása

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Helló emberek!

Az egész webet átkutattam ezzel a témával kapcsolatban, és csak egymásnak ellentmondó információkat találtam róla. Van itt valakinek tapasztalata a nyers nyers ópium finomításával/átalakításával füstölhető ópiummá /Chandoo-vá? Különösen az erjesztésre vagyok kíváncsi. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy apergillus nigerrel aka penészgombával kell kezelni az anyagot .
Hogyan kezdjem el az ópium / mák kivonat feldolgozását? Célom egy füstölhető termék és ami még fontosabb, valami olyan, ami hónapokig tárolható mielőtt megromlik.

Üdvözlettel:)
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Ugyanez a folyamat, de az ópiummal használjon desztillált vizet.
Először vegyen 40 hüvelyt, és őrölje meg őket egy kávédarálóban. Gyűjtse össze a mákport egy nagy lábasban, és adjon hozzá annyi vizet, hogy ellepje a hüvelyeket plusz 2 vagy 3 hüvelyk. Adjunk egy feles ecetet a víz/hüvely keverékhez, és kevergetve forraljuk fel a tűzön. Hagyja a keveréket körülbelül 5 percig forrni, majd vegye le a tűzről. Ha kihűlt, szűrje át egy zsírszűrőn vagy 3 kávéfilteren keresztül egy másik tiszta lábasba. Ne felejtse el összenyomni a szűrőt, hogy minél több folyadékot kapjon. Ekkor megismételheti a folyamatot a víz és az ecet felével, vagy a leszűrt hüvelyeket félreteheti egy adag teához. Én gyakran mindkettőt csinálom, megismétlem a folyamatot, majd a hüvelyeket félreteszem egy nagyobb adaghoz, de ezt nem tudom ajánlani, mert nekem magas az ópiátokkal szembeni toleranciám. Szűrés után egyesítsük mindkét adag folyadékot egy lábasba, és ismét forraljuk fel, ezúttal vegyük le a tűzről, amint gyorsan buborékosodni kezd. Ezt a folyadékot még kissé forrón szűrjük át egy új zsírszűrőn vagy 3 friss kávéfilteren. Most a folyadékot enyhén forraljuk fel, majd a tűzhelyen a lehető legalacsonyabbra csökkentjük a hőfokot, és hagyjuk, hogy a folyadék addig párologjon, amíg az eredeti térfogatának a felére nem csökken. A folyadéknak nagyon sötétnek kell lennie. Most hagyja ezt kihűlni, és szűrje le még egyszer utoljára egy friss zsírszűrővel vagy 3 új kávéfilterrel. Minden leszűrt anyagot el kell dobni, csak az átfolyó folyadékot kell megmenteni. Ismét forraljuk fel enyhén, majd csökkentsük a hőfokot, amennyire csak lehet, és óvatosan hagyjuk csökkenni, amíg szirupszerű állagúvá kezd sűrűsödni. Vegyük le a tűzről, és öntsük a szirupot az üveg sütőedénybe. Ha van türelmünk, hagyjuk, hogy szobahőmérsékleten pár nap alatt elpárologjon, amíg szilárd vagy félig szilárd masszává nem válik. Ha nagyon siet, akkor a sütőben a legalacsonyabb fokozaton, MINDIG nyitott ajtóval száríthatja. Ez még így is több órát vesz igénybe. Nagyon vigyázzon, nehogy megégjen. Ha már szilárd vagy félig szilárd masszát kapartunk belőle, borotvapengével kaparjuk egy kupacba, és a kezünkkel formáljuk golyóvá. Tapadósnak, de nem ragacsosnak kell lennie, amikor elkészül. Nagyon kevésnek kell a kezünkhöz ragadnia. Körülbelül 0,1 gramm egy adag, ezt el lehet füstölni (párologtatni) vagy vízben feloldva teát készíteni, vagy megenni. Legyen nagyon óvatos az adagolással, amíg nem ismeri a tűrőképességét. Mindig fél adaggal kezdjen. Most, hogy megvan a CFO, ha szeretnéd, folytathatod a Laudanum készítését!
Forrás:gonzochef/drugsforum
 
Top