Kriptovédelem

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Hogyan védi meg a kriptográfiát ?

Hideg pénztárcákat vagy valami mást használsz ?

A DEA lefoglalhatja a kriptónkat és hogyan tehetik ezt meg ?
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
I recomend személyes tapasztalatból, amikor bejelentkezés pl coinbase a böngészőben használja anonymouse módban, vagy nem használ semmilyen kiterjesztést runnyn
mivel futó kiterjesztés a krómban, miután bejelentkeztem a coinbase >recive eth másolt adres beillesztett walet és küldeni, és semmi sem jött soha
du, hogy a kiterjesztés képes volt módosítani a címet, hogy más, anélkül, hogy bármilyen lehetséges diffenrence történik
Soha nem tudtam elképzelni, mint tud dolgozni i thoug ex vágólap monitor vírus puha akármi, de változás vágólapon youre képes látni látható adres coinbase és majd beillesztett a pénztárca bcz csináltam 3 x alkalommal ellenőrizze, hogy helyes .. nem volt ..
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Fontos a kriptográfia eredete. Ha ez egy kriptopénz az anyagok megvásárlására, akkor bármilyen ellenőrzött forró pénztárcát használhat, mint például az Electrum vagy az Exodus.
Ha a bitcoinokat kábítószer eladására szerezte, akkor azt tisztázni kell.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Munkavállalás:
- Hideg pénztárcák használata // Ledger, minden alkalommal egyedi pénztárca használata a tároláshoz, több pénztárca használata ugyanazon a főkönyvön.
- diverzifikáld több hideg tárcára // rejtsd el őket biztonságos helyekre
- mixerek használata // csak ha nem akarod tárolni, használd cuccok vásárlására. Minden mixer kockázatos, de működik.
- szűz bányászott kriptók használata // több szolgáltatás, kis díjakkal.
- nagy tőzsdék elkerülése // ha kell, használd a fő tőzsdéket, oszd fel több mixerre, és cseréld ki szűz bányászott szolgáltatásokra.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Minden olyan kriptót, amelyet nem használ vagy nem cserél, olyan tárcában kell tartania, amelynek a privát kulcsát birtokolja. Egy tőzsde tönkremehet, a számláját feltörhetik, befagyaszthatják a számláját egy vizsgálat miatt. Egyszerűen csak biztonságos gyakorlat, ha minden kriptót a saját hideg pénztárcájában tart.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nem hallottam még a ninjacseréről? Mióta létezik? Elég jól tetszik?
 
Top