Question Crystal Meth vizeletvizsgálat

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Sziasztok srácok és lányok

Van egy állásinterjúm 2 nap múlva és ott van egy esetleges vizeletvizsgálat. tegnap elszívtam egy kis kristályt és azon gondolkodtam, hogy vajon ki fogják-e mutatni a vizeletemben?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
1 Pipafüstölés ...? Nem probléma, 2-3 nap múlva kint van! A legtöbb már 24 óra múlva kint van! Vizelettel!
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Igen pipafüst.
Szerencsére nem csináltak tesztet, de a biztonság kedvéért nem fogok rágyújtani, amíg nem mondják meg, hogy megkaptam-e az állást vagy sem.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Legrosszabb esetben csak szerezz szintetikus vizeletet, vagy szerezz tiszta vizeletet egy barátodtól, de ahogy az első válasz is mondta, addigra valószínűleg kiderül. sok szerencsét! 🙏
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Köszönöm szerencsére nem csináltak tesztet, mert nem nézek ki úgy, mint egy drogfüggő LOL ! ha csak tudnák, hogy mi mindent csinálunk a sötétben🤣
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
A metamfetamin jellemzően a vizeletben akár 3-4 nappal a használat után is kimutatható , néha hosszabb ideig, olyan tényezőktől függően, mint a használat gyakorisága és az egyéni anyagcsere és kg. , vannak különböző módszerek, hogy megpróbálja felgyorsítani a folyamatot, de nincs garantált módja annak, hogy teljesen kiiktassa a rendszerből mindössze 2 nap alatt. ivás sok vizet és eszik gyümölcsök és zöldségek , is kap egy kis testmozgás, hogy segítsen a szervezet metabolizálja a kábítószer hatékonyabban. de ismétlem , 2 nap egy rövid idő , jobb, ha egy kis időt, vagy néhány tiszta vizeletet
 
Top