• Tervetuloa foorumin suomalaiseen osaan. Muista, että yhteystietojen (Jabber, Telegram, Signal jne.) julkaiseminen johtaa pysyvään banniin! Jos päätät ostaa tai myydä jotain ilman escrow-tiliä ja menetät rahaa, emme voi auttaa sinua.

Event A vámosok házkutatást tartottak nálam.

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Hello BB-Forum!

Érdekel valakit, hogy hallja, hogyan törtek be a finn tulli (vámosok) a lakásomba és tartottak bezárva két hónapig? Amire gondoltam, hogy megoszthatnám, legalábbis eddig a pontig, hogy hogyan mentek le a dolgok és milyen dolgokat kellett volna jobban csinálni, hogy legalább ne segítsen senkinek, hogy még nagyobb bajba kerülj, mint amilyenben nagy valószínűséggel vagy, ha valaki megrohanja az otthonodat. Aznap sem volt minden elbaszva.

Tudassa velem, ha valakit érdekel vagy szeretne tudni néhány részletet, hogyan működtek ebben az esetben.

Minden jót és maradj biztonságban!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Természetesen! A különböző országok bűnüldöző szervei, különösen az olyan tömbökben, mint az EU, hasonló technikák, taktikák és elvek alapján működnek, így az Ön tapasztalatai értékes információkkal szolgálhatnak mások számára. A legfontosabb, hogy mi váltotta ki a razziát, ha ezt meg tudja osztani anélkül, hogy bármit felfedne, ami az Ön ügyéhez köthető.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Amennyit csak lehet, megosztok. Ki kell találnom, hogyan tegyem ezt, és mégis megpróbálom magam távol tartani a további problémáktól, amelyeket azok a váratlan látogatók már magukkal hoztak. Van néhány elég gyakori hiba, ami azért történt, mert nem volt elég idő arra, hogy minden részletet megfelelően átnézzek. Megpróbálom megtalálni a módját annak, hogy a tapasztalataimat a lehető legrészletesebben fejezzem ki anélkül, hogy felfedném magam. És köszönöm az érdeklődést a témában.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Egy dolog, amit szeretnék rámutatni, mivel azt hiszem, ez fontos részlet, amíg én voltam a magánzárkában úgy döntöttem, hogy létrehozok egy kis figyelő szolgáltatást / szkripteket / bármit python vagy ilyesmi, amely lekérdezi a számítógépet, ha elindult a töltő csatlakoztatva, és ha ez a helyzet, akkor majd figyelni, hogy ez a töltő jelen van, és ha nem, akkor leállítja a számítógépet olyan brutálisan (a lehető leggyorsabban), mint lehetséges. Ez így a számítógép mindig "rossz" kezekben lenne a Power On Password, majd Disk Encryption a BIOS-ból remélhetőleg és Veracrypt vagy OS titkosítás utána.

Ezek kell vásárolni elég néhány pillanatot, hogy gondolkodni a helyzet és a stratégiák , és adja meg a vizsgálat komoly gondolatok vannak rekurzusok tenni, hogy a gép valóban megéri. Ez azért, mert valószínűleg meg kell mozgatni a felszerelés, ahol valaha is van minden szerszám stb, és ez szinte lehetetlen archívum nélkül leválasztása nélkül PSU még csak egy kis pillanat, hogy csatlakoztassa a számítógépet a tápegység a szállításhoz. De találtam még jobb módja annak, hogy csak eltávolítottam az akkumulátort a laptopból most ugyanezt teszi, és nem kérdez.

Az ok, amiért találtam ezt elég fontos, mert amikor ~ 10 magasan képzett mániákusok bust az otthonodban, akkor valószínűleg nem nagyon jól felkészült, hogy sem nem hagyják, hogy bármit is leválasztani a kezdeti elfogás után. Vagy remélem, hogy nem minden ilyen pontos, de az én esetemben úgy kezdődött, hogy majdnem meg kellett harcolnom velük, mivel nem tudtam, hogy ki a fene ezek az emberek, amíg nem láttam, hogy valószínűleg jobb, ha nem harcolok, mivel elég kevesen voltak.

Ez azt mondta, hogy ki kell találnom, hogyan osztom meg a tényleges történéseket, és meglátjuk, hogy bármelyikőtök úgy érzi, hogy van valami értéke vagy sem. Szintén tudok válaszolni minden kérdésre, amit valaha is körül a téma, ha tudok. DM is működik, ha ez a helyzet. Maradjatok biztonságban emberek <3
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Van egy szál, amit rendőrségi történeteknek hívnak. A hozzászólásodnak oda kellene kerülnie az utókor számára és a rendszerezés érdekében.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Ó, nem is tudtam a témáról. Csak gondoltam, hogy talán néhány FINS érdekel, ha egyáltalán van, de azt hiszem, megpróbálhatom megosztani a leckét a dedikált szálon, ha úgy gondolod, hogy ez jó ötlet.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Az biztos, hogy nagyon érdekelne. Remélem, jól van most. BB Fórum közösség értékelni fog minden megosztott információt tőled. Ofc do at minden biztonságos az Ön számára korlátozás.
Cop történetek
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tulli raid ne toi. Alatt volt 3 ho pcp+3me pcp+4ho met
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Tulli rajtad is rajtaütött?
 
View previous replies…

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Shieet. Ha többet akarsz mondani arról, hogyan mentek a dolgok küldj DM... Még mindig aktív nyomozásom van, mivel elengedtek, hogy rendesen elbaszhassam a dolgokat, azt hiszem. Ezért kell megpróbálnom a radar alatt repülni, amennyire csak lehetséges.
 
Top