A metamfetamin főzés cseh módja?

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ismeri valaki a metamfetamin főzés cseh módját jód fokozatos hozzáadásával? Csehországban sokan főznek így, de sehol nem találom ezt a receptet. Bármilyen információért köszönet
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Piko
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
megkérdezhetem, hogy miért marad néha a jód? adjon rá okot. A jódot kristályokban és jódot használok.
Jód/fluka Honeywell UN3495!
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
, vörös foszfor, jód pszeudoefedrin 0,3-1-1 arányban és foszforsav. a pse-t összekeverjük a foszforral, lombikba tesszük, savval felöntjük, hogy sűrű szirup állagú legyen. 110 fokra melegítjük, majd 10 alkalommal 2 percig jódot adunk hozzá egyenként. az utolsó esély 127 fokos hőmérsékleten lesz, és legalább 40 percig tartod a 127-135 közötti hőmérséklet-tartományt. a reakciót vízzel eloltod, egy toulánba szűröd, és ph13+-ra lúgosítod, leszűröd, savanyítod, és a legjobb matrózodat használod.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Köszönjük! Hamarosan kipróbálom. 👍👍
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Szeretnék még egy kérdést feltenni. Hogyan különítjük el helyesen az álefedrint a "modafén" tablettáktól? Zúzzuk össze, oldjuk fel vízben, adjunk hozzá lúgot és oldószert? Rázzuk össze? Aztán elpárologtatjuk az oldószert, igaz? Nagyra értékelnénk, ha tájékoztatna minket a részletekről. Itt az eljárások néha szükségtelenül hosszadalmasak. Köszönjük.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Rossz ötlet, a lúg pszeudo illékony szabadbázissá válik, amely magas forráspontú oldószerek elpárologtatása során bomolhat.
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
megkérdezhetem, hogy miért marad néha a jód? adjon rá okot. A jódot kristályokban és jódot használok.
Jód/fluka Honeywell UN3495!
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Mennyi jódot adunk hozzá 10 alkalommal 2 percenként, és milyen savat öntünk rá?
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
én a hülye módon jöttem rá! Marad, ahogy eladták nekem a kevert foszfort
 

metimmy

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
May 1, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
i arányt használok:
1 kg efedrinhez 1 l foszforsav
60 % vörös foszfor 120 % jód
és ez nagyszerű.
 
Last edited:

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
1:1:0,33:1 grammra vonatkozóan
 

Dr.Walter

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1000 g efedrin-750ML-H3PO4 85%- Vörös foszfor Új 450g -Jód 900g és használok egy 20l-es lombikot lapos aljú, mindent beleteszek, bekapcsolom a levegőt és a hűtő tetejéről a tömlőt egy 50l-es vödör vízbe teszem, így szinte nincs füstöm, mivel a víz elnyeli. Egy 20l-es lombikban maximum 1500g-ot lehet csinálni és teljesen nyugodt vagy.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Pm me i can
Valószínűleg nem keresett rendesen, az internet tele van receptekkel. Valószínűleg itt az ideje, hogy eltegye a tűt (fuj strelec). 🤣
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
De kérem, ne legyen ennyire elfogult. 😉 Mi lövészek ilyen klasszikusok vagyunk, komolyan vesszük. . szeretem a drogokat a legteljesebb mértékben élvezni, és az I.V. az egyetlen módja ennek.
És hidd el, nincs olyan shooter, mint egy shooter, nem én vagyok a legfiatalabb, aki valaha voltam.....
 
Top