D-LAME szintézis

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Hello Bee barátai

A D-LAME szintézissel (D-Liszerikus amid-metilészter) kapcsolatos információk érdekelnek. Ez elég olcsó Kínában, és szeretném tudni, hogy a termék L-triptofánból készült, vagy esetleg az anyarozs bioszintéziséből készült folyékony kultúrákban?
Nagyon hálás leszek minden információért ebben a témában.

Köszönöm.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Azt hiszem, nehezen fogsz találni ingyenes infót ezzel kapcsolatban. Ez nagyon jövedelmező üzlet, és minden hozzászólás iv látott itt volt MINIMÁLIS információ, mint tudom, hogy valaki eladja a teljes szintetizátor, hogy az LSD-25 több mint € 1000.... csak az én tapasztalatom. Ugyanezt a kérdést tettem fel egy másik fórumon egy ideje.
Ne értsen félre, remélem, hogy valaki megmagyarázza, mert ez érdekes, mint f. De mégis...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Dm
DM me 👌
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Az irodalomban számomra a legérdekesebb ez az út:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/ergot-tryptophan.pdf

Ergot-alkaloidok szintézise triptofánból

Rebek, Jr.,* D. F. Tai és Y.-K. Shue - 1984


Az eljárás a Kísérleti szakaszban található, és azt hiszem, manapság már képesek vagyunk a sarkokat levágni, és talán kevesebb lépésben célt érhetünk el...

Szép napot kívánok!
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Anyarozs-alkaloidok és rokon vegyületek
B. Berde, H.O. Schild szerkesztésében jó olvasmány.
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇭🇺
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Az LSD-hez képest mennyire erős a d-lame? Mekkora az adagolása?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Senkit sem érdekel,

A metil-észtereket bázis vagy savas hidrolízissel hasítják. LA elhagyása

Adjunk hozzá egy kapcsoló reagens, alakítsuk át a Deet-et dietilaminná, vagy csak vegyük meg és kész.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Az N-6-demetilezett 9,10-dihidrolizergsav-metilészter N-6-demetilált metilészterének előállítására egy méretezhető új megközelítést dolgoztak ki 2,2,2,2-triklóretil-kloroformiát felhasználásával. A hatékony és ipari méretűre méretezhető folyamatot lehetővé tevő kulcsfontosságú felfedezés a víz szigorú extrudálásához kapcsolódik a reakciórendszerben, valamint egy szerves katalizátor, például 4-(N,N-dimetilamino)piridin (DMAP) alkalmazásához az alkálifém-bikarbonát adalékok helyett. A korábban ismert eljárásban ugyanis a bikarbonátok és a víz nyomokban történő egyidejű jelenléte olyan mellékreakciós ciklusokat indít el, amelyek sósavat és vizet termelnek és halmoznak fel. Az előbbi lassítja a reakciót. Ráadásul ezek a ciklusok jelentős mértékben több karbonát és alkohol típusú melléktermék képződését okozzák, amelyek alacsony minőségű N-6-demetilált terméket eredményeznek. Mindezen hiányosságokat a DMAP katalizátorként való alkalmazásával és vízmentes reakcióközeg alkalmazásával megkerülhető. Ez a megközelítés lehetővé teszi az ipari méretű (51 kg-os tétel) működést, nagyobb hozammal, rövidebb reakcióidővel és jobb termékminőséggel.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Ez a dihidronorlicersav?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Amennyire tudom, a dihydroLSD valamivel kevésbé hatásos
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Mindig is úgy gondoltam, hogy a dihidro- és dibrómvegyületek könnyen manipulálhatók prekurzorokként, de nem gyakran beszélnek róluk...

Például ... Mindig is álmodtam arról, hogy megtalálom vagy felhasználom az mdp2p dibrómvegyületét, és katalitikus hidrogénezést végzek bórhidridekkel ... Lehet, hogy tévedek, de célvegyületet kellene eredményeznie.az álmaimból és másokkal folytatott beszélgetéseimből.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
A dihidrolízist sokkal nehezebb lenne specifikusan visszaoxidálni, és a brómozott analógok esetében a 2-Bromo-ra gondoltam, amelyet viszont pontosabban lehetne dehalogenizálni Grignard segítségével, majd hidrolízissel, emlékszem, hogy valaki azt állította, hogy ezt az inaktív 2-Br-LSD-vel csinálja.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Hasonlóan gondoltam arra, amire te is gondolsz. De az én kémia kevésbé hangzik. Def gondoltam vagy hallottam, hogy bár.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Akárhogy is, a sárga téglaút úgymond mindig fejlődik

Nem tudom, miért tette ezt egy barátom, vagy talán tudom is, miért..q

4 félév szerves kémiai laborban töltött idő után nem egy, hanem KÉT új vegyületet készítettem a nyáron. Nagyon boldog vagyok! Az egyik az alábbi vegyület tetrahidro intermedierje, a másik pedig az 1-(3-metoxifenil-5-metil-4-izoxazolil)-β-karbolin tervezett végtermék.


Alapvetően azt mondtam, hogy miért magam miért tudom valahogy, hogy néz ki, és

Hogy ez egy béta-karbolin egy izoxazol R csoporttal. Az R csoport azonban nem egy normál izoxazol. A Pictet Spengler szintézist használom trypaminnal és ezzel az izoxazol-karboxaldehiddel.

Új B-karbolin gyűrűrendszerek szintézise...

És csak arra gondoltam, hogy miért csinálja valaki, akit ismerek. Valami olyat csinál, ami olyannyira ad hoc, mint amit én ismerek. Sajnos az én nómenklatúra / IPUAC szívás, és szükség van rá, hogy húzza ki XD
 
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Sajnos több időt töltöttem az MDMA és még unalmasabb met és analógjai útjainak fejlesztésével, mint az LSD.. mivel az oktatásom korlátozott, nem rossz/borzalmas. De... Én def már megpróbáltam elágazni a lizerg alkaloidákhoz, és más ötleteket találni, amelyek nem olyan LAME ;) ÉS túlhasználtak. De ugyanolyan elegáns, hogy úgy mondjam, hasonló észterekkel.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Nekem mindig azt mondták, hogy az IGAZI arany a Perdue szabadalmakban található anyarozs-alkaloidokkal vagy hasonló vegyületekkel.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Tehát biztos vagyok benne, hogy ha az akadémiai tudományokban kutakodnék, akkor a legtöbb emberhez hasonlóan valami egyedit tudnék kitalálni.
 
Top