Diazepam alternatíva ? beleértve a RC-t is, ha szükséges

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Hi Organics and All,
Azon tűnődtem; I ve felírt valium thereis körülbelül 3 évvel ezelőtt, én 44 vagyok. Első találkozás a bnz-vel és nagyon szkeptikus.
Először nem vettem be, de nagyon ponctually. 2mg, tudom, hogy ez mogyoró.
Tényleg tényleg minden óvintézkedésemet megtettem, hogy ne hagyjam, hogy növekedjen az accoutumance vagy bármilyen nemkívánatos hatás.
Valójában nem tudok aludni. Hiper éber vagyok. Egyébként.
Hatékonyabbnak tartom, ha 15 naponként 2-3 napot elszállítok, mintha minden nap egy kis diaz lenne, ahogy a dokik felírják.

Vissza Most azt mondhatom, hogy soha nem éltem vissza a diaz-szal, [azt hiszem] valójában 15dánként 10-15mg-ot szedtem be. Nem havonta. Mondjuk, hogy 3 év alatt <10 doboz 2mg-ot és 1 doboz 5mg-ot használtam.
A tény az, hogy már nem működött, még mindig érzem az anxyo hatást, de még mindig nem tudok aludni vagy chill away (ne beszéljünk zolpidemről, 50 mg innefectiv, de az álmaim nagyon funky lett).
Végül, volt lehetőségem 1 doboz 0,5 xanaxot kapni, még mindig szkeptikus; csak 1 reggeli előtt vettem be, és egy ebéd előtt. nem éreztem nagy különbséget a diazhoz képest, de lehet, hogy enyhe kisebb hatás.
I really dont akarom, hogy függővé bnz és én d szeretném tudni, ha van egy alternatíva a "jó öreg diaz", erősebb, még RC, hosszú hal élet nem xanax , és nem fenyegető, a korlátok mindannyian tudjuk itt.....

Bármilyen tanácsot nagyra értékelem. Thx Organics és mindenki !
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Úgy hangzik, mintha óvatosan kezelte volna a benzók használatát, ami jó megközelítés, tekintettel a függőség és tolerancia lehetőségére.

Tekintettel az Ön tapasztalataira és a függőség elkerülésére irányuló vágyára, íme néhány alternatíva:

Gabapentinoidok (pl. Gabapentin, Pregabalin): Ezeket a gyógyszereket néha off-label alkalmazzák szorongás és alvásproblémák esetén. Néhány ember számára hatékonyak lehetnek anélkül, hogy a függőség kockázata olyan mértékű lenne, mint a benzóké, bár megvannak a maguk mellékhatásai és a visszaélés lehetősége.

Hidroxizin: Anxiolitikus tulajdonságokkal rendelkező antihisztamin. Nem okoz függőséget, és alternatívaként használható a szorongás kezelésére vagy az alvás segítésére.

Buspiron: Nem-benzodiazepin anxiolitikum, amely általában jól tolerálható. Időbe telik, amíg felhalmozódik a szervezetben, ezért akut szorongás esetén nem hasznos, de krónikus szorongás esetén hasznos lehet.

Melatonin: Alvási problémák esetén a melatonin vagy a melatoninreceptor-agonisták, mint a Ramelteon*, hasznosak lehetnek. Segíthetnek az alvási ciklusok szabályozásában a függőség kockázata nélkül.

Kutatási vegyi anyagok (RC-k): Etizolamot (tienodiazepin, technikailag nem benzo) néha használnak, bár érdemes megjegyezni, hogy hasonló kockázatokkal jár, mint a hagyományos benzók. Az RC-kkel is nagyon óvatosnak kell lenni, mivel a biztonsági profiljuk kevésbé megalapozott, és jelentős kockázatokat hordozhatnak.

Ha egy erősebb benzó vagy benzo-szerű anyagot szeretne találni, a klonazepám állhat a legközelebb ahhoz, amit keres a hosszabb hatású, simább hatások szempontjából. A függőség kockázata azonban továbbra is fennáll, ezért döntő fontosságú a hatékonyság és a biztonság közötti egyensúly megteremtése.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Danke Herr Theophrastus, hogy mindezt megosztotta velünk.
Az én sötét lazaságom arra késztet, hogy megelőlegezzem a diazepam vészhelyzeti készletét (a nordiazepam szintézisét figyelve n nézem, mintha a kémia még inkább a kémia felé fordulnék...).
De úgy tűnik, hogy a szokás nem csökkenti - visszatér a normális alapra - mint más kábítószerek? Tényleg elővigyázatos vagyok, és 60-70mg-ra van szükségem, hogy elérjem a kívánt hipnotikus hatást, és néha, ha nem vagyok a megfelelő beállításokban, hiányzik a vonat,,,, ébren maradok, de diazed## ezek a bzn gonoszak.
Gabapentin olyan, mintha különleges státuszt kérne , és nagyon figyelt ive megjegyezte itt.
Hydroxyzine 's metabolitja a cetirizin és a diazepammal együtt orroble rémálmokat okoz nekem....
Szóval én vagyok rendben van most a melatonin otc és doxylamine otc sem. alacsony dózisok. tudok aludni könnyebben azt hiszem, de nem érzem az anxyolitic hatás, nincsenek. és én vagyok feeelin szédülés, amely hajlamos csökkenteni napok után napok.
tschuu Organics n minden.
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Deals
2
Hello
Milyen szép válasz Paracelsustól
Mindenesetre megpróbálok néhány tanácsot adni neked, mint "dolgozó" a gyógyszeripari termékekkel kapcsolatban. Csak azt tudom ajánlani, hogy maradjon távol minden benzótól, azok hihetetlenül addiktívak, és ez a gyakori lépés, amit a diazepámmal felírt embereknél látok. Hosszú távú visszaéléssel ezek a gyógyszerek szörnyű mellékhatások perpetuar hatások Csakúgy, mint más kemény drogok, mint a kokain.
Relaxációra vagy szorongásra néhány ügyfelünk lyricát (pregabalin) használ, amivel kevesebb visszaélést látok, de drágább és nehezebb hozzájutni a feketepiacon, legalábbis itt, nem tudom, az USA-ban vagy más országokban.
Alvásra néhányan, akik távol akarnak maradni a benzóktól, zolpidemet használnak (nem láttam semmilyen hatást).
Más kevésbé addiktív benzók, mint a tapasztalataim szerint, amit látok, a lormetazepam (noctamid).
Itt Spanyolországban van Orfidal, como LG használt aludni a szorongásos problémák, ami lorazepam 1mg, és minden ember preferálja a generikus lorazepam (2-5mg) Mert hatékonyabb, kevesebb fosare, nem tudom, miért, de sokan azt mondják, orfidal (lorazepam 1mg) jobb, mint a generikus lorazepam 5mg talán valaki, mint @Paracelsus mélyebb ismeretekkel meg tudja magyarázni. Ez történik más benzókkal is, mint a trankimazin (alprazolam) és a rivotril (klonazepam).
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Köszönöm, megpróbálok válaszolni. Van néhány tényező, amely megmagyarázhatja, hogy az emberek miért érzik úgy, hogy az Orfidal vagy más márkás változatok "jobbak", mint a generikus alternatívák, annak ellenére, hogy a hatóanyag ugyanaz.
  • A minőség és a hatékonyság érzékelése: Az emberek gyakran úgy vélik, hogy a márkás gyógyszerek hatékonyabbak, mint a generikusok, még akkor is, ha a hatóanyag azonos. Ezt befolyásolja a placebo-hatás, amikor az emberek pszichológiailag jobb eredményeket várnak egy jól ismert márkától, ami szubjektív javulást eredményezhet a közérzetükben.
  • A márka hírneve és a márkába vetett bizalom: Az olyan márkák, mint az Orfidal (lorazepám), a Trankimazin (alprazolám) és a Rivotril (klonazepám) régóta elismert hírnévvel rendelkeznek. A betegek, sőt az egészségügyi szolgáltatók is jobban megbízhatnak ezekben a márkákban, mivel már régóta léteznek, és ismert gyógyszergyártók állnak mögöttük.
  • Segédanyagok és inaktív összetevők: Míg a márkás és a generikus gyógyszerek hatóanyaga ugyanaz (pl. lorazepám), a segédanyagok (töltőanyagként vagy kötőanyagként használt inaktív összetevők) között lehetnek kisebb különbségek. Ezek az összetevők befolyásolhatják, hogy a gyógyszer milyen gyorsan szívódik fel, vagy hogy milyen érzés a bevételkor (pl. milyen gyorsan kezd el hatni). Egyesek érzékenyek ezekre a különbségekre, és úgy érezhetik, hogy a márkás változat következetesebben működik náluk.
  • Biológiai hozzáférhetőség: Bár a generikumoknak biológiailag egyenértékűnek kell lenniük a márkás gyógyszerekkel, a biológiai hozzáférhetőségben (hogy a gyógyszerből mennyi jut a véráramba és milyen gyorsan) lehetnek kisebb különbségek. Még a kis eltérések is, különösen egy olyan hatásos gyógyszer esetében, mint a lorazepám, egyesek úgy érezhetik, hogy az Orfidal (1 mg) hatékonyabb, mint a generikus lorazepám, még nagyobb dózisban is.
  • Alacsonyabb dózis érzékelése jobb hatással: Egyesek azért részesítik előnyben az Orfidal 1mg-ot, mert úgy érzik, hogy a generikus lorazepámhoz (pl. 2-5 mg) képest alacsonyabb dózisban is erős hatást biztosít. Ez részben a márkás változatnál érzékelt jobb felszívódásnak vagy konzisztenciának tudható be, ami miatt úgy érzik, hogy kisebb milligrammos dózis mellett is erősebb hatást érnek el.
  • A márkás készítmények konzisztenciája: A márkák általában szigorú minőségellenőrzéssel rendelkeznek, ami következetesebb hatást eredményezhet minden egyes tablettánál. Az emberek a márkás változatok hatását kiszámíthatóbbnak találhatják, mint a generikumokét, ahol a tételek közötti enyhe eltérések előfordulhatnak.
  • Szorongás és pszichológiai kényelem: A szorongó emberek gyakran pszichológiai kötődést alakítanak ki bizonyos gyógyszerekhez, amelyek a múltban segítettek nekik. Ha az Orfidal vagy a Trankimazin korábban jól működött náluk, akkor talán magabiztosabban ragaszkodnak hozzá. A generikus változatra való átállás bizonytalanságot okozhat, ami súlyosbíthatja a szorongást, és arra késztetheti őket, hogy a generikus készítményt kevésbé hatékonynak érzékeljék.
  • A tabletták fizikai jellemzői: A márkás gyógyszerek gyakran másképp néznek ki, mint a generikusok. Például a tabletta mérete, alakja, színe vagy akár íze is különbözhet, és egyes betegek jobban érzik magukat a márkás gyógyszerek ismerős kinézetével. Ha a generikus másnak tűnik, öntudatlanul alacsonyabb minőségre vagy hatékonyságra asszociálhatnak.
  • A marketing hatása: A gyógyszergyártó cégek nagy összegeket fektetnek be márkás gyógyszereik marketingjébe. Idővel az orvosok preferenciákat alakíthatnak ki bizonyos márkák felírására, különösen, ha a múltban jó eredményeket értek el a betegeknél. Ezt a preferenciát továbbadhatják a betegeknek, akik aztán ugyanezeket a márkákat kérik.
  • Orvosi ajánlások: Sok esetben előfordulhat, hogy az orvosok azért írnak fel szívesebben márkás gyógyszereket, mert megbíznak a termékben, vagy mert több tapasztalatuk van vele kapcsolatban. A betegek gyakran megbíznak orvosuk ítéletében, és ha korábban Orfidalt vagy Trankimazint írtak fel nekik, akkor nagyobb biztonságban érezhetik magukat ezekkel a választási lehetőségekkel szemben a generikusokkal szemben.
  • Országspecifikus előírások: Spanyolországban szigorúbb vagy specifikusabb irányelvek vonatkozhatnak az olyan márkás gyógyszerek, mint az Orfidal gyártására, biztosítva ezzel egy kissé magasabb színvonalat vagy egységességet, amelyre a betegek még az enyhébb előírások szerint gyártott generikus készítményekkel szemben is támaszkodnak.
Bár nincs határozott farmakológiai oka annak, hogy az Orfidal (lorazepam 1 mg) vagy más márkás benzodiazepinek, mint a Trankimazin és a Rivotril miért lennének "jobbak", mint generikus társaik, a pszichológiai tényezők, a kisebb formulációs különbségek és a személyes tapasztalatok kombinációja hozzájárul ahhoz a megítéléshez, hogy a márkás gyógyszerek hatékonyabbak. Az egyes emberek reakciója egy gyógyszerre különböző tényezőktől, többek között a felszívódástól, a korábbi tapasztalatoktól és a pszichológiai kényelemtől függően némileg eltérhet, így ez egy összetett kérdés.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
duknow máshol, de frankreichben azok, akik precribe, és azok, akik el tudják adni officines viselkednek több n több mint közönséges áruk eladók vagy mint salarees.
kötelező elolvasni és (megpróbálni) látni a dinamikáját a tablettáknak, amikkel etetnek.. csak kérdezni őket és hallgatni vagy figyelni a testbeszédüket már önmagában is furcsa. bár nem mindig.
ne olvassa el ezt a sort., úgy érzem, hogy egy egyszerű THC tinktúra helyettesítheti ennek a biznessnek egy nagy részét, de iam Metallic Heretic.
 
Top