Különbség a metamfetamin HCl, szulfát vagy foszfát között?

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Azt olvasom, hogy a gyógyszerészeti metamfetamin gyakran szulfát vagy foszfát?
Ezek hasonló hatásúak, talán nem annak, akinek füstölhető kristályt kell készítenie, hanem annak, aki szájon át akarja használni ?

Mennyire könnyű a freebase-t szulfáttá vagy foszfáttá alakítani?

És a HCl előállításával kapcsolatban, van-e egyszerű módja annak, hogy 10%-os koncentrációjú kénsavat vagy sósavat használjunk az extra koncentrációs lépés nélkül ?
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
A legegyszerűbb módja a met freebase feloldása kis mennyiségű coleman üzemanyagban (1:10 ~ arányban).
Készítse el a savas oldatot: 1 ml tömény kénsav vagy ortofoszfátosav 9 ml tiszta IPA. És cseppenként adjuk hozzá ezt az oldatot. Lassan adjuk hozzá és keverjük. Ugyanebben a pillanatban fehér port lát az üzemanyagoldatban. Addig adjuk hozzá, amíg 5-6 pH-értéket nem ér el.
Ezután szűrje le, mossa ki acetonnal és szűrje le még egyszer. Sok szerencsét!
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
ez nagyon hasznos és érdekes. csak azért, hogy biztosan jól értsem.

miután elvégeztem a shake&bake módszert, végül a coleman üzemanyag oldatát kaptam, amelyben met freebase van.

mellékesen az új savas oldatot 9ml tiszta IPA-val és 1ml vagy kénsavval vagy ortofoszfátos savval készítem.

Ezt az új oldatot lassan hozzáadom a reakcióoldatomhoz és a met freebase HCl porrá alakul?

A 10%-os sósav is működne? egyébként az egyetlen kénsav, amit tudok venni, az is 10%-os.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Én nem a 10%-os hcl-t választanám. Amit szem előtt kell tartanod, hogy minden ml víz, amit beleteszel, egy gramm metát old fel, így meg kell tartanod a vizet, és el kell párologtatnod, vagy ki kell vonnod a met hcl-t vissza (vagy elveszíteni), ez a szépsége a gázosításnak, nincs víz. Feltételezem, hogy a nem polárral hígított kénsav lenne a második választás. Az én H²SO⁴ 95+%-os, és ez túl erős ahhoz, hogy hígítatlanul adjunk hozzá.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mindegyik ugyanazokat a reakciókat tartalmazza. Egy protonálás. Pontosan ugyanaz, függetlenül attól, hogy milyen Lewis-savat használsz, feltéve, hogy gázosítás helyett hozzáadod. Soha nem láttam foszfátot vagy szulfátot gázosítással.
 
Top