Orange Ketamine Amphetamine Megbeszélés: Ketamin és amfetamin

risk of significant side effects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ketamin és amfetamin

A ketamin & amfetamin két különböző csoportba tartozó anyag, amelyek kombinációban használva különböző hatásmechanizmusokkal és hatásokkal rendelkeznek.

Az amfetamin növeli bizonyos neurotranszmitterek, elsősorban a dopamin és a noradrenalin szintjét az agyban. Ez fokozott éberséghez, koncentrációhoz és energiához vezet.

A ketamin ezzel szemben egy disszociatív érzéstelenítő, amely az agyban lévő glutamátreceptorok (NMDA) egy bizonyos típusához kötődve fejti ki hatását. Úgy működik, mint egy nem kompetitív NMDA receptor antagonista. Blokkolja az NMDA-receptorok működését, amelyek részt vesznek az idegrendszer különböző részeinek neuronjai közötti jelátvitelben. Ez az érzékelés megváltozásához vezet, beleértve a hallucinációkat és a valóságtól való elszakadást.

Érdemes megemlíteni a ketamin néhány hatását, amelyek az amfetaminnal kombinálva problémákat okozhatnak. Tehát a ketamin szedációt, nagy dózisban légzésdepressziót, ugyanakkor pulzus és vérnyomás emelkedést, hányingert és disszociációt okoz. Nagy dózisokban hallucinációk is előfordulhatnak.

Annak ellenére, hogy az anyagok többnyire különböző receptorrendszerekkel működnek, a Ketamin hatásaira ráerőltetett amfetamin stimuláció potenciálisan veszélyes pontokat hordoz magában:
A szív és az erek túlzott terhelése, hipoxia, traumatizáció, pszichotikus állapotok.

Ha amfetamint, és egy idő után ketamint szed, ер utóbbi blokkolja a stimuláns hatását. Ezek azonban nagy valószínűséggel visszatérnek a ketamin hatásának csökkentése után. Ez érdekes érzéseket adhat, de az ilyen kilengések a szívizmot is erősen megterhelik.

Van olyan vélemény, hogy a ketamin kis dózisokban az amfetamin hatásának végén alkalmazható a nyugtatás és a zökkenőmentesebb több utazásból való kilépés érdekében. Ez azonban nem szünteti meg a szív és az erek terhelését.

A ketamin csökkentheti a szorongást és a paranoiát is, ami néha egy stimulánstól jelentkezik. A csúcspont az amfetamin sorrendben, majd a ketaminra is jellemző a fokozott eufória.

Valószínűleg nem kell megváltoztatni a sorrendet, és a már aktív Ketaminhoz amfetamint adni. Fennáll a veszélye a túl intenzív mellékhatásoknak és a kellemetlen, rémálomszerű élmények kialakulásának.

Vannak beszámolók összetett klinikai képpel járó pszichózisokról, amelyeket ennek a kombinációnak az ismételt alkalmazása okozott.

A ketamin és különösen az amfetaminnal való kombináció használatakor az egyik fő szabály, hogy a mozgás és a fizikai aktivitás minimalizálása a mozgáskontrollal kapcsolatos problémák és az esetleges sérülések miatt.

Ez a kombináció nagy tapasztalatot igényel a két anyaggal külön-külön végzett munka során, a minimális dózisok betartását, ritka ismétléseket és értelmes megközelítést.

A fentieket figyelembe véve javasoljuk, hogy ezt a kombinációt nagy körültekintéssel kezeljük.
.
 
Last edited by a moderator:

Lourenzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Azt hittem, hogy ez egy nagyon jó élmény volt egy kicsit függő volt. Olyan csodálatos volt, hogy egyszerre éreztem magam hullámzónak és ébernek. De vigyázni kell, nehogy túl sok ketamint tegyen az amfetaminba, mint ahogy én tettem. Kaptam egy k-lyukat, de igen, még ez az élmény is csodálatos volt, amikor látod magadat esni, és nem tudsz róla semmit. Spetának hívjuk, és nem olyan nehéz, mint a legtöbb ember gondolja, amíg tudod, hogy csinálod, és nem veszed el a rossz vonalat valaki mástól, aki csinálja, és nem tudod, hogy Speta volt, akkor váratlan és szívás.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
a sebesség hatására egy kis mennyiség valóban fokozza a hangulatot, de nagyon könnyű túllépni a határt, ami nem jó. a tapasztalat jó azoknak, akik tudják, mit csinálnak, de a tapasztalat nélkülieknek erősen nem ajánlott.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ez adott nekem nagyon jó, de intenzív experiance amíg az utolsó alkalommal, amikor ezt csináltam. sétáltam ki emlékeztem, hogy egyedül voltam freaky világ ijesztő unplessent érzés.
Lehet, hogy az vagyok, de ez az utolsó élmény összezavart.
De a jó dolog az, hogy 1 óra, és máris kint vagy az őrült részből, szóval jó, ha kipróbálod a kombit, ha engem kérdezel.
Soha nem érem el azt a rohadt k-lyukat ofcourse tryd sebesség nélkül (szeretem, hogy több külön), de én soha nem tudtam elérni, hogy néhány utolsó sorok, hogy kap az úgynevezett k-whole, de ez volt a mindcoaster, amíg tudtam mozogni újra, és szippantani a többi én végül egy még zavarosabb élettörténet gondolatok, hogy soha nem értettem.
 
Top