Green Yellow LSD Marijuana Megbeszélés: LSD és marihuána

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
LSD és marihuána

A lizergsav-dietilamid (LSD) egy erős pszichedelikus anyag, amely képes megváltoztatni az egyén valóságérzékelését azáltal, hogy befolyásolja a szerotonin, egy neurotranszmitter szintjét az agyban. Ezzel szemben a kannabisz egy pszichoaktív drog, amely tetrahidrokannabinolt (THC) tartalmaz, amely a hatásainak többségéért felelős, azáltal, hogy az agy endokannabinoid rendszerére hat, ami a hangulat, az érzékelés és a viselkedés megváltozásához vezet.

Ha az LSD-t és a kannabiszt együtt fogyasztják, mindkét anyag hatásának intenzitását és időtartamát potenciálissá tehetik, ami erősebb és hosszabb ideig tartó utazást eredményez. A két anyag közötti kölcsönhatás pontos mechanizmusai nem teljesen tisztázottak, azonban egymás hatásait kiegészíthetik.

Mivel az egyes emberek reakciója ezekre az anyagokra eltérő lehet, nem lehet pontosan megjósolni, hogy az LSD és a kannabisz kombinációja hogyan fog hatni egy személyre. Ráadásul a drogok tisztasága és erőssége jelentősen eltérhet, ami felerősíti az olyan negatív pszichológiai hatások kockázatát, mint a szorongás, a paranoia, a zavartság, valamint a szívritmus és a vérnyomás emelkedése, ami veszélyes lehet a már meglévő szívbetegségben szenvedő egyének számára.

Egyes esetekben ez a kombináció hozzájárulhat pánikrohamok, rossz utazások vagy pszichózis kialakulásához. Nem lehet azonban teljes bizonyossággal állítani, hogy ezeket a helyzeteket kizárólag az LSD és a kannabisz kombinációja okozza. Más tényezők, mint például az egyén fizikai és pszichés állapota, valamint a szett és a beállítások jelentős szerepet játszhatnak.

Fontos megjegyezni, hogy a rendszeres Cannabis-fogyasztók kisebb valószínűséggel tapasztalnak szorongást és egyéb pszichológiai mellékhatásokat ettől a kombinációtól.

Összességében ez a kombináció szinergikusnak tekinthető, mivel a különböző kategóriákba tartozó anyagok közvetlen, akut és statisztikailag igazoltan életveszélyes reakciók nélkül erősítik egymás hatását egészséges személy esetében és a használat értelmes megközelítése mellett. Ha az egyén rendelkezik a tapasztalattal, az adagolás gondos megközelítése és megfelelő felkészüléssel, akkor lenyűgöző élményt eredményezhet.

Ezért, tekintettel ezekre a megfontolásokra, erősen javasoljuk, hogy átgondoltan közelítsünk ehhez a kombinációhoz.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Úgy találom, hogy a kannabisz segítségével jelentősen megnövelhető az utazás időtartama, ha az ember egy pszichedelikus szer (jelen esetben az LSD) comedownja alatt vesz be egy adagot. A pszichotikus tünetek esélye azonban jelentősen megnő. Továbbá a geometria megváltozni látszik: kevésbé lesz átlátszatlan, kevésbé változatos színű, lassabban mozog, és (szubjektíven) "sűrűbbnek érződik", mintha a geometria viszkózusabbá válna. Nem javasolnám a kannabisz használatát pszichedelikus trip utáni alvás elősegítésére.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Úgy gondolom, hogy ez tökéletesen megfelel. Nem dohányzom . de nagyon szeretem a füvet, miközben használom, olyan, mintha egy frissítés haladna át rajtam 😄 segít elaludni. ha nem vagy tapasztalt, legalább az első alkalommal legyen egy tapasztaltabb partnered.
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Egyszer ki kell próbálnom ezt a kombót. Ez a kombináció növeli a rossz trip esélyét, vagy csak hozzájárul annak kialakulásához?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Meg kell érteni, hogy a kannabisz is pszichedelikus szer, és közvetlenül hat az 5 HT-receptorra, és fokozhatja mindazt, amit az LSD hatása indított el. Ez azt jelenti, hogy ezen anyagok használatának időzítését be kell tartani. A kannabisz tökéletesen biztonságos 4-5 órával az LSD fogyasztása után elszívni. Ha korábban már használtál kannabiszt, akkor az LSD felesleges hatásait érezheted. Valaki képes lehet erre az állapotra, de csak az állandó LSD-használók 300-400 mcg-os dózisban szívhatnak kannabiszt közvetlen kombinációban az időzítés betartása nélkül.


 

OliverShultz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Köszönjük, hogy megosztotta ezt a vitát az LSD és a marihuána kombinációjának hatásairól. Miközben érdekes felfedezni, hogy ez a két anyag hogyan fokozhatja egymás hatását, fontos megjegyezni a lehetséges kockázatokat is. Mint említette, ezeknek a drogoknak a tisztasága és erőssége jelentősen eltérhet, és az egyéni reakciók is eltérőek lehetnek. Egyetértek azzal, hogy nagyon fontos, hogy átgondoltan közelítsük meg ezt a kombinációt, különösen azok számára, akiknek már meglévő szívbetegségeik vannak. Egyébként találtam egy cikket a CBD olajról is, ami talán érdekelheti Önt. Nézze meg a https://www.mindbodygreen.com/articles/heres-what-makes-this-200-year-old-heirloom-best-cbd-for-relief/ oldalon. Köszönöm, hogy csatlakozhatok a vitához, és várom, hogy mindenkitől többet tudjak meg!
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
LSD és fű szedésekor nem éreztem a fű hatását, csak a fű adott nagy lökést az LSD-nek
 

killer_420

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szeretek füvet szívni 24/7
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Hogy őszinte legyek, ha az LSD-t marihuánával együtt szedjük, az mj hatásait nem érezzük annyira, de az LSD felerősödik.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Határozottan. Az LSD intenzitásával elnyomja a kannabisz hatásait. Az utóbbi egyfajta ugródeszkává válik az LSD hatásai számára, fokozva az élményeket és meghosszabbítva azok időtartamát.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Néhányszor kombináltam az LSD + MJ-t.
Az én esetemben (95 kg, testépítés) 250 ug (spanyarából, hahaha) nem volt elég ahhoz, hogy teljesen kirepüljek a fraktál birodalomba. Az érzelmek magasan voltak, mindenkit szerettem, akit ismertem (még az ex-GF-em jelenlegi férjét is), de a klasszikus LSD-triphez nem volt elég. Unatkozva, 6 órával az LSD bevétele után, a legerősebb MJ 100-140 mg-os mérsékelt dózisát használtam.
Ennek eredményeképpen még 4-5 órán keresztül a kívánatos világba toltam ki magam.
És természetesen az LSD előtt legalább 24 órával nem volt MJ.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Hogy őszinte legyek, ez volt az első LSD-tripem az elmúlt 5 évben, vagy még annál is több.
 
Top