Desztilláljon kis mennyiségű oldószert azzal, ami éppen a konyhájában van

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Ezt a módszert először 20 évvel ezelőtt használtam wayer desztillálására egy kísérlethez. Az évek során legalább 20 alkalommal használtam ezt a módszert, nem igényel speciális eszközöket vagy speciális ismereteket. Ez nem egy gyártási módszer, de ha 20 ml acetonra van szüksége, és amije van, az körömlakklemosó, akkor ez kell, hogy legyen az arzenáljában.
XEHri4Akv7


Azért választottam ezt a képet, mert ez volt a legpontosabb ábrázolás, amit a keresés során láttam. Azt mondja, hogy víz, de ez sok oldószer oldószerrel működik az edény alján. Valamit, ami a felfogó csészét tartja ki az oldószerből. Ha mi az oldószerben lenne, akkor elpárologna a csészéből, így meg kell emelni. A fazékhoz tartozó lodot fejjel lefelé fordítva. Jég a fedélben, hogy lehűtse a gőzt és kondenzálja ot folyadékká, amely a legalacsonyabb hely felé áramlik , a fedél közepén. Amtukey mester vagy tömlő. Valami, ami eltávolítja a vizet a fedélről, így pótolhatja jéggel, ahogy olvad.
Ez az, amikor youunare kap goodnsteam / gőzök, ez elég forró, ha a hőt fújja, akkor csak nehezebb lesz. Az üvegfedél ideális, így láthatja, hogy mennyit gyűjtött össze anélkül, hogy szétszerelné. heatnitnup adjon jeget a tetejére, rendszeresen távolítsa el a vizet a fordított fedélről, és cserélje ki több jéggel. Amikor összegyűjtötted, amit szeretnél, szedd szét, és ott van younhavenit, vagy öntsd egy lombikba, és ismételd meg, amíg el nem éred a célodat. Egy gramm kokain vagy metamfetamin tisztításához elegendő acetont tudsz desztillálni 15 perc alatt. A szokásod meg fogja köszönni
 
Top