DMT és más triptaminszintetikus kérdések....segítségével...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oké, tehát van két szintézisem az n,n-DMT-ről és egy durva ötletem a DET szintéziséről is.
Van néhány kérdésem, amire nagyon szükségem van a válaszra. Nem fogom felsorolni a lépéseket vagy bármit, csak az általános lényeget, hogy mi történik bennük, vagy miben különböznek, és miért zavar engem.
Az MHRB extrakciót már megcsináltam - sokszor korábban, és ez az, ami miatt hobbiból érdeklődtem a szerves kémia iránt.
Két szintézisről tudok, amelyekkel a triptamin freebase-t n,n-DMT-vé és potenciálisan DET-vé alakíthatom, csak egy kis csípéssel.
Oké, tehát a két különböző módszert a hamiltoni őrült háromszemű balaklava fickó szintézisének vagy Reddit-szintézisnek nevezem.
Mindkettőhöz láttam linkeket ezen a fórumon, így nem mintha valami újdonsággal jönnék, de aggódom a Hamilton őrült srácok útvonalát illetően, mivel hallottam motyogásokat arról, hogy azt mondta, hogy valójában valami mást csináltak, mint az általa megadott szintézis, de őszintén szólva nekem jól néz ki - a dolog, amit nem igazán értek, hogy Hamilton videójának végén azt mondja - "miután az rxn keverék befejeződött, PH manipulációt használsz anagolous, amikor növényi anyagból csinálod.
Tehát látva, hogy STAB-ot használ, amelyet a helyszínen készítettek, közvetlenül az rxn futtatása előtt, a standard NaBH4 helyett, már savas lesz, azt hiszem (a STAB előállításához használt jégecetsav használata miatt), de ha nem - szó szerint ugyanazt használom a savak és lúgok számára, amelyeket az MHRB extrakcióban használnánk (5% fehér ecet + NaOH)?
Másodszor, feltételezem, hogy nem extrahálnád naftával, mivel az egy rossz minőségű kőolajtermék, szemben valami olyasmivel, mint a kloroform vagy a DCM? Hozzáférésem van dietil-éterhez is, de nem vagyok benne biztos, hogy az a megfelelő polaritású. Ó, igen, még egy kérdés ezzel a szintézissel kapcsolatban: miért kell PH-manipulációt alkalmazni a DMT "kivonásához" ebből az RM-ből, és miért nem mondják, hogy ezt kell tenni a második szintézisnél? - Úgy tűnik, mintha ez a szintézis könnyebben x'stalizálná, mint a második.
Kétségtelenül hallottam olyan emberekről, akik a forró hexánból kristályosítottak, ahogyan azt a második szintézisben is említik, amit találtam.

Oké, szóval erre - igen, tudom, hogy a Redditről származik, és nem a legjobb forrás - azt mondom, hogy mint a legtöbb Reddit cucc reális és valószínűleg működik, ami, ha elmélyülsz ebben a témában, néhány dolog úgy tűnik, hogy olyan emberek írták, akik valóban értik a témát, és mások csak baromságokat írnak. Ez rendben lévőnek tűnik, és nem különbözik SOHA az elsőtől, az egészet <= 0 c fokon kell végrehajtani - ugyanúgy, mint a másik.
Ugyanazokat a reagenseket használja; a triptamin, a formaldehid és a nátrium-borohidrid a három standard molekula, amelyeket az iv látta, hogy az emberek tercier triptaminok előállítására használnak.
A különbség az, hogy feltételezem, hogy a NaBH4 nem olyan "erős" redukáló, mint az STAB, mert két különálló redukciót kell végeznie, több bór hozzáadásával, hogy a második szintézisben az NMT-ből DMT-be kerüljön. Továbbá nem használ PH manipulációt, hogy megpróbálja kristályosítani, hanem először olajként tisztítja, majd forró hexánból kristályosítja / kristályosítja.
Gondolom, nehéz az embereknek beleszólni, ha nem látták egyik szintetizátort sem, így itt van egy link a Hamiltonhoz (a pootube beállításaihoz mentem, és lelassítottam félsebességre, azt hiszem) Hamiltons módon.
Akkor kell egy link a második szintézishez, ami itt van: Mr Reddit's Way.
Nagyon remélem, hogy tudsz segíteni nekem, hogy őszinte legyek, mert egy kicsit tanácstalan vagyok....
Oh és még - iv láttam, hogy ha a formaldehidet acetaldehiddel helyettesíted, akkor lényegében DET-et képez... bár biztos vagyok benne, hogy csak azt írta, hogy NaBH4-et használjon ehhez - ő is csak NaBH4-et használ az 5-meo-DMT szintéziséhez is, ami arra enged következtetni, hogy ez az általa preferált kémia, amit a STAB helyett használ, de aztán megint az őrült kémikus azt mondja, hogy a stab jobb a karbonilokhoz.
Nem vagyok szűkös a triptaminban egyáltalán, látva, hogy nagyjából arra kényszerülsz, hogy en-mass Kínából vásárolj - vagy dekarbonizáld magad a triptofánból, de ez egy szörnyű rxn, és jobb, ha inert atmoszférában vagy vákuumban fut, hogy a forráspontot lecsökkentsd. Mindenesetre felhagytam ezzel a projekttel - nem ideális első rxn a befejezéshez!
A második RXN-módszerrel kapcsolatban azt szeretem, hogy nem használja fel a nagyon korlátozott DCE- és jégecetsav-készletemet. Nyilvánvaló, hogy a triptamin molekulaként meglehetősen nehéz, és ezért azt jelenti, hogy végül több oldószert és savat használ - vagy azt hiszem, azt kellene mondanom, hogy nehezebben beszerezhető oldószereket és savakat használ, mint a második módszer.
Azt hiszem, azt tervezem, hogy először a második módszert próbálom ki, hogy őszinte legyek. Lehet, hogy visszamegyek a ródiumhoz, és megnézem, mit mondanak a szintetizátorok, mivel iv nem ellenőrizte ott egy ideig - biztosan nem, mióta iv triptamin volt.

Ha valaki képes tisztázni a szó szoros értelmében MINDEN kérdést, hihetetlenül hálás lennék. Várom, hogy holnap fizetnek, hogy több vízmentes metanolt tudjak vásárolni, és valószínűleg veszek néhány szárazjeget (rengeteg acetonom van), ami szépen és hidegen tartja.

Csak értelme van számomra, hogy megváltoztatná a PH-t, hogy manipulálja a terméket, tisztítsa meg egy kicsit, és hagyja, hogy x'stalise. Aztán újrax....és valószínűleg újrax újra, mivel valószínűleg vagy szubkután injekciókat fogok csinálni, vagy ha kapok egy csepegtetőgépet / gyógyszeres infúziós gépet, akkor meglovagolhatom a hullámokat és egy kicsit jobban felfedezhetem a DMT-tájat, és talán egy kicsit jobban emlékezhetek.....

Továbbá, tudom, hogy sok van ebben a bejegyzésben - ha személyesen végezted ezt az RXN-t, esetleg be tudnál szólni, és elmondanád, hogy milyen módszerrel mentél hozzá? Nem akarok itt fejni a fejőstehenet - ez szó szerint az én tanulásom, valamint talán a saját személyes használatom. Hallottam tegnap hamiltons podcast van egy cég Spanyolországban, hogy tesztelni fogja alkaloid tartalmát szerves anyag, valamint a GCMS bármilyen mintát küldesz be....nagyon izgalmas dolog - valószínűleg messze kívül esik a költségvetésem, de majd meglátjuk!
Vicces, hogy a triptamin szaga olyan, mint a DMT-é. Az a fajta műanyagos szag - nem vagyok hajlandó megnézni, hogy belélegezve ugyanolyan-e az íze!!!
Egy komolyabb megjegyzés - bár lehet, hogy nem fogom szakmailag tesztelni, TLC-t fogok csinálni, hogy megbizonyosodjak arról, hogy az RXN teljes - a baj az, hogy az üveglemezeim MASSIVE. Kaphatnék egy üvegvágót, és a szilikonnal befújt lemezeket 20cmx10cm-ről 10cmx5cm-re vághatnám. Akkor lenne 5 sokkal kisebb lemezem, amelyek valóban illeszkednek egy saját főzőpohárba, ahelyett, hogy egy hatalmas főzőpoharat kellene vásárolnom, hogy bármilyen TLC-t csináljak....
Továbbá; nézi hamiltons 5-meo-DMT szintézis, hogy ő nem Mexikóban; Észrevettem, hogy ő használt papír TLC ugyanezen okból, és a papírdarabok körülbelül ugyanolyan méretűek, mint amekkorát én pontoznék és leütném az üveget. Csak azon tűnődöm, hogyan tud megúszni a papír TLC használatával, amikor mindenki más, akivel beszéltem, azt mondja, hogy szilikonnal permetezett üveglapokat kell használnia - csak nem néztem meg a méretet! Van egy fekete fényem az említett használatra, de ha megúszom valamilyen papír TLC használatával, az könnyebb lesz.
Köszönöm előre - sajnálom, hogy ez a hozzászólás egy kicsit van egy szórványos káosz!
Remélem, hogy legalább valamivel tudsz segíteni!
RR
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Bocsánat, még egy dolog, van egy szar tonna cuccom (triptamin), amit pénzügyi értelme volt megvenni - látva, hogy a legtöbb helyen kevesebbet árulnak hasonló áron.
Én is lelkes fotós / filmes vagyok, és ezért, amint megkapom a helyes szintézist, több mint boldog vagyok, hogy videókat készítek a DMT-ről és a DET-szintézisről is, ha ez segítene az embereknek a jövőben.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
"Mr. Reddit", ő maga Norolinda. Csak csináld pontosan úgy, ahogy ő tette, és sikerülni fog. Talán rövidebbet várhatsz az adagolás között, ismételd meg azonnal, amikor a hőmérséklet eléggé lecsökken. Nem tudom, hogy milyen alacsony az elég alacsony. A 0C vagy kicsit alatta rendben kell lennie, kipróbálhatod a -5C vagy -10C-t és beszámolhatsz a hozamodról. A 4 helyett 6 vagy 8 adagolást is végezhetsz, de kisebb mennyiséggel, tehát ugyanannyi összesen, de több részletben. De ha nem változtatsz semmin, akkor is oké az eljárás.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ah, ez fantasztikus! Végre valaki, aki valóban első kézből csinálta a szintetizációt!
Vagy nehéz nekem konkrét infót találni, mert ez a módja annak, hogy megélhetésüket és így TELJESEN A KÉMIA szellemével ellentétes, ülnek a tudásukon és csak készpénzért válnak meg tőle, vagy ha TÉNYLEG ismered őket.
Megkérdezhetem, hogy általában hol találják meg az emberek a szintéziseiket, mert szégyenletes módon általában (hacsak nem ezen a weboldalon van valahol) a YouTube-on, szabadalmakon vagy egyszerűen csak a google keresésen és az ottani tapogatózáson keresztül.... általában nem sok sikerrel. Ó, vagy a Reddit! Megpróbálom megnézni, hogy több ember használja-e ugyanazt a módszert (a YouTube-on például meggyőződöm róla, hogy több ember ugyanazt csinálja - például nemrég nátrium-etil-szulfátot kellett készítenem, és volt ott egy nagyszerű videó, de csak háromszor kellett ellenőriznem, hogy több ember használja.
Cool, oké, én fogom kidolgozni a mennyiségeket (g-ben) az említett DMT szintézisből, és munkához látok... a vízfürdőt egy köpenyre kell cserélnem (ez egy PTFE-vel védett hőmérséklet-szondával) és a rotovapot desztillációval - valószínűleg annyi vákuum alatt, amennyit csak tudok egy aspirátorból, amit meg fogok vásárolni. Ó, és szárazjég és hexán - remélem, hogy a hexán viszonylag könnyen megvásárolható itt.
Gondolom ez rendben lesz csak több munka? Úgy értem, azt hiszem, tudnék csinálni egy vízfürdő, de ez csak egy fazék víz a főzőlapon lol ez a válasz túl hosszú, sajnálom! Jelenteni fogom az eredményeimet, kétségtelenül el fogom baszni egy-két alkalommal, de remélhetőleg nem - én vagyok a közepén, hogy leírjam és megírjam a jegyzeteimet, egyszerűsítve az írást és a lehető legtöbbet lépésekbe helyezve. Azért örülök, hogy működik - próbáltad már az előbbi módszert?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ó, oké, most vettem egy vízfürdőt, mert szuper olcsó volt Kínából. Ez csak azt jelenti, hogy bepattintom és elfelejtem - igen, lusta vagyok!
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Nem, nem próbáltam ki a STAB útvonalat, mivel állítólag nem működik a mexamine-nal.

Néhányan a cianoborohidridet részesítették előnyben, mint például ez a fickó: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189.

Itt van a legjobb DMT szál a The Vespiaryban: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=16470.0

Itt vannak a Hamilton-féle szintézis részletei: https://1lib.sk/book/18611424/2746f...lic-toad-of-the-sonoran-desert-synthesis.html

Van még néhány tryptamin kémia is az orosz Hyperlab weboldalon.

Nem kell rotovap, egyszerű desztilláció is elég. Nincs szükséged vákuumra sem. Nem kell szárazjég, normál zúzott jég és rácsepegtetett sós víz is megteszi. Nincs szükség hexánra, sőt, nem is kell hexán, mert az idegmérgező oly módon, ahogy például a heptán nem az. Használhat heptánt, hexánt vagy ezek bármilyen keverékét bármilyen arányban. Esetleg dietil-éter hozzáadásával, 1:9 arányban.

Szívesen segítenék még, de sokat írsz és nem vagyok biztos benne, hogy pontosan mit is kérdezel.

Milyen vízfürdőt vettél és miért?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ó, ez rendben van, van dietil-éter amúgy is, így ez nagyszerű, iv vártam egy felhasználási lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Csak egy egyszerű vízfürdő időzítővel és PID fűtéssel. 40 dollár volt, így gondoltam, miért ne - nem feltétlenül erre való. Mire ez megérkezik, néhányszor kipróbálom, tisztában vagyok vele. Vettem egy vákuumszívót is, amíg benne voltam, és még néhány boros keverőpálcát - bassza meg, mindig olyan szakszerűtlenül hangzik, mivel nem emlékszem, hogy az egyszerű dolgokat hogyan hívják. Korábban volt egy elmém üres, mivel szükségem volt egy főzőpohárra, és folyamatosan különböző lombikokat kerestem! Sokáig tartott, mire rájöttem, hogy ez természetesen egy főzőpohár. Csak az agyamban vannak üresjáratok, mivel egy húszéves benzófüggőségről jövök le. Szóval a fejem elbaszott, és az egész ok, amiért bizalommal kellett kezdenem ezt a NAGYON drága vállalkozást, mivel nem csak DMT-t akarok készíteni. Valójában valójában a fenetilaminokra akarok összpontosítani, de jelenleg nincs kapcsolatom a nitrometánhoz és a nitrometánhoz, amire szükségem van.
Az előbbi elválasztható attól az RC üzemanyagtól? Egyesek szerint igen, mások szerint nem
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ezt most újraolvasni elég érdekes.
Tehát kipróbáltam a szintetizálót. Alapvetően egy sötétsárga / olajos olajjal végeztem, és nagyon nehéznek találom a re-x-et a forró heptán használatából - egyszerűen nem keveredik.
Tegnap megcsináltam - bár bevallom, hogy az olaj, amit a szintézis során kaptam, körülbelül egy hétig ült, mert nem volt heptánom, és tovább tartott, mint vártam.

Van valami tanácsod a végső re-xhez?

Próbáltam egy fagyasztás utáni csapadékot, mert nem igazán mondta, hogy hogyan kell re-x a heptánból és észrevettem, hogy felhős lett, amikor hideg pipettával felvettem.
Szégyenletesen kevés kristályt kaptam, de ez tényleg emlékeztetett a sok extrakcióra iv csináltam MHRB-ből.
Megpróbálok hozzáadni egy kis dietil-étert, és meglátom, hogy jobb eredményeket kapok-e, és ha nem, akkor a heptánt kell evap...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Lehetséges, hogy hagytam, hogy túl meleg legyen, mivel hülye módon egyszerre adtam hozzá az összes formaldehidet (minden egyes hozzáadáshoz), és hogy igazságos legyek, lassíthattam volna a NaBH4 hozzáadását is.
Azt hiszem, újra megpróbálom a szintézist, most, hogy mindenem megvan (bosszantóan más, mint egy vákuum-desszikkátor).
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
A formaldehid hozzáadásával nem válik túl meleggé. A hiba korábban van, csak nem elég hűvösen kezdte. Akkor is biztosítsa, hogy nagyon jól keverje és adja hozzá a borohidridet úgy, hogy por alakban adja hozzá a borohidridet, és nem nagy csomók/kövek. Tegye papírra valamire és egy spatulával csipkedje, hogy csak por menjen bele és erős legyen a keverés. Egyetlen hiba, hogy nem elég hideg a formaldehid hozzáadása előtt. -20C ajánlott. -10C és -5C között még rendben van, ha nem nagy a mennyiség. 50%-os hozam garantált még szar kidolgozással is. Mindenképpen párologtass el annyi metanolt, amennyit csak tudsz, mielőtt elkezded a kidolgozást. Én is kezdem azt hinni, hogy az etil-acetát jobb a workuphoz, mint a DCM.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
A sárgás-narancsos-vöröses olaj jó. Igen ezt a szart nehéz feloldani, használj több heptánt, majd hűtsd le, nem kell elpárologtatni.
Nem gond, ha egyszerre adod hozzá az összes formaldehidet. Csak csináld újra, extrahálj azonnal több heptánnal és jó lesz szerintem.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Mivel vonta ki a reakcióelegyből, mivel? DCM-ET? Kloroformmal? Etil-acetátot?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
A DCM-ből az olaj a DCM desztillálása után egy kicsit narancssárga véget ér.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Készen áll már valaki egy videó elkészítésére?
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
szintézis a https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189.new#new oldalról

Hé srácok, néhányan kíváncsiak voltak arra, hogyan készítette RP a szintetikus DMT-t, úgyhogy tessék. Jó szórakozást!

Ez egy 50 g-os reakcióra vonatkozik, skálázzátok szükség szerint.

1) Oldjunk fel 50 g triptamint kb. 1 L metanolban egy 2 L-es kerekfenekű lombikban, és keverjük, amíg az anyag feloldódik. Használhat felső keverőt vagy keverőlapot/keverőpálcát. A fej fölötti keverő jobb megoldás, de a keverőlemez keverőpálcával is jól működik. Lehet, hogy egy ideig szonikázni vagy keverni kell, attól függően, hogy milyen finom por a triptamin.
2) Helyezzen tölcsért a 2 L-es kerekfenekű lombik tetejére, és keverés közben lassan adjon hozzá 42 g nátrium-cianoborohidridet egy spatula segítségével.
3) Helyezzük a kerekfenekű lombikot egy tömény só/jeges vízfürdőbe, sok jéggel (semmiképpen sem akarjuk, hogy a jég idő előtt elolvadjon).
4) Adjunk hozzá lassan 90 ml ecetsavat (jégsav). Vagy kézzel adjuk hozzá lassan, vagy helyezzünk fölé addíciós tölcsért/szeparáló tölcsért (gyűrűs szorítóval vagy más MacGyver-szerelvénnyel) az adagoláshoz. Az összeadás körülbelül 10 percig tart.
5) Most, meggyőződve arról, hogy minden oldatban van, és az oldat hideg, és nagyon jól keverjük (nem akarunk forró foltokat), adjunk 65 ml metanolt 65 ml 37%-os formaldehidhez, keverjük össze, majd cseppenként adjuk a keverő oldathoz. Ügyeljünk arra, hogy lassan, lassan, lassan haladjunk. Az adalékolásnak legalább egy órát kell igénybe vennie. Ezt mindenképpen addíciós tölcsérrel vagy szept. tölcsérrel kell végezni. Ezek olcsók és megéri.
a. Ez az a lépés, ahol a szennyeződések felbukkannak, ha a dolgok nincsenek lehűtve és szabályozva.
6) A formaldehid hozzáadása közben tartsa szemmel a jégfürdőt, és amikor kezd több víz és kevesebb jég lenni (tisztességes mértékben), cserélje ki és készítse újra. Praktikus, ha csak egy 4 literes palack telített NaCl-oldat (víz+só, amíg az alján nem ül feloldatlan só)van kéznél. Fogjon néhány nagy Morton só dolgot a helyi élelmiszerboltban 1 dollárért.
7) Miután az összes formaldehidet hozzáadtuk, folytassuk a keverést jégfürdőn még 1 órán át, majd hagyjuk, hogy a reakció szobahőmérsékletre melegedjen.
8)
Keverje szobahőmérsékleten 5 órán keresztül.
9) A reakció befejeződött, most már ideje a kidolgozásra.
10) Egy rotovap vagy valamilyen MacGyver típusú párologtató berendezéssel (vákuum alatt kell lennie, 40C-on vagy annál alacsonyabb hőmérsékleten, a forgatás szép), párologtassunk el kb. 600-800 mL metanolt. Érzékelni kell ezt a lépést, mivel nem akarja, hogy minden kicsapódjon a bázis hozzáadásakor, különben eltömíti a szeptikus tölcsér elzárócsapját.
11) Készítsünk 50%-os kálium-karbonát oldatot (vízben), és hűtsük le jégfürdőn. Lassan adjuk hozzá az oldathoz egy elválasztó tölcsérben (2 L-es elválasztó tölcsér). Valószínűleg körülbelül 200-400 ml. Adjunk hozzá 200-300 mL kloroformot (használhatunk diklórmetánt is, de ezzel némi ciklizációt kockáztatunk). Használjon pH-papírt annak biztosítására, hogy az oldat bázikus legyen, ha még mindig savas vagy semleges, adjon hozzá több kálium-karbonát-oldatot.
12) Rázzuk, de vigyázzunk a gázképződésre, a szept. tölcsérből mindenképpen szellőztessük ki a gázt. Adjunk hozzá egy kis sós vizet (50 ml), hogy felgyorsítsuk az elválasztást.
13)Tartsuk meg az alsó szerves réteget, a kloroformot(termék), majd a vizes (felső réteg) extrakciót ismét 200-300 mL kloroformmal extraháljuk. Adjuk hozzá a másik kloroformrészhez, és tartsuk félretéve.
14)Ismételjük meg újra, összesen kb. 1L kloroformos kivonatot kapunk.
15)Egyesítsük a kloroformkivonatokat, és mossuk át egyszer 200 mL tömény kálium-karbonáttal (hozzáadás előtt jégfürdőn hűtsük le).
16) Most mossuk át a kloroformkivonatot 3x tömény sós vizes oldattal.
17) Párologtassuk le a kloroformot, amíg már semmi sem párolog el. Menjünk bele ebbe a lépésbe, melegítsük fel a vízfürdőt kb. 60 vagy 70 fokra, ha már szinte alig távozik kloroform, és hagyjuk egy-két órán át teljes vákuumon állni.
18) Vegyük le a kerekfenekű lombikot a rotovapról, és hagyjuk szobahőmérsékletűre hűlni.
19)Egy klassz dolog ennél a lépésnél, hogy a világos borostyánszínű olajat kb. 2-5 percig keverheti, és hirtelen szilárddá válik. Ha magára hagyjuk, akkor lassan magától kikristályosodik, de jó móka egy lökést adni neki, és nézni, ahogy az egész azonnal kikristályosodik.
20) Tisztítás: Az anyag további tisztítására többféleképpen van lehetőség, vagy újrakristályosítással, vagy oszlopkromatográfiával, vagy mindkettővel. Ha van hozzáférése egy HPLC-hez, ellenőrizze az anyag tisztaságát, és döntse el, hogy mit szeretne itt tenni.
21)Ennyi, emberek. Menjetek és szerezzétek meg!


Ha egyszer már megvan, a teljes reakciót a nyersanyagtól a termékig körülbelül 8 óra alatt elvégezheti, 5 óra állásidővel. Ha van HPLC-je, még gyorsabb, mivel nyomon követheti a folyamatot...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oké, visszatértem, srácok. Elnézést kérek az eltűnésemért. Bárki, aki beszélt velem, tudja, hogy SAVAGE elvonáson megyek keresztül!!!
Oké, tehát azt hiszem, hogy a végső sárga olaj jó, és sikerült egyszer lefagyasztani néhány kristályt belőle, és még a re-x'd tiszta olajat is megszárítani, amit végül az alján szárítottam egy vákuumos exszikkátorban egyszer, és ez AKTÍV! Haha
Elfelejtettem, hogy milyen intenzív DMT lehet! Imádom!
Mindenesetre ez azt mondta - ez megy egy halvány tiszta olajból fehérre fehérre sárgára, és most olyan, mint egy piros szín, vagy legalábbis részei. Ez v furcsa.
Valószínűleg újra meg fogom ismételni valami mással, talán egyszerű etanollal? vagy akár megpróbálom csak hideg oldószerrel mosni?
Az a helyzet, hogy ha heptánból re-x'd, ha újra, re-x heptánból re-x, akkor ugyanaz a szar marad benne?
Ezért gondolkodom alkoholon...
Vagy csak egy jó kis permetezés hideg heptánnal?
Úgy érzem, hogy SO KEVÉS volt szilárddá tenni, nem akarom ezt elrontani!!!

Szerintem egy A/B és zsírtalanítás talán szükséges.
Egyszer próbáltam 7%-os ecetsavval, hexánt használva de a defat nem sokat segített.

im jelenleg követi egy ügyes reduktív amináció MiPT aceton és formaldehid használatával, majd NaBH4-gyel csökkenti a DMT szintézis szerint, és ez elég ügyes, hogyan csinálják a feldolgozást, sózzák egyenesen a végső aceton extrakcióból a xilollal történő zsírtalanítás után.
Azt hiszem, talán csak rossz zsírtalanítót választottam.....

Rá fogok jönni, és hatalmasat tanulok!!!
Kicsit elvonatkoztatok attól, hogy megveszem a nitrometán és a DCM 40%-os keverékét, hogy szétválaszthassam, hogy bármelyiket használhassam különböző felhasználási célokra.
Nem találok 100% -os nitrometánt, ahol élek, és az ide történő szállítás szempontjából nem lehet 40% -os nitrometán felett, de KÉPESEN szabályozhatom az oldószert, amelyben feloldódik, és teljesen értelme van a DCM használatának!
Tudom, hogy többre lesz szükségem, mint amit jelenleg rendeltem, de legalább tudom, hogy csak DCM és nitro-m. Próbáltam szétválasztani azt a piros nitro üzemanyagot és fúj. Bűzlik és nem különül el jól.
TELJESEN sok 9%-os nitro/methanol van benne, de alig vagy egyáltalán nincs nitro, de szerencsére találtam legalább egy kicsit jobb lehetőséget!
Végül is 2,5-dimetoxi-benzaldehiddel végeztem, szóval igen. Nem akarom elpazarolni!

Azért köszönöm a sok hozzászólást - el fogok jutni odáig. Tudom, hogy nem KELL. egy rotációs elpárologtató most, de DAM lenne szép!!!

Megkérdezhetem, hogy van-e valakinek membránszivattyúja a rotovaphoz? Mennyire hangosak az egyfokozatú forgólapátos szivattyúhoz képest?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ó, és van filmkészítési tapasztalatom....

Én akarom csinálni, de ugyanakkor - azt akarom, hogy jobb legyen....A cucc, amit kaptam, mint mondtam, minden piros darab benne van, ahogy öregedett (napok alatt, nem hetek alatt), azt is akarom, hogy hozzáférhető legyen - tehát nincs rotovap vagy bármi, ami szobahőmérsékleten kristályosodik....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ami ezt a szintézist illeti, mivel a termék darabjai vörösre változnak, nem lenne értelme, hogy ahelyett, hogy egyenesen KOH-oldatot adnánk hozzá, 5-7%-os ecetsavoldathoz adjuk hozzá - protonáljuk a DMT-t, majd zsírtalanítsuk a, nos, bármi működik, esetleg xilol (hexán nem működött nálam), majd szeparáljuk le, majd menjünk az alaphoz és extraháljuk a DCM-mel?
Aztán csinálj egy re-x-et heptánból? Aztán végül a fagyasztóba, mivel nem tudok sokáig negatív nyomást csinálni, mert hangos!

Az olaj, amit a re-x után kapok, nagyon bosszantó és a termék nagy része.

Vagy a fentiek - VAGY azt hiszem, hogy újrax azt valami mással, például alkohollal? Nem tudom, csak úgy tűnik, mintha nem sok minden történik a "workup", hogy megszabaduljon minden olyan szar, ami a DMT-t napok alatt vörösre változtatja, és kibaszott korszakokat vesz igénybe, hogy megszilárduljon egy olyan ragacs, amely nem akar "beállni" - kell lennie egy egyszerűbb módnak lol

Most nem vagyok egy szakértő kémikus, de néhány egyszerű elvet csinálok lol

Nekem is van egy csomó triptaminom, hogy vagy égjen, vagy sikerüljön, de nincs több nagyobb kísérlet, amíg nem tudom rendezni a kis léptékű most. Ez értelmetlen... pontosan ki kell dolgoznom, hogy mennyi heptánt mondanak az emberek, amikor azt mondják, hogy sok. Valószínűleg 20-40x annyi heptánt használok, mint amennyi olaj van a re-x-hez.

Továbbá nem vagyok tisztában azzal, hogy az olajat a heptánnal együtt hidegről melegítem fel, vagy a forró heptánt az olajra dobom, majd egy külön főzőpohárban elkezdem melegíteni és kevergetni?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Milyen defat? Nincs zsír, mivel nem növényi kivonat. Vagy egy koszos lábasban végzi a reakciót, ahol maradt egy kis étolaj?

Azt mondod, hogy pirosodik, ez normális, ha a szabadban hagyod.

DCM-mel extrahálod, majd a DCM-et a lehető legnagyobb mértékben elpárologtatod. Aztán adj ugyanabba a lombikba elég sok naftát/heptánt, mindent kevergetéssel, mind a DCM elpárologtatásával, és most hozzáadod az átkristályosító oldószert.

Most a forró naftádban van valami ragacs, ami nem akar feloldódni, azt a szart vagy leszűröd, vagy óvatosan kiöntöd a naftát, hogy ne öntsd ezt a ragacsot a folyadékkal együtt.

Miután ezt a cuccot kivetted és egy pohárba tetted, majd lefagyasztva kicsapódott az összes anyag, és az alján van egy kis sárga vagy fehér olaj, akkor használhatsz egy hekket. Öntsd ki a használt naftát egy tiszta üvegbe. Fogd az edényedet, most már naft nélkül, és hagyd egy kicsit megszáradni. Kapard le, és tegyél át mindent egy új főzőpohárba, melegítsd azt a főzőpoharat kevergetés közben, amíg dmt szagot nem kezdesz érezni, a maradék oldószer nagy része elpárolog ennyi idő alatt. Ezt a forró DMT folyadékot egy másik üvegedénybe öntheted, ahogy lehűl, fehér vagy enyhén sárga viasszá válik, lehűlés után lekaparhatod, és egy éles pengével finom port készíthetsz belőle.

A port csomagoljuk légmentesen záródó zacskóba, így nem fog pirosodni.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oké, igen, ennek mind van értelme.
Úgy értem, hallottam, hogy a reakcióból származó feldolgozásban zsírtalanításról beszéltek - tényleg furcsának találtam, de ugyanakkor Hamilton általában tudja, miről beszél - ahogy a vendégei is.
Ez furcsa - talán ő (az autodidakta kémikus, akivel interjút készítettek) nem a zsírtalanításra gondolt, és rosszul értette a kifejezést (ez egy autodidakta kémikus volt, de iv utánanézett a szintéziseknek, amikről beszélt, és nem volt bullshitter).

Akárhogy is, ez egy elég zseniális hack, amire nem gondoltam volna! Szóval ez a tiszta olaj, amit az alján hagyok, egyszerűen DMT, nyomokban heptánnal, amit nem tudok kiszedni belőle?

Továbbá rájöttem - miért a fenébe csinálom ezt egy ilyen masszívan túlméretezett RB-ben, ahol rengeteg hely maradt a levegő számára?....nem ideális, amit felismerek.

Továbbá NEM vettem észre, hogy folyamatosan keverni kell, nagyjából attól a ponttól kezdve, amikor a sárga "ragacsot" DCM-mel kivonja - ez befolyásolhatta a dolgokat.

És még 1 dolog - nagyon örülök, hogy naftát/heptánt mondtál, mivel a heptán elég drága ebben az országban (nem tudom, hogy ez azért van-e, mert csak n-heptánt találtam, vagy ez nem számít), de iv rengeteg friss, szárított naftát. Megértem, hogy nem ugyanaz a dolog - ne értsen félre, azonban megnyugtató tudni, hogy egy nyomásra még mindig használhatom ezt.

Oké, így sok dolgozni! Köszönöm a tippeket, komolyan.

A MiPT szintézis kudarc volt - nos, jobban mondva, a kidolgozás kudarc volt, de ostoba módon késő este próbáltam meg, miközben nem igazán gondolkodtam tisztán, de ugyanakkor tudtam, hogy ma jön egy vízvezeték-szerelő haha
Azt hiszem, maradjunk egyszerre egy dolognál!

Van valaki más is szembesül az ilyen STUPID forgatókönyvekkel? Valószínűleg csak én és a rossz tervezésem és az elbaszott életvezetésem miatt van ez.....
Ne értsetek félre, én SEMMIT sem engednék meg SENKINEK, hogy lásson bármilyen üvegárut vagy bármit, amit nem tudok a festőcuccaim közé tenni, ez csak az állandó ki- és elpakolás, elrakás, elrakás stb. stb. - Hamarosan egy nagyobb helyre költözöm, így talán még egy perma-labornak is lesz hely!
Mindenesetre csak egy kis bepillantás az életem butaságába! Ezért van szükségem a DMT-re és más pszichedelikus szerekre, mert minden más alkalommal, amikor a benzodiazepinek és az opiátok már lekerültek az asztalról, egyszerűen nem működik számomra.

Voltam néhány a legvadabb elvonások jön le ezeket a benzók és a része, hogy az utazás, ahol használtam pszichedelikus vs. a rész, ahol nem drasztikusan különbözik. Ez inkább egy olyan érzés, hogy úgy érzem, mintha valahogy visszaállítaná az agyamat - különösen a hosszabb utazások, úgy tűnik, hogy sokkal hosszabb utófényük van, de van valami a DMT-vel és a világokkal, ahová elvisz engem...

Valószínűleg 450g triptaminom maradt, és sokkal kisebb mértékben fogok dolgozni, amíg jobban ki nem találom... szóval rengeteg időm van a fejlődésre! lol!

Igazából arról akartam kérdezni tőletek valamit, hogy mikor fogyasztjátok az n,n-DMT-t. Valaki azt mondta nekem, hogy ó, nem találom olyan nagyszerűnek a dohányzást, és leírta, hogy nyitott szemmel ül.
Amikor DMT-t szívok, a rossz utazások akkor voltak, amikor elfelejtettem becsukni a szemem, és egyszerűen nem látok, vagy azt hiszem, látom, hogy a kezeim gyökerekké válnak, és ez mélyen nyugtalanító, de úgy találom, amint becsukom a szemem, sokkal kevésbé zavaró és ijesztő - jobb szó híján. Csak kíváncsi voltam a tapasztalataitokra!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Most jöttem rá, hogy azt kellett volna mondanom, hogy nem tudom, milyen szaga van a DMT-nek, ha
🤥
Valójában ez volt az, amit először észrevettem a triptaminnal kapcsolatban - hasonló műanyagos szaga van.
Az 5-meo-t vagy 5-meo-DMT szaga és íze is szar szagú és ízű? Iv szívott 5-MEO-DMT vissza, amikor az első RC eladó (aki alapvetően csak árult shulgins termékeket) Kanadából, de ez valószínűleg olyan volt, mint 2005 vagy valami? Nem igazán emlékszem rá - nem emlékszem, hogy őrült vizuális volt, mint a DMT, ez 100% -os bizonyosság. Ez még azelőtt volt, hogy tudtam volna, hogy csak kivonhatod. lol.
 
Top