DMT a mimózagyökér kéregből

Status
Not open for further replies.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Helló emberek... nem saját készítésű, hanem egy holland barátomtól. Mivel im nem (lesz) kémikus voltam figyeltem a barátom is nem a legprof kémikus. Ő az ő ketamin vibe engem a kokain freebase hasj ízületek... sikerült, de ne vegye alatt 110% és ha bármilyen tudás és látja a hibát, kérjük, említse meg....

Mire van szükséged?

- Egy üveghenger. Ez az, ahol a varázslat történik. Az üvegvázák nagyon jól alkalmasak erre. Vigyázzunk, hogy ne használjunk műanyagot, egyes műanyagtípusok feloldódnak a benzinben, és ezt nem akarjuk.
- Egy kanál. lehetőleg hosszú nyelű fémkanál, hogy megkeverjük a keveréket.
- Mimosa Hostilis. A Mimosa egy fakéreg, amely magas DMT-koncentrációval rendelkezik. Az MH megvásárolható különböző webshopokban és legálisan Hollandiában és Kínában is kb. 30 dollárért vagy euróért 1KG-ért, ami 100gr-ot kell, hogy adjon.
Minden 100 gramm mimóza után körülbelül 0,5-1 gramm DMT marad. Kímélje meg magát a sok bajtól, és vásároljon MH-t már porrá őrölve.
- Szódabikarbóna vagy nátronlúg. Erre az alapkeverék elkészítéséhez van szükségünk. Gyakran megtalálható a boltban mosogatóoldó vagy marószóda néven. Nagyon figyeljünk a csomagolásra, hogy azt írja, hogy 99% NaOH-ból vagy KOH-ból áll!
- Terpentin vagy benzin. A DMT kivonásához a bázikus oldatból. Bármilyen márka megfelel.
- Egy üveg pipetta. A terpentin eltávolításához az üveghengerből. Ez képezi a két folyadék felső rétegét. - Üveg sütőedény. Ebbe kerül a terpentin, hogy a fagyasztóba dobja.
- Alumíniumfólia. A dolgok eltakarásához - Penge. Arra használjuk, hogy lekaparjuk a kristályokat az aljáról.

Kivonás:

FIGYELMEZTETÉS: KÉMIAILAG NAGYON MARÓ ANYAGOKKAL ÉS ERŐSEN GYÚLÉKONY ANYAGOKKAL FOGSZ DOLGOZNI. A MOSÓBENZIN JELLEMZŐI KÁROSAK A TÜDŐRE. MINDIG VISELJEN MASZKOT, KESZTYŰT ÉS SZEMÜVEGET. JÓL SZELLŐZŐ HELYEN IS DOLGOZZON. HA GRANULÁTUMBÓL BÁZISOLDATOT KÉSZÍT, AZ OLDAT NAGYON FELFORRÓSODHAT, EZT VEGYE FIGYELEMBE.

1. lépés: Tegye a sütőedényt a fagyasztóba.

2. lépés: Keverjük össze 1 gramm lúg 10-15 ml vízzel 1 gramm mimózára vetítve. Ez A cél az, hogy végül egy 14-es pH-jú bázikus folyadékot kapjunk.

3. lépés: Tegyük a bázikus oldatot a hengerbe. Ha minden benne van, adjuk hozzá mozgatással a mimózát. Fedjük le az üveget, és hagyjuk állni a keveréket egy éjszakán át. A következő keverési napon újra, majd hagyja 10Min.

4. lépés: Ezután hozzáadhatja az apoláris folyadékot 1ml/gramm mimóza arányban. Hagyja Teljesen állni, amíg egyértelműen két folyadékréteg látható.

5. lépés: Vedd fel a vázát és öt percig végezz forgómozgást, ahogy a borsznobok teszik a poharukkal. Ezután hagyja állni öt percig, és ismételje meg ezt a lépést még kétszer. Ha a folyadékrétegek ismét szétválnak, akkor a felső folyadékréteget szívja fel a pipettával, és tegye a tepsibe. Ügyeljünk arra, hogy az alsó réteg a vázában maradjon. Fedje le a sütőedényt, és tegye vissza a fagyasztóba ~ 12 órára.

6. lépés: Vegye ki a sütőedényt a fagyasztóból, vegye ki a folyadékot a tálból a korábban használt pipettával Használja és tegye vissza a folyadékot a vázába. Meg kell, hogy ugyanaz a folyadék ismét Használt, hogy távolítsa el a maradék DMT-t az alapoldatból. Végső soron azt szeretné, hogy háromszor vagy négyszer DMT húzza ki az alapoldatból ugyanazzal a folyadékkal.

7. lépés: Helyezze a sütőedényt a DMT-vel az alján egy páraelszívó alá a konyhában a pároláshoz; vegye nyugalmi idő előtt, hogy biztosítsa a tiszta terméket. Amikor a gőzök elmentek és a kristályok Száraz szemek lehet kaparni a pengével a DMT kristályok az aljáról.


Mentés DMT
A DMT kémiailag nagyon instabil. Ez alatt azt értjük, hogy gyorsan lebomlik például a hőmérséklet vagy a fény hatására. Bár a DMT-t hosszabb ideig szeretné tárolni, biztosítson világos és légmentes, száraz és hűvös környezetet. Én a DMT-t a fagyasztóban tartom egy befőttesüvegben, egy zacskó szilikongranulátummal, az egészet alumíniumfóliával lefedve.

DMT füstölése
A DMT egy nagyon erős anyag. Egy adag ~50mG-ból áll. Ha először fogod elszívni, és ha nincs ilyen pontosságú mérleged, akkor vegyél egy kis gombostűfejet. Ha utána nagyobb adagot akarsz, vagy újra akarod szívni, várj egy órát. Az emberi szervezet rövid idő alatt toleranciát épít ki a DMT-vel szemben. Ha DMT-t akarsz szívni, győződj meg róla, hogy ülsz. Ha "jól" csinálod, akkor rövid időre eszméletlen állapotba kerülsz. Nekem sikerül keresztbe tett lábbal ülnöm. Az is jó lehet, ha van egy trip sitter, aki szemmel tart és földre kényszerít a trip után. A DMT élménye nagyon nyomasztó lehet. A dohánytól eltérően a DMT elszívása nagyon zavaró; az a helyzet, hogy a gőzöknek megvan a kívánt hatása, így nem akarod elégetni. Mivel alacsony az olvadáspontja, ez kihívássá válhat. Még ha DMT-t is fogsz szívni, a lehető legrövidebb idő alatt a lehető legtöbb füstöt akarod felszívni a testeddel. A második után fizikailag nagyon nehéz lesz egy harmadik adagot bevenni. Annak biztosítására, hogy a lehető legtöbb DMT kerüljön a tüdődbe, a közösség kitalált egy eszközt, amit nagyon keményen "The Machine"-nek hívnak. Ez az "eszköz" véleményem szerint elengedhetetlen a DMT szívásához. A gép nem más, mint egy kis üvegpalack, amelynek a nyakában acélgyapot van, és egy kis lyuk van az alján. A DMT-t a nyakban lévő acélgyapotra teszed, majd egy öngyújtóval felmelegíted a nyakat, hogy a DMT összeolvadjon az acélgyapottal. Ezután tartsd függőlegesen az üveget és az ajkadat az alján lévő lyukra. Tartsa az öngyújtót körülbelül 20 cm-re az üveg nyaka alá, és lassan húzza az öngyújtót az üveg felé, amíg füstöt nem lát kiáramlani. Néhány másodpercig hagyja, hogy a palack megteljen füsttel, és lélegezze be mélyen. Szeretem a füstöt tartsa valamit öt másodpercig, lélegezze ki, és ha mer, vegyen még egyet, és ha mer és tud, még egyet.

csináltam egyet .33-as kólásüvegből... félelmetes... be kell vallani, hogy vártuk az 5MEO magas, de minden új és mint említettem ... betépett nem-proff vegyész faszfejeket


Az élmény
Bár a túrák általában különböznek, néhány dolog mindig ugyanaz. Először is, a DMT-nek nagyon különleges és egyedi illata van. Elkapni a füstöt lehet egy kicsit nehéz, ha egy szűz van tüdő. Az első slukk után, ellentétben a füvezéssel, a hatások gyorsan jönnek. Elkezd csengeni a füled, aminek a hangmagassága egyre magasabb és magasabb lesz. Bizonyos színek kontrasztja teljesen beáll, különösen a narancssárga számomra. Látás általában szuper éles lesz, amíg van, hogy láthat. A második találat után az izmok nagy sebességgel fagynak, így a harmadik találat valódi kihívássá válik. A második vagy harmadik találat után a szemek bezárulnak, és az igazi utazás kezdődik. Azokat az embereket, akik korábban stimulánsokat, például 2CB-t, szarvasgombát, varázsgombát, LSD-t vagy nagy dózisú MDMA-t szedtek, figyelmeztetni szeretném. A különbség a fent említett anyagok és a DMT okozta trippelés között az, hogy az előbb említett anyagokkal az ismert, létező világban kezdesz hallucinálni. A DMT-vel egy teljesen más univerzumban érzed magad, ahol az idő és a tér nem létezik. Amikor először szívtam DMT-t, olyan érzés volt, mintha meghaltam volna és újjászülettem volna. Szavakkal nem lehet leírni a DMT élményét. Sok úti beszámolót olvastam, de egyik sem éri el az élmény intenzitását. Az utazás után mindig szánj időt arra, hogy integráld vagy feldolgozd az új élményt.

Végül. Ez már egy kis könyv lett belőle! Ha bármi nem világos, vagy ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan írd meg, mindent megteszek, hogy megfelelően válaszoljak.

A Holdra és vissza egy fehér elefánton...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
nagyon szép hozzászólások! miért nem találom őket, amikor a DMT-n keresem?
 
Status
Not open for further replies.
Top