A DN eladó titokban tartja, hogyan csempészik és kristályosítják át a metamfetamint

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Először is, a metamfetamint születésnapi kártyákban csempészik, amelyeket kenyérmorzsa-szerű állagúvá zúznak, és vákuumzárral szorosan lezárják vékony ezüst Mylar műanyagba, nem vac seal műanyagba, mert ez látszik a röntgenen, így szállítják a kartellek és mások a metamfetamint világszerte.

a rekristályosítási módszerrel, hogy újra szilánkokká váljon:
Egy Bain-Marie (nem dupla kazán az túl veszélyes) segítségével adjunk hozzá metanolt és kissé melegítsük fel (metanolt használunk a szaga miatt vagy valami) majd amikor már felmelegedett adjuk hozzá a met port.

oldja fel és keverje a met keveréket a hőre, amíg sűrűvé válik 1/3 metanol a met porhoz, amikor elér egy bizonyos konzisztenciát, vegye le a Bain-Marie-t a tűzről, és azonnal tegye a hűtőszekrénybe a 4 hőmérséklet-beállításon, így a megfelelő hidegség után az éjszaka folyamán vissza kell érkeznie a kristályokhoz vagy egy nagy kristályhoz, amelyet szilánkokra törhet, vegye ki és hagyja megszáradni ideális esetben a hűtőben akarja hagyni, amíg az összes párolgás megtörténik.

Nem vagyok kémikus, és a kémia legalapvetőbb megértése van a kémia egy lehet, hogy elmagyaráztam ezt a technikát egy sötét net eladó, aki eladja a met a világ minden tájáról.

Ha kémikus vagy, mondd meg nekem, hogy jól értettem-e ezt, ha nem, kérlek, javítsd ki vagy magyarázd el a helyes folyamatot, mert személyesen még nem csináltam ezt a módszert.
 
Top