A met-kristályosítás során nagyon nagy kristályok keletkezése kevésbé tiszta termékre utaló jeleket mutat?

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
A következő útmutatót követtem: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/

és a következőket olvastam: Paradox módon a piszkos metamfetamin jobban kristályosodik, mint a tiszta metamfetamin, mert a kristályok gyorsan nőnek a szennyeződés részecskéi körül, szép nagy, kemény kristályokat képezve.

Csatoltam 3 képet. Ezek közül kettő olyan kép, amelyet mi magunk készítettünk a kísérleti tételeinkről, amelyek kisebb, tisztább szilánkokat mutatnak, amelyeket a fenti linken található módszerrel kristályosítottunk, egy másik kép pedig egy kép, amelyet az internetről vettem le (a fekete kesztyű), mint példát a nagyon nagy szilánkokra, amelyek akkorák, mint egy kéz.

A kristályosítási utasítások alapján, ha olyan nagy szilánkokat kap, mint a fekete kesztyűs képen látható szilánkok, az azt jelenti, hogy a termék tisztátalan? A képek alapján könnyen megállapítható, hogy a mi tételeink ennél nagyobb tisztaságúak?
 

Attachments

  • Gag9QHpCZl.jpg
    Gag9QHpCZl.jpg
    123 KB · Views: 39
  • 73A1tmSUYL.jpeg
    73A1tmSUYL.jpeg
    115.4 KB · Views: 31
  • Zyu0gt61EO.png
    Zyu0gt61EO.png
    220.8 KB · Views: 30

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
im nem a legtapasztaltabb jég, de a fekete kesztyű egy nem is úgy néz ki, mint met nekem (ik csak szar jég, de emlékeztet engem, mint egy nagy darab kvarc vagy valami). néhány ur szilánkok nagyobb, mint mások ive látott, de semmi, hogy riasztani. azok az első képen nagyszerűen néz ki! úgy néz ki, tiszta nekem, de én kapnék egy 2. véleményt.

Én def jobban bíznék ezekben, mint a nagyon kicsi szilánkokban ^^;
Gondoltál már arra, hogy eladod a fórumon?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
ez azt jelenti, hogy sok szabad helyük volt a növekedéshez. nagy kristályosító tál.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Itt van a dolog, ha te csináltad volna a metet, ez nem lenne igaz, de ha valahol vetted... igen, az nem metamfetamin... ööö... úgy értem, a fekete kesztyűs kép, az nem met...
 
Top