DON - tevékenység

Bigcrystal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm a nevem noname ;)
Szerettem volna megkérdezni a véleményét a DON-ról Olvastam néhány jelentést, de nehéz objektív értékelést kapni egy szakértőtől.
Alexander az amfetaminokhoz hasonló stimuláló hatásról írt....
Csak mit jelent ez? Van olyan eufória, mint az amfetaminok után? Vannak vizuális és pszichedelikus hatások nagyobb dózisoknál?

Jó lenne, ha valaki hozzászólna, mert nem akarok reagenseket pazarolni. ;)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Szia! Ami a DON-t illeti, ott valószínűleg nem találsz semmit, ami az amfetamin klasszikus hatásaival kapcsolatos (a pszichostimuláns hatások különböző mértékben vannak jelen).
Sajnos nincsenek olyan tanulmányok, amelyek ennek az anyagnak a pszichoaktivitását, valamint farmakológiai paramétereit vizsgálnák. A rendelkezésre álló eset- és jelentésadatokat összegezve, valamint a molekula szerkezete, az anyag származékai és más molekulákhoz való hasonlósága alapján azonban következtetni lehet a hatásaira.
A DON adagolását 3 mg-mal kell kezdeni, ha tapasztalt felhasználó vagy, akkor 4-5 mg-mal kezdheted (de nem többel!). A DON valóban különbözik a DOx osztályától. Az időtartam általában kb. 7-8 óra, és az uralkodó hatások az "enyhe pszichedelikus hatások" (2-3 mg-os dózisnál), vizuális és auditív hallucinációk (5-10 mg-os dózisnál) és entheogén, valamint, pszichostimuláns hatások.

Ha úgy döntesz, hogy szintetizálod, próbáld ki a D-enantiomert, és mindenképpen oszd meg itt az érzéseidet.
 
Top