drogok és a haes-mozgalom

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nemrég a drogfogyasztók és az egészség minden méretben (haes) mozgalom hívei közötti párhuzamokon gondolkodtam. bevallom, az előbbit sokkal jobban szeretem, mint az utóbbit. mindig úgy éreztem, hogy a kövérek maguknak köszönhetik, és az ő hibájuk. miért tennék ki magukat olyasminek, ami árt az egészségüknek? nem mintha nem tudnák. aztán eszembe jutott... a drogfogyasztók (magamat is beleértve) pontosan ugyanezt csinálják, lol. néhányan sokkal rosszabb mértékben, mint az átlagos plus size emberek. csak szerintem elég vicces, hogy mennyire hasonlítanak...

Nem szeretem mind a droghasználókat, akik dicsőítik a droghasználatot/ úgy tesznek, mintha az teljesen egészséges lenne, mind a kövér embereket, akik úgy tesznek, mintha semmi baj nem lenne az életmódjukkal. mindkettő rendben van, amíg elismered és kezeled a vele járó kockázatokat. ha nem aggódsz az egészségedért, az rendben van, de be kell ismerned. nem tudsz mindenki mást elgázosítani, hogy azt higgye, ez normális. lehet, hogy sokan csinálják, és ez rendben is van, de nem erre teremtettek minket, és annyira elbaszott dolog másokat is belekeverni abba, hogy így éljenek.

nem akarok senkit sem megszégyeníteni vagy felszólítani, hogy hagyja abba a drogozást. én továbbra is drogozni fogok, de legalább tudom, hogy nem tesz jót nekem. a legtöbb ember a fórumon hála istennek ezt is tudja, de találkoztam olyanokkal, akik jogosan gondolják, hogy nem árt nekik, és ez nagyon irritál. nem szeretem a hülye embereket ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mindannyiunknak vannak vétkeink (ételek, gyógyszerek stb.) A vétkek szórakoztatóak! De mindannyiunknak emlékeznünk kell arra, hogy ezeknek ára van. Az engedékenység semmiben sem nagyszerű.

Ettől függetlenül egy kis mentális drognyaralás időről időre jót tesz a szívemnek.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Valóban. A mértékletesség a finom vonal, amelyen járni kell. Ritkán gyakorlom, és szabadon bevallom, hogy vakmerőségből azt teszek, amit akarok. Az ártalomcsökkentés és a felelősségvállalás messzire vezet. Nem minden cipő fog passzolni, azt csináld, ami neked megfelel. Bárki, aki azt hiszi, hogy neki van "A VÁLASZ" valakinek a személyes problémáira, azt hiszem, meglehetősen hiú, akkor viszont, hogyan fegyelmezel egy irányíthatatlan gyereket?
Azt hiszem, csak légy a legjobb önmagad, aki csak lehetsz, bármi is legyen az. Ez a te szereped, és csak egy előadásod van.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
SoldadoDeDrogas Azt hiszem, tökéletesen fogalmazott. Különböző ütések különböző emberek számára
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Lehetőség szerint pénzzel mérlek. Akik az adófizetők kárára visszaélnek a testükkel, azok PROBLÉMATIKUSAK :rolleyes: Éljenek, majd haljanak is meg. Anarchokapitalizmus libertarianizmus utilitarizmus
 
Top