Gyógyszerek postai úton

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Hey i was wondering but how can dealers send packages by mail with drugs inside and not just powder how do they hide shrooms or liquids ?

Nem áll szándékomban ezt tenni, de ez egy kérdés, ami felmerült bennem.

Milyen technikákat használnak?
Tudom, hogy néhányan ecetet és paprikát szórnak a csomagokra és alumíniummal csomagolják be.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Érdekel ez a kérdés. Remélem, néhány szakember válaszol majd.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Az alumínium nem tenné még gyanúsabbá? Akkor elég nyilvánvaló, hogy rejtegetsz valamit. De én nem tudom, még sosem küldtem ki gyógyszereket.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Tudom, hogy néhány ember elrejti az árut alumíniumba, és utána az alumíniumot samponnal (népszerű márka) töltött palackba teszik, de nem tudom, hogy működik-e, még soha nem próbáltam ki.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Sokan azt mondják, hogy az alumínium segít blokkolni a röntgensugarakat, de szerintem ez csak mítosz.
Az ólom 11400kg/m³ sűrűsége miatt segít blokkolni a röntgensugarakat, de az alumínium csak 2700kg/m³, így szerintem haszontalan.
csak arra jó, hogy becsomagolja a kábítószert
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Van jobb ötlete a röntgensugár blokkolásához?
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
baromság! az alumíniumfólia nem blokkolja a röntgensugarakat.
a drogod egy halom szerves molekula. a szerves másképp néz ki, mint a fém a röntgenen, és megkülönböztethető.
ha blokkolni akarod a röntgensugárzást, akkor a kábítószeredet el kell merítened a hasonló szerves enveronmentumba, hogy valami ártalmatlannak tűnjön. de ezen a ponton abbahagyom, mivel nem vagyok hajlandó nyilvánosságra hozni a saját lopakodási módszereimet.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Én csak most találtam ezt az információt, így tegyen néhány tesztet és a saját kutatás nem vagyok felelős, ha tönkreteszi a drogot vagy bármi mást !!!


Az ón, antimon, volfrám, bizmut jó a röntgensugarak blokkolására, de senki sem fogja használni a kábítószer elrejtésére, így találtam valami jobbat ;

Egy cég kórházaknak készít bevonatot, ami segít nekik blokkolni a röntgensugarakat.
Bárium-szulfátot használnak, találtam egy francia weboldalt, ahol olcsón árulják (15€/5kg).
(más olcsó vegyszereket is árulnak, amiket szintetizáláshoz használhatsz).


A saját bevonat elkészítéséhez használjon 5 kg bárium-szulfátot és 2 liter vizet.

!!! Idk, ha a száraz bevonat lehet törni, így próbálja ki, mielőtt elkeni a csomagot !!!
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Köszönöm a segítséget, tesztelni fogom
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
KÖSZÖNJÜK a kutatást @HewHiSt, nagyra értékeljük! Még ma felveszem a kapcsolatot ezzel a céggel.

A francia jön át egy kuplung számos alkalommal most nekem lol
 

Moonless

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
A folyadék egyszerű, egy teli samponcsomagoló palack, egy hidratálószer
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Ennyi? Csak egy samponnal töltött palack?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Azt hiszem, igen, ez egyszerű
Használhatja a sampont vagy más kozmetikai termékeket
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
jó kérdések, én is kíváncsi vagyok erre
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Nekem egyszer vadonatúj, üres festékesdobozban szállítottak belőle. A lezárt festékesdobozban lévő vákuumzáras zacskókban...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Egyszer valaki magoknak álcázott egy csomagot egy "Üdvözöljük valami hamis kertészklubban" levéllel. Vagy hasonlóan egy fűszercsomag megrendelését egy főzőipari cégtől. Voltak olyan gyerekjátékok, amelyek olyanokat tartalmaztak, mint egy ceruzadoboz, amibe beletették a terméket, majd újra lezárták a csomagot. Rengeteg módja van. Csak egy álcára van szükségük. A dollár bolt a kulcs ehhez a cucchoz
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Van rá mód, hogy a csomagot a kutyák számára észrevehetetlenné tegye ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A kutyák a szaglásra támaszkodnak, ezért zárja le többször, mossa le a külsejét, tartsa távol tőle a gyógyszereket. Megpróbálhatja elfedni a szagot, de a kutyák néha arra vannak kiképezve, hogy a kávéra vagy más erős szagokra riadjanak, így inkább csak ne termeljen semmilyen szagot.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ha megnézi a vámosok képeit és a röntgenfelvételeket, akkor számítógépes csempészáru-keresővel rendelkeznek. A röntgensűrűség alapján meg tudják állapítani, hogy miből készült valami, és meg tudják különböztetni az alumíniumot az acéltól az ólom ECT-től. Egy nagy fém izét, ami a postai küldeményben rejt valamit, nem nehéz észrevenni. Jobb, ha valami hasonlónak tűnő, jóindulatú dolognak hívják, mintha elrejtenék.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Nem lehet legyőzni az x Ray időszakot. Ez nem lehetséges. Még ha sikerül is elrejteni a sugarakat a csomagban lévő dolgok összetételének feltárásától, akkor is egy nagy üres foltot fog látni. Ami még gyanúsabb. Lehetetlen, hogy bármelyik ország minden csomagot átvizsgáljon, a csomagokat véletlenszerűen választják ki, és a papírok alapján. Olyan dolgokat keresnek, mint az ország, a termék nyilatkozata, a cím, ahová a csomagot küldik. A gyors szemrevételezéses vizsgálatot sokkal gyakrabban végzik, mint a röntgenvizsgálatot. Kutyákat is széles körben használnak.
 
Top