Száraz sebességű paszta

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
hogyan kell szárítani
Amfetaminok
sebességet a pasztában?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Csak távolítsa el a folyadékot a gyorsasági pasztából, és helyezze petri-csészébe, és helyezze olyan helyre, ahol a napok sütnek.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szárítani akarok 400gr!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Uh majd helyezze a lemezre.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Először öblítse le a szennyeződést egy liter acetonnal, jobb 2 literrel, majd szűrje le és oldja fel a szűrletet meleg vízben.
Mérje meg a pH-t, az értéknek enyhén savasnak kell lennie, ha nem, adjon hozzá egy csepp sósavat. Mindent, ami nem oldódott fel a vízben, leszűrhetjük és kidobhatjuk.
Ezután az egészet 3-szor mossuk át petróleuméterrel és dobjuk ki.
Ezután NaOH-t adunk hozzá, amíg a pH>13 nem lesz. A felső olajos fázis az amphe freebas. Ezt szétválasztjuk és az alsó fázist 3-szor átmossuk petróleuméterrel, a kivonatokkal és a freebase-szel együtt kiöntjük, MgSO4-ot adunk hozzá, amíg meg nem szűnik a csomósodás és 4 órára a fagyasztóba tesszük.
Ezután leszűrjük az MgSo4-ot és hagyjuk, hogy a petróleuméter elpárologjon a levegőn, a maradék freebase-t acetonnal átöblítjük egy főzőpohárba, készítünk egy 1:5 H2SO4:IPA oldatot és cseppenként adjuk a főzőpohárba, amíg a pH 6-7 közé nem esik.
A kicsapódott Amphe-szulfátot leszűrjük, és hagyjuk az acetont elpárologni. Lehet, hogy ezt mérlegelni kell, és bosszankodni, hogy már megint átvertek, de másképp nem lehet elfogyasztani a pasztaszart.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ez jó ajánlás. Sajnos a koffein ott lesz az A/B extrakció után. Olvastam, hogy a koffeint hideg vizes oldattal lehet elválasztani az amfból. Valamilyen fajta fagyasztással. Fel kell oldani az amph és a koffein keverékét vízben és lehűteni 2-3 *C-ra. A koffein ki fog csapódni, míg az amfoszulfát a vízben marad. Ezután a koffeint leszűrhetjük és elpárologtathatjuk a vizet, hogy amfetaminhoz jussunk, vagy A/B extrakciót végezhetünk ezzel a vízzel.
Utóirat: Ezt nem próbáltam ki, és nem biztos, hogy az összes koffein eltávolításra kerül. Valószínűleg a koffein nyomokban benne marad a végtermékben.
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ismerem ezt az útvonalat, jobb, ha forró vizet használnak, de csak annyit, amennyire szükségük van, hogy mindent feloldjanak ,majd hagyják kihűlni.
Meg fogja figyelni, hogy hosszú fehér szálak képződnek és ezek egyre több és több lesz, talán annyira, hogy csak egy iszap van, ez az összes koffein, szűrje le és hagyja a maradék vizet elpárologni a maradék az amfetamin.

És nem számít, milyen tisztítási módszert használtam egymás után, mindig volt egy TLC analízisben még koffein látható, teljesen akkor már nem jön ki.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szárazon akarom, hogy megoszthassam!
Nem tudom ezt a házamban csinálni!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ezt a hulladékot meg kell tisztítania, mielőtt megosztaná.
Csak hagyja a levegőn, az oldószer magától elpárolog, de 400 grammnál hosszabb ideig tart.
De jobb, ha megtisztítod, hadd mondják el neked.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ezt fogom tenni
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
így amikor adok amfetamin vízhez a ph kell slichtly savas ???? én vagyok, hogy féltem @ ph 8 -7 kell tárolni néhány amin, hogy rögzítse, ha adok hozzá túl sok. de ma voltam én szépen nem változik a papír, amikor teszteltem ph.(én gondolkodás oke ez ph7) amikor megszárítottam egy gramm tett üvegbe és ph volt ismét alap csapvízben... de néhány ranja hozzáadott és én iszom. azt hiszem, kell egy kis alvás.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nem amfetamin-köd, hanem koszos speed paste, amit meg akarunk tisztítani. Ha a szennyeződést az oldószerből akarjuk eltávolítani, akkor pH=3-as pH-val kell készíteni. A tiszta amfetamin-szulfát semleges, nincs szaga, nem égeti vagy irritálja az orrot, és enyhén kesernyés íze van.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ow fuck ember kell tanulni olvasás a többi téma, akkor teljesen igaza van én csak kihagyta az aceton wasj ezzel az összeggel
 
Top