[e-könyvek] Lance Henderson - A láthatatlanság művészetének mestere

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3

Darknet: A Láthatatlanság művészetének ULTIMÁLIS útmutatója
UnKY4MWHXw
BcQO4TNoVG





Szeretne névtelenül szörfözni a világhálón? Árnyékba burkolózni? Megmutatom, hogyan válhatsz szellemmé a gépezetben - nem hagyva nyomokat az internetszolgáltatódnak. Ez a könyv mindenre kiterjed! A fájljaid titkosítása, a számítógéped védelme, online lépteid elfedése a Tor böngészővel, VPN-ekkel, Freenet és Bitcoinnal, és mindezt úgy, hogy közben nyugodt lehetsz a TELJES 100%-os ANONIMITÁS mellett.

- Hogyan lehetsz névtelen online és offline
- Lépésről lépésre útmutató a Tor, Freenet, I2P, VPN-ek, Usenet és még sok máshoz
- Böngésző ujjlenyomat
- Anti-Hacking és Counter-forensics technikák
- Fotó és videó metaadatok
- Hogyan titkosíthatod a fájlokat (ezt szuperegyszerűvé teszem)
- Hogyan győzzük le az NSA kémkedését
- Hogyan böngésszünk a Deep Webben
- Hogyan védheted meg a személyazonosságodat
- Hogyan rejts el bármit!

Tor és az anonimitás sötét művészete

Az NSA utálja a Tor-t. Az FBI is. Még a Google is azt akarja, hogy eltűnjön, ahogy a Facebook, a Yahoo és minden más lélekölő, személyazonosságot nyomon követő vámpír médiakartell is, amely szkenneli az e-mailjeidet és kémkedik a privát böngészéseid után, hogy jobban célba vehessen - de van remény. Ez a kézikönyv megadja azokat az inkognitó eszközöket, amelyek az anonimitás mesterévé tesznek!

A Torban lefedve:

- Böngésszen névtelenül az interneten
- Sötét érmék, darknetes piacterek és Opsec követelmények
- Tor rejtett szerverek - Hogyan ne bukj le?
- Counter-Forensics, amiről az FBI nem akarja, hogy tudj!
- Windows vs. Linux hálózati biztonság
- Kriptopénzek (valódi Bitcoin anonimitás)
- Szupersütik és titkosítás
- A marketingesek és behajtók megtalálásának megakadályozása
- Hogyan védd meg a vagyontárgyaidat - otthon, pénz és család!
- Hogyan rejtsünk el bármit még a legképzettebb IRS ügynökök elől is?

A láthatatlanság eszköztára

Ebben a könyvben olyan kulisszatitkok rejlenek, amelyeket csak az FBI és néhány bűnüldöző szerv ismer: Hogyan tűnj el stílusosan és tartsd meg a vagyonodat. Hogyan cserélj menet közben több személyazonosságot, és legyél láthatatlan úgy, hogy senki; sem az exed, sem a nevelőtiszted, de még a szövetségi kormány sem talál rád. Soha.

Megtanulod:
- Hogyan tűnj el a tengerentúlon
- Hogyan viselj tökéletes álruhát.
- Hogyan lehet lehozni egy drónt.
- Hogyan lehetsz láthatatlan Kanadában, Thaiföldön, Kínában vagy a Fülöp-szigeteken.
- Hogyan használd a Bitcoint menekülés közben.
- Hogyan lehet becsapni a szökevénynyomkövetőket, a gyerektartási bíróságokat, a diákhitel-behajtókat...
- Hogyan osonjunk be Kanadába
- Hogyan lehetsz névtelen online a Tor, a Tails és az Internet Underground segítségével
- Edward Snowden legnagyobb hibája.


Usenet: A végső útmutató

A Usenet első szabálya: Ne beszélj a Usenetről!
De az idők megváltoztak, és azt akarod, amit akarsz. A Usenet a megfelelő út. Megmutatom neked:

- Hogyan használd a Usenetet - mely csoportokhoz csatlakozz, melyeket kerüld el.
- Hogyan lehetsz névtelen az interneten
- Miért jobb a Usenet, mint a torrentek
- Hogyan használd a Tor-t, hogyan használd a PGP-t, Remailer/Mixmaster, SSL.
- Hogyan titkosíthatod a fájljaidat
- Mely Vpn és Usenet cégek patkányoznak be, és melyek nem.
- Hogyan maradhatsz névtelen online

Valószínűleg olvastad Peter Kim The Hacker Playbook című könyvét és Kevin Mitnick Art of Invisibility című könyvét. Bár ezek remek könyvek, szükséged van erre a szuper csomagra, hogy a NEXT LEVEL-re lépj.

A termék részletei


  • Kiadó: CreateSpace Independent Publishing Platform (2017. szeptember 15.)
  • Nyelv: Angol
  • Paperback: 682 oldal
  • ISBN-10: 1976395038
  • ISBN-13: 978-1976395031

Mindig ellenőrizze az online letöltött dolgokat!!
Virustotal Link alább:
Virustotal.com eredmények
 

Attachments

  • V2qyuGYT8E.pdf
    58.9 MB · Views: 1,215

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
szia ! egy nagy köszönet neked! tényleg mindenhol kerestem ezt a könyvet és őszintén szólva nagyon örülök, hogy itt megtaláltam! kezdő vagyok a kriptográfia, anonimitás világában! most kezdtem el a "hacking and counter hacking" című könyvet roger grimes-tól, aki ezt tanácsolja!

Még egyszer köszönöm a segítséget, és a megosztást !
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
YOure welcome.


És természetesen. Ha van bármilyen más anyag, ami érdekel, akkor valószínűleg képes leszek előásni.
Szívesen.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
köszönjük visszajelzését! Tudna még más könyvet ajánlani egy kezdő opsec szakembernek ? Talán valamit a PGP kulcsokról, aminek az elsajátításával még mindig gondban vagyok.

Egyébként a "The Science of Breaking Bad (The MIT Press)" című könyvet írta Donna J. Nelson és dave trumbore ! jó vulgarizáció és bevezetés, amit nekem mondtak.
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Igen, van néhány, amit ajánlani tudok. Csatolok egyet, amelyet informatívnak és elég könnyen érthetőnek találtam.
A kormányzati és katonai honlapokon is sokat lehet olvasni erről. Ha a biztonság elég jó nekik, akkor valószínűleg nekünk is elég jó.

A PGP-vel kapcsolatban kezdheted a hivatalos kézikönyvekkel.
https://www.gnupg.org/gph/en/manual.pdf
 

Attachments

  • djD5Q9XcYS.pdf
    18 MB · Views: 804

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Köszönjük ! Ott fogom kezdeni! a pgp kézikönyv nagyon érdekesnek tűnik! talán tudsz segíteni nekem az egyik szálon, ha van időd. Az anonimitás útjának érvényesítéséről szól az instagramon. (ha igen, akkor meghagyom neked a szál linkjét : http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...information-or-validation-of-my-project.3764/ )

Köszönöm a tanácsodat! ha végeztem, lehetséges, hogy DM-ben kapcsolatba lépjek veled, hogy megtudjam, van-e új könyved, hogy tanácsot adj nekem?
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Igen, ez rendben van.
 
Top