Könnyen kivehető a pse.

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"A klarinin számos országban kapható recept nélkül, de a kezdők számára a tiszta pszeudoefedrin kivonása kihívást jelenthet a szennyeződések, például a töltőanyagok és kötőanyagok miatt.

Itt vannak az egyszerűsített lépések:

1. Törj össze két Claritin tablettát.
2. Tegye az összetört tablettákat egy üvegbe, és tegye ki őket gőznek.
3. A pszeudoefedrin és a loratadin összekeveredik a gőzzel.
4. A szennyeződések az üvegedényben maradnak, míg a pszeudoefedrin a loratadinnal együtt lecsöpög.
5. Párologtassa el a vizet, hogy a loratadinnal együtt tiszta pszeudoefedrin bázist kapjon."

Fontos hangsúlyozni, hogy ezt a folyamatot csak oktatási céllal végezhetik szakemberek, és hogy a gyógyszerekből megfelelő engedély nélkül gyógyszereket kivonni illegális és potenciálisan veszélyes.
 

Attachments

  • IMzWl6oKyB.mp4
    5.5 MB · Views: 88

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Üdvözlöm, uram, biztos, hogy ez megvalósítható? Elvégezte ezt a kísérletet? Az efedrinnek szabad állapotban kell lennie ahhoz, hogy vízgőzzel kivonható legyen. A pszeudoefedrin-hidrokloridot nem hozza ki a vízgőz.
 

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
(Helló testvér!
Az egyik barátom mesélt nekem erről a módszerről
és küldött nekem néhány klipet.
Még nem próbáltam ki, és nem ellenőriztem a pontosságát.
Nem vagyok jó kémikus,
de szeretnék segíteni, amennyire csak lehet.
mert sok embernek nehézségei vannak
a metamfetamin készítésében.

Nekem most van (Lorinase) pse 60 ml folyadék.
Magam is ki fogom próbálni ezt a módszert, hogy megerősítsem a pontosságát és képeket is dokumentáljak).
 

Attachments

  • I0tVabOnXC.jpeg
    I0tVabOnXC.jpeg
    1 MB · Views: 24

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nem kell próbálkoznia, nem lesz eredménye. Az efedrin csak vízgőzzel szabad állapotban desztillálható. Ez csak időpocsékolás.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nincs módom a pszeudoefedrin folyékony drogokból történő kivonására, de azt hiszem, hogy az A/B módszerrel lehetségesnek kell lennie. Adjunk a folyékony droghoz nem poláros szerves oldószert - válasszuk le a szerves fázist - adjunk híg savat a folyadékhoz - szűrjük - adjunk lúgot a PH10-hez - extraháljuk - szárítsuk - szellőztessük - szűrjük.
 
Top