egyszerű gázosítási technika (beltéri és diszkrét)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
írta a vespiary felhasználó blaztoff, link itt (elgépelés + nincs további tartalom, link csak 4 kredit)


Ezt az elgázosítási technikát mindazok számára találtam ki, akiknek kevés helyük van, nem mehetnek ki a szabadba, és a szomszédok is a közelben vannak.

Menjetek és vegyetek két olyan szép műanyag Nalgene palackot a helyi tudományos boltban. Vagy egy Nalgene, egy üvegpalackot csavaros fedéllel. Fúrj egy lyukat mindkét fedél közepébe, és a barkácsboltban kapható tömlőcsapot illeszd át a fedeleken lévő lyukon. Győződjön meg róla, hogy légmentesen lezárja. Tegyen bele néhány tömítést a biztonság érdekében. Ha akarja, vegyen egy kis töltőanyagot, és kenje be vele a külsejét a biztonság kedvéért. Ezután csatlakoztassa a tömlőt a fedélről a fedélre. Szeretem azokat a pneumatikus fonott tömlőket a hidraulikavezetékekhez, mert van nyomáscsatlakozójuk a légmentes csatlakozáshoz. (Saját speciális csőcsonkjukhoz illesztve.) Fúrjon egy kisebb lyukat a fedélbe a gáz számára, és tegyen rá egy tömíthető csőcsonkot.

Most tegye a kősót a gázos palackba, zárja le szorosan, és a toluol keveréket a másikba. Öntsd a kénesedet a gázosító palackod dugóján lévő kis lyukba, és kész. Szó szerint nézheti, ahogy a gáz a gázosító tartályba megy, és látja, ahogy a termék kiesik belőle. Ezt napokig hagyhatja állni anélkül, hogy igazán aggódnia kellene. Kicsit tovább tart, mint a buborékosítás, de nem kell figyelnie vagy bármi mást. Lehet, hogy az árut tartalmazó tartályát egy mágneses keverőre szeretné helyezni, és időnként alacsony keverésre állítani, hogy felkavarja a keveréket. És a Nalgene palack nagyszerű, mert meg tudja nyomni, hogy több gázt kapjon ki, vagy rázza.

Úgy találtam, hogy mindig megkapja a várt hozamot az ilyen terméktől, és soha nem aggódik a víz vagy a visszaszívás vagy más szar miatt. Csak üljön vissza, hagyja, hogy menjen egy pár órán át, szűrje meg talán újra a gázt. Én egy 1L-es palackot használok a gázosításhoz, és egy palackot, amely 3x a toluol térfogata az én gázosító tartályomhoz. Soha nem kell aggódni, hogy több gázt csinálok gázosítás közben, és csak a legkisebb mennyiségű sót és kénsavat használok, így kevesebb hulladékot. Remélem ez segít bárkinek.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
ezt nagyon nehéz elolvasni és követni. érdekesnek hangzik.
 
Top