Ergotamin-tartarát claviceps kultúrából?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Higgye el, nem vagyok az a fickó, de legalább egy kis részletességgel tudná megadni, hogy milyen kutatásokat végzett ezzel kapcsolatban, vagy a jelenlegi következtetéseit, és talán a legfontosabb, hogy mit próbált már, hogyan működött, mit baszott el, és mi működött, amit tud. Én mindannyian segítünk egymásnak, de próbáld meg te is kivenni a részed tesó.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Ennek mindent tartalmaznia kell, amire szüksége van -_-
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Úgy érzem, hogy nincs tisztában a potenciális veszélyekkel (voltam halálközeli mérgezésben, és elmentem a sürgősségire) Egyébként kompetens biokémikus vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy nem követek el hibákat. Csak vigyázz magadra!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Átérzem a helyzetet. Nekem is volt néhány balesetem. Megosztanád, hogy milyen hibát követtél el a kezelés során, hogy mindannyian tanulhassunk a hibádból?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Valami szennyezett és a napon hagyott étkezési célokra használtam... Az intelektus nem mindig zárja ki a hülyeséget (soha nem gondoltam, hogy az autofotooxidatív folyamatok a bromokriptin nyomát elég mérgező méregnyomokká alakíthatják át... valójában a sürgősségire kerültem a túladagolásból, amit az ellenanyagnak hittem, valami erős D2-antagonista).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Köszönjük a megosztást. Az ilyen dolgok szinte mindig úgy tűnik, hogy valami apróság miatt történnek, amelyet könnyen figyelmen kívül lehet hagyni. Én személy szerint néhány alkalommal véletlenül megmérgeztem magam. Szerencsére soha nem kellett a sürgősségire mennem. Mindig kiráz a hideg, amikor arra gondolok, hogy meg kell magyaráznom, hogy valami olyan veszélyes dologgal érintkeztem, ami elég veszélyes ahhoz, hogy az iparban kerülni kelljen a használatát.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Szörnyű ötlet. A sav olcsóbb, mint valaha volt, pont.
 
Top