Etazen (Etodesnitazene)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dolgozott már valaki ezzel a vegyszerrel?Jók az eredmények, ha heroint kevernek vele?Hallottam, hogy biztonságosabb, mint a fent. de még mindig nagyon erős.Nem vagyok biztos a felhasználási útvonalakban és abban, hogy érdemes-e heroinnal keverve, így ha valaki többet tud, azt nagyra értékelném.A szintézist is meg tudom beszélni, ha valakit érdekel.

A0CNPnqdWM
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Szia!
A preklinikai vizsgálatokból rendelkezésre álló adatok alapján az etodesnitazén (és az e csoportba tartozó más pszichoaktív anyagok) egyenértékű dózisokban rendkívül toxikus, és a terápiás arány a fájdalomcsillapító és a légzésdepresszív hatás között nagyon szűk (intravénás alkalmazás esetén). Orális alkalmazás esetén pedig jó eséllyel csak mellékhatásokat és fájdalomcsillapító hatást tapasztalhatunk eufória nélkül.
Nem javaslom a heroinnal való keverést. Az, hogy ez a pszichoaktív anyag biztonságosabb, mítosz (ha figyelembe vesszük a kutatási adatokat). Walker E. A. és Morgan M. M. szerint a tolerancia és a függőség ugyanolyan, mint a morfinnál.

Ha további információkra kíváncsi - vegye fel velem a kapcsolatot!
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Köszönöm a meglátásait, nagyra értékelem.Mi a helyzet a dohányzással?Vegyes véleményekkel rendelkezem erről a ROA-ról.A gyógynövényes anyaggal való átitatása jó eredményeket biztosít a tapasztalatai szerint?Szintén nem találok oldhatósági információkat.aceton, IPA?
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Bumpity bump! Ez az RC még mindig elérhető valahol?
 

RCvendor4

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
jó, de egyáltalán nem tart sokáig, mint a fentinek
 
Top