"Ethadone" ?

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Vajon miért van olyan kevés vagy egyáltalán nincs metadon-származék a piacon? A metadon szerkezetére nem terjed ki az új pszichoaktív anyagokról szóló törvény. Nyilvánvaló, hogy magát a metadont a gyógyszertörvény védi, de bármilyen kisebb módosítás ismét egy vény nélkül kapható anyaghoz vezetne. Ezért is csodálkozom, hogy miért nem találhatók ezek kevés vagy egyáltalán nem kutató vegyszer-kereskedőknél.

Például elgondolkodtam azon, hogy a metadon szintézisében a dimetilamino-2-klór-propán helyettesíthető lenne-e a dimetilamino-2-klór-propánnal, ami azt eredményezné, hogy a metadon a nitrogénatomon lévő metilcsoportok helyett két etilcsoportot tartalmazna. Nem vagyok képzett vegyész, de el tudom képzelni, hogy ez az anyag a metadonhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezne, de nem lenne semmilyen törvény által védett.

Mue4aqyGcf
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Javaslom, hogy fordítson figyelmet a metadon egy másik analógjára - az IC-26-ra

7aseWydnw4

Az IC-26 (WIN 1161-3, metiodon) az opioid analgetikum metadon analógja, ahol a karbonilcsoportot bioizoszterikus szulfoncsoporttal helyettesítették.


Emberi és állatkísérletek azt sugallják, hogy az IC-26 körülbelül ugyanolyan hatásos, mint a metadon, bár más vizsgálatok szerint a különböző betegeknél nem volt egységes a hatása, és következetes opioid-aktivitás csak a metadonénak többszöröse dózisban volt tapasztalható. Az IC-26-ot vizsgálták visszaélési potenciálját, de annak ellenére, hogy a metadonhoz hasonló függőség kialakulásának lehetőségét állapították meg, illegális kábítószerként soha nem került nemzetközi ellenőrzés alá.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
A klórpropán helyett dimetilamino-2-klórpropánra van szüksége...
Nézze meg ezt a témát


Theres egy lépésről lépésre bemutatja, hogyan kell metadont készíteni.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Hogyan abaut az izo-metadon ? az izomer, hogy a fele afther a gringnard, hogy folyékony, hogy ők dobja el, úgy látják, hogy a nagyobb hatékonyság, én lehet az első hamarosan, hogy tegye a metadon szintézis van egy forrás a PL az anyagok csak kell egy kis időt és pénzt ;p
 
Top