Etometazén

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Üdvözlöm!
Talán valaki ismeri ezt a chem cas számot?
Vagy esetleg meg tudja osztani a szintézis módszerét?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Az analóg vegyület (etonitazén) szintézisének módszere:
VzVbLA1WrN
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
HLXOiCwcx8


A kész molekulának így kell kinéznie
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Elérhető valahol? Kérjük, DM, ha lehetséges D:
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
etometh.info nagyon gyanúsnak tűnik, de ez az igazi eladó tényleges honlapja, aki (eléggé biztos vagyok benne) feltalálta ezt az etazén-származékot.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Etometh legális, én mindig rendelni ott, és mindig megkapja, de ez körülbelül 10 napot vesz igénybe, vagy úgy a szállítás, mivel ő Lengyelországban van. Ez egy erős, mint a fasz chem, de nem olyan nagyszerű, mivel olyan rövid felezési ideje van, és a tolerancia szuper gyorsan fel fog menni.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ez valójában egy meglehetősen könnyen megtalálható zene a clearneten, de nem vagyok a legnagyobb rajongó... elég drága, mivel a tolerancia az egekbe szökik, és 1g csak egy napra elegendő egy hét használat után.

szintén nagyon ördögi és nem túl eufórikus, csak nyugtató, mint egy benzo :(
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Nem értek egyet, az egyetlen olyan opioidok egyike, amely tényleges isteni eufóriát okoz nekem. Nyugtató, mint egy benzó, igen, és számomra a memóriát is elbaszza, mint a benzók, de nem olyan erős módon.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Oof damn Én őszintén örülök neked! Nekem megint itt hever. és csak megveszem a clearneten, mivel még mindig nem tervezhető. A cucc viszont úgy égeti az orromat, mint semmi más, olyannyira, hogy legtöbbször sírva fakadok. Nagyon maró és kétlem, hogy az orrom ilyen ütemben az arcomhoz fog tapadni lol. Őszintén szólva csak úgy érzi magát, mint egy bartard retardált, aki folyamatosan elalszik, és órákkal később zavarodottan ébred. xD. xD
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
A francba, ez úgy hangzik, mintha túl sokat szednél, hahaha. Én e-cigarettával szívom, nem fáj a tüdőben, és aktív és működőképes tudok maradni. Igazából már több mint egy teljes hónapos szünetet tartottam tőle. Ez volt a leghosszabb idő kb. tavaly nyár óta hahah hahah.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Az 1-klór-2,4-dinitrobenzol helyettesíthető 4-klór-3-nitro-toluollal az etometazén esetében.
 
Top