Európai laboratóriumi berendezések beszállítói

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Kezdek megőrülni, hogy megpróbálom megtalálni a műszaki laboratóriumi berendezések európai beszállítóját, mind Kínában vannak, és több okból sem szeretném ott megrendelni ezt a berendezést.
Keresek egy nagy köpenyes reaktort és egy nagy rotációs vákuumdesztillálót, van erre szállító Európában?

Köszönöm.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Helló - laboratóriumi felszerelések szolgáltatója vagyok, és segíthetek Önnek. Megbízható eladó vagyok itt. Szintén sok vegyi anyagot tudok biztosítani.

Üdvözlettel
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
A BB Forum az ügylet garanciájaként letéti letétbe helyezést javasol. Ha biztonsági üzletre van szüksége, írjon nekem vagy más szakértőknek.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
sklep-chemland
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Küldjön nekem egy DM-et, és megadom egy kínai beszállító kapcsolatát, akinek az EU-ban van raktára, így nem kell vámot vagy magas szállítási költségeket fizetnie.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Nem áll véletlenül rendelkezésre pmk in Europe?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Elképesztőek az áraik!

Lehetséges-e ott e-mailben rendelni személyes átvétellel, hogy elkerüljük a webáruház fizetési módjait?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nem biztos, hogy az átvételek, de ezek legálisak.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope, még nincs névtelen bankszámlám, így nem tudok sehol sem rendelni az átvételi és készpénzes fizetés lehetősége nélkül.

Vásárolt AMZ ajándékkártyák 3k ma lol és 2k nem lehet használni AMZ most, mint a termékek nem állnak rendelkezésre, mint az ajándékok fml
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8

Szeretné megosztani? Korábban csak kis mennyiségben végeztem, és most, hogy diplomát szeretnék szerezni, kicsit el vagyok veszve az árak és a szállítók között.

@topic
Az Amazon Európában van, ott már üvegeket is lehet kapni. Kínában van a legolcsóbb üveg szerintem, ha európai üveget akarsz, akkor jobb ha borsot törsz a seggedbe, van valami törvényes indokod, vagy beiratkozol a helyi egyetem kémia óráira, hogy legyen egy fedősztorid.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Szia . most vagyok a berendezések megrendelésének folyamatában. köpenyes reaktor, 10L rotovap, hűtő-fűtő berendezés, fűtőtest, vákuumszivattyú. Google beirtam dupla köpenyes reaktor azonnal dobja ki a termelés pszichoaktív anyagok fő felhasználása. Európa rendelés. egy normális tisztességes cégnek (nekem semmi közöm hozzá, a barátom segít). 480 kg lesz a rakomány súlya a szállításhoz. csomag tartalma: labor technikai eszközök egyszerűen. Keményen gondolkodom, nem jó ez így? esetleg valakinek van valami biztonságos megoldása? Most olvastam itt a fórumon, hogy vannak európai szállítók is, nem tudom mekkora az árkülönbség
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Szia, tuco, bármelyik nagy vegyipari beszállítótól rendelhetek:
Simax
Duran
katalógusár + az én díjam (5-20% a szállítótól és a terméktől függően) + szállítási díj.
szállítási idő körülbelül egy hónap
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Anyukám nagy vegyipari vállalatnál van, így a felszerelésemet és a vegyszereket szinte ellopták a raktárból. :D :D
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Még mindig szüksége van rá ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Már régen rögzítették, de nem rossz, ha van információ arról, hogy mi van.
Köszönöm.
 
Top