Eutilon

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Szeretném megkérdezni, hogy a nagy kémikusok itt meg tudják-e mondani, hogy milyen kémiai anyagból készül az Eutilone és a szintézis konkrét lépései, mert meg akarom tanulni Xi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
A diklórmetánban brómra oldott 3,4-metiléndioxi-butrofenon 3′,4′-metiléndioxi-2-brombutrofenont ad. Ezt a terméket diklórmetánban feloldottuk, majd etil-amin vizes oldatához adtuk. Ezután HCl-t adtunk hozzá. A vizes réteget eltávolítottuk és nátrium-hidrogénkarbonát segítségével lúgossá tettük. Az amin extrakciójához étert használtunk. Az eutilon kinyeréséhez egy csepp éter és HCl oldatot adtunk.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Helló legtekintélyesebb vegyész, az Ön protokollja szerint 3′,4′-metiléndioxi-2-bromobutrofenon nem találtam pontosan CAS Meg tudja mondani nekem, és elmondja a részletes szintézis lépéseit Nyersanyag felhasználás etilamin vizes oldat tartalma Szintézis hőmérséklet-szabályozás Időszabályozás Követni fogom a szintézis protokollját, és itt fogom feladni Köszönöm szépen Ön egy nagyon tiszteletre méltó személyiség.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Miért ezt az anyagot választotta a szintézishez? A pszichoaktív tulajdonságai sokkal rosszabbak, mint a metilonnak, és a fő prekurzor sokkal többe kerül.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kedves kémikus, megtiszteltetés számomra, hogy válaszolhat nekem, meg akarom tanulni a Xi Eutylone-t, mert ez az anyag átmenetileg elkerülheti a jogi kockázatokat a területemen, és népszerűbb, ezért kérem, mondja meg nekem a szintézis részletes lépéseit és a prekurzor CAS-ját, várom a válaszát, és a részletes válasza nagy segítség lesz számomra
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kedves kémikus, megtiszteltetés számomra, hogy válaszolhat nekem, meg akarom tanulni a Xi Eutylone-t, mert ez az anyag átmenetileg elkerülheti a jogi kockázatokat a területemen, és népszerűbb, ezért kérem, mondja meg nekem a szintézis részletes lépéseit és a prekurzor CAS-ját, várom a válaszát, és a részletes válasza nagy segítség lesz számomra
 

gtm17

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szükségem van egy legális eutilone eladó tud valaki mutatni nekem a megfelelő irányba?
 

newlab

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hello még mindig Eutylone szállítót keres?
 
Top