Minden, amire szüksége van a főzéshez

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Tegyük fel, hogy úgy döntött, megpróbál néhány gyógyszert főzni. Elolvastad az utasításokat, erkölcsileg készen állsz. Most itt az ideje, hogy előkészítse a munkahelyét, az otthoni laboratóriumát. Nem számít, hogy a konyhában, a garázsban vagy egy kerekes furgonban főzöl. Szükséged lesz speciális felszerelésre, legyen az lombik vagy lakmuszpapír.
Ebben a részben a munkahelyi előkészítés alapjait vesszük sorra, és elmagyarázzuk, milyen felszerelésekre és tárgyakra lesz szükséged.

Természetesen minél összetettebb az anyag szintézise, annál speciálisabb felszerelésre van szükség. Érdemes azonban nem elfelejteni, hogy most a "Főzés a konyhában" részben jársz, ahol csak a legegyszerűbb, elemi főzési módokat mutatjuk be. És a legtöbb ilyen receptben a módszer egyszerűsége miatt a bonyolult és drága felszereléseket kiküszöböljük a megfizethetőbb tételek javára. Mindent, ami az alapvető főzéshez szükséges, a világ szinte bármelyik országában megvásárolhat, anélkül, hogy különösebb gyanakvást keltene.

A haladó szakácsok számára is van egy Laboratóriumi GYIK rész, ahol részletesen megismerheti a laboratóriumi munka sajátosságait.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
a szintézisekben bk mdma 4/3mmc 3/4cmc és pvp/mdpv csak néhány üvegpalack néhány műanyag vödör szivattyú az üzemanyag átadásához. betonkeverő fúrógép. borszűrő készlet elektromos tűzhely.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
bK-MDMA kémiai szintézis nem igényel hőt, vagy legalábbis a szintézis, amit ezen a fórumon találtam, van egy szintézis, amely szintén hőt igényel.
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Rozsdamentes acélból készült fúró működik az MMC-hez?
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Az LSA számára sem kell sok.
- 3x 2 literes PET-palackok (de ha tudsz 3x 1 literes üvegpalackot, akkor legalább arra ügyelj, hogy jól zárható legyen). Csak arra ügyelj, hogy pokolian tisztítsd ki őket.
- Borotvapenge
- Kávéőrlő
- Ha zavar az időpocsékolás és a hozamveszteség, szerezz be egy keverőlemezt. Nem szükséges, de kézzel kell majd rázni a dolgokat.
- 1 db pyrex tál vagy kerámia, nem igazán fontos, hogy melyik.

Van néhány opcionális, amit ajánlok, és nem olyan nehéz beszerezni.
- PH-mérő (lehet a papíralapú is)
- Keverőtányér fűtéssel (segít a párologtatásban, de ne tekerd fel túlságosan a hőt!!!)
- Borostyánszínű üvegpalackok (mivel az LSA érzékeny az UV fényre).
- A szobában, ahol dolgozol, UV-szűrővel ellátott lámpák, hogy ne kelljen sötétben dolgoznod.

A vegyszerekről, nos, ez egy másik helyen tárgyalandó téma, és nem fogom magam tovább folytatni.
 

nitroisit16835

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Szia, kezdő vagyok, és szeretném elkészíteni az első drogomat, 24 dollár készpénzzel rendelkezem, és szeretnék vásárolni vagy készíteni néhány drogot im nyitott mindenféle drogra
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Uram, legalább 27 dollár készpénzre van szüksége az induláshoz.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Jobb, ha megvan az a 27 dollár bitcoinban, ha el akarja kezdeni
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Szia, nagyon érdekel a kémia és a többi, de egy kicsit elveszett vagyok az összes équipement, mivel kezdő vagyok. Szóval, kíváncsi voltam, mi volt az alapvető elemek vásárolni. Már van egy mágneses keverő, főzőpoharak, alapvető laboratóriumi felszerelés, mint a spatula és a cucc, mit gondolsz, mi legyen a következő vásárlásom ? Elsősorban kannabinoidokat vagy triptaminokat szeretnék szintetizálni, de nyitott vagyok mindenre.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ellenőrizze az eljárást, akkor pontosan tudni fogja, hogy milyen berendezésekre lesz szüksége a szintézis elvégzéséhez.
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
im begginer at this, can i prepare my own psychedelic, like psilocybe, LSD, mdma? thing like this
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
A legegyszerűbb pszichedelikumok a szintézishez a meszkalin és a TMA.
 
View previous replies…

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Erre sok pénzt kellene költenem, ugye? Úgy értem, ez nem olyan egyszerű, mint a gombatermesztés.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Itt a szintézisről beszélünk. A gombatermesztés nem szintézis. És igen, a kémia időnként elég drága tud lenni.
 

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Érdekes, soha nem néztem bele a meszkalin szintézisébe, de elég furcsa, hogy mivel ez a legegyszerűbben előállítható pszichedelikus szer, nem sokat látni belőle az utcai dílereknél.

Úgy találtam, hogy a meszkalin az egyik legnehezebben beszerezhető molekula, hogy őszinte legyek, 10 évvel ezelőtt nem találtam, ezért elkezdtem aktív kaktuszokat termeszteni és gyűjteni. Van egy elég beteg Kaktuszkertem, és végtelen mennyiségű kedvenc gyógyszeremmel rendelkezem.

Feltételezem, mivel a legegyszerűbb pszichedelikus, hogy a procures meglehetősen nehéz megszerezni, így ritkábban látható anyag?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Hogyan lehet a reflux kondenzátort kicserélni
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Egy nyomástartó edény, rézcső, rézcsavarok/csapágyak/csatlakozó, valami a szivárgás tömítésére (pl. epoxi) és egy 20 literes vödör.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Nem tiszteletlenségből, de gondolta rajtam kívül valaki, hogy nekünk, nooboknak valóban hasznunkra válna néhány szerves kémiai könyv elolvasása? Ha olyan új vagy, mint én, olvass, olvass, olvass, olvass, majd olvass még többet! Én kezdtem a kémia a dummies őket költözött Ober a tankönyvek,majd megjelent anyagok. Komolyan legyél okos!! képezd magad 1.,aztán kérdezz.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Feltételezem, hogy minden szakács olvas könyveket és néz kémiai videókat
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
El tudom képzelni, hogy rengeteg olyan shake and bake vagy HI álreduktor van, aki nem értette, hogy mi a fenét csinál, amikor egy barátjától megtanulta: hogyan kell "ezt azzal együtt felmelegíteni" vagy "mindezt 30 percig beledobni egy szódásüvegbe", majd hogyan kell HCl-gázt előállítani. Lehet, hogy csak akkor értették meg igazán, hogy mi történik, amikor ezeket a dolgokat összeadják, amikor némi tapasztalatot szereztek és megismerkedtek a hivatalos terminológiával és ismeretekkel. Egyfajta fordított mérnöki munka, ha úgy tetszik.

Én már régen elkezdtem magam is tankönyvekből tanítani. Nem tudtam kísérleteket gyakorolni vagy videókat nézni. Mindezt meg lehet csinálni papíron elméletben, de nem ugyanaz, amíg nem alkalmazod. Most, hogy a technikákat gyakorolhatom, és kézzelfogható tárgyakkal és anyagokkal kísérletezhetek magam előtt, a tanulás a tanulással kombinálva gyerekjáték. Azzal, hogy ezt az alapot már régóta felépítettem, sokkal könnyebb felismerni és emlékezni - "Ó, emlékszem, hogy erről olvastam". Vagy képes vagyok elképzelni egy olyan szintetizátor kivitelezését, amelyet soha nem próbáltam, és képes vagyok azt mondani, hogy "OK, ez az, amiről beszéltek" stb.

Nem győzöm elégszer hangsúlyozni, aki szakács akar lenni, hogy olvasson, tanuljon, gyakoroljon, és kezdje kicsiben és BIZTONSÁGOSAN! Lehet, hogy képes vagy meglátni egy meth-receptet, és minden tudás vagy nagy tapasztalat nélkül is megcsinálni, de valószínűleg csak ennyire fog menni, és valószínűleg végül rosszul fog végződni számodra. Kérem, vegye észre, hogy kockázatot vállal minden alkalommal, amikor ezeket a dolgokat összedobja, ha nem érti, hogy pontosan mivel foglalkozik és mit próbál csinálni. Ha nincsenek kémiai ismereteid, honnan tudnád, hogy egy receptből drogot, mérget vagy robbanóanyagot készítesz? Képezd magad!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Nyomja meg a főzőgombot a nyomja meg az ANYKEy és BOBS YER UNCLE
 
Top