Question Tapasztalat a külső gyomnövények termesztésével kapcsolatban

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Vannak néhány tippek a külső gyomnövények termesztéséhez, hogyan lehet minimalizálni a lebukás esélyét, csak azt tudom, nehéz bizonyítani, hogy én vagyok az a személy, aki elvetette a növényeket.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ha van saját magántulajdona az országban, akkor kevesebb aggodalomra ad okot. Ha nem talál egy jó helyet, amely félreeső, így nagyon kevés forgalom van egy gazdálkodón vagy vadászon kívül talán, ami azt jelenti, hogy az egyetlen kamerák, amelyek miatt aggódnia kell, a tulajdon kamerák vagy a vadkamerák. Keresse meg a helyét az ingatlan szélei körül, és találjon egy jó helyet, és állítson fel egy pár saját rejtett kamerát. Keressen egy patakot vagy egy patakot, és kövesse azt, mivel elég közel akar lenni egy vízforráshoz, hogy ne kelljen kancsókat cipelnie, amikor öntöznie kell őket. Rejts el egy kis vödröt valahol odakint. A területednek megfelelő törzs kiválasztása elengedhetetlen, és közvetlenül a földben vagy vödrökkel termesztheted, amelyek lehetővé teszik, hogy szükség esetén mozgatni tudd őket. Bárhogy is legyen, a talaj, amit használsz, nagyon fontos, ezért ellenőrizd az ottani talajt, vagy hozd be a sajátodat, hogy használhasd. Tartanék egy kis dobozt, amit elrejthetsz, vagy eltemethetsz a közelben, és minden tápanyagot, vagy más készletet, amire szükséged lehet, ott helyezhetsz el, hogy ne cipeld ki a dolgokat az erdőbe, amikor mész, mert jó lenne ellenőrizni a dolgokat, amilyen gyakran csak tudod és kényelmesen érzed magad. Ne csinálj ösvényt, ne csinálj parkolóhelyet, és mindig más úton menj ki, hogy ne hagyj egyértelmű jelzést arra, hogy hová mész, hogy az emberek ne kövessék a nyomodat, és ne botoljanak bele a termésedbe. A legfontosabb, hogy ne mondd el senkinek, hogy hol vannak, vagy hogy egyáltalán vannak, kivéve persze, ha segítenek neked a projektedben.
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Köszönöm a tippeket i havent bányászott a kamerák, de ott nem a legfontosabb thx ismét bro
 
Last edited:

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
(y) Régebben a szabadban csináltam, most már csak bent csinálom az egészet. Abban az időben a nyomvonal-kamerák nem voltak kérdés, de ahol vidéki területen élek, most mindenütt ott vannak, hogy szemmel tartsák a birtokháborítókat és a vadászatot. A termesztés talán a legélvezetesebb dolog, amit valaha is csináltam.
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Szerintem egyszerűbb a tematikus oldalakat használni, ott minden információt megtalálhat, amire szüksége lehet
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Igaz, manapság rengeteg jó termesztési útmutatót találni, amelyeket tapasztalt termesztők állítanak össze.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Amikor 18 éves voltam, találkoztam ezzel a lánnyal, a szüleinek 20 növénye volt, 20 láb hosszú, kétlábanként karóba tűzve a földbe a pajta mögött. A földesúré volt, és ők ingyen éltek ott, csak hogy bébiszitterkedjenek. Az egész szuper funky szar volt (ez a 90-es években volt), odamentem és soha nem mentem el onnan. Egy évtizedig.
 
Top