Sikertelen 4mmc szintézis

Czeczeczecze

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 7, 2022
Messages
24
Reaction score
5
Points
3
A 4mmc szintézist DCM-ben lépésről lépésre végeztem, mint mindig. 1kg 2b4m 5L DCM 2L metilamin, hagytam keverni éjszakára ~8h mosás freebase 2 alkalommal, hozzáadtam jég 5L jéghideg aceton 500ml 35% hcl és semmi nem történt. Általában a végén az aceton hozzáadásakor a hcl-el por látható az egész oldatban. ezúttal semmi. Bármilyen tanács? az egész tétel meghiúsult?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Értem mire gondolsz, az olaj nem csapódott ki, igaz? Ha igen, csak tegye az olajat egy lapos pyrex tányérba, és várjon néhány napot, akkor kikristályosodik ;), utána, u lehet tisztítani azt w / aceton
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Tudja, hogy a szerves bázis metilaminálási folyamatában jobb-e letakarni a főzőpoharat, hogy a metilamin-gőzök ne távozzanak, vagy nyitva hagyni a fedelet, hogy a gőzök távozzanak?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
8 óra keverés? Szintetizálom a bk-MDMA-t, és miután a prekurzor CAS 52190-28-0-t DCM-mel feloldottam, majd hozzáadom a metilamin 40% -os vizes oldatát, 1 órán át keverem, majd etil-acetát extrakciót végzek, a szabad bázist 3-szor mosom, majd a 35-38% -os HCl és aceton oldatot adom a szabad bázishoz, és a metilon HCl mindig kijön.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Hozzáadta a fűtést?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@Czeczeczeczecze:
Ugyanaz a tesó, soha nem kap egy terméket a DCM-útvonalról.
Próbálja ki a toluol vagy a benzol oldószerként, és ne feledje, hogy a felső réteget használja. Savasítsuk 90% Aceton és 10% HCL (37%) keverékével.
Egy por képződik imediately amd meg kell szűrni.
Ezután kristályosítsa vissza.
 
Top