Vereséget érezve

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
5 évvel ezelőtt Gatorade-palackokban rázogattam és sütöttem. Használtam a 24 órás számítás 2,4 g pszeudo 3,7 g teljes tablettatömeggel, hogy ez volt a legjobb módja annak, hogy menjen. Nem csináltam előzetesen extrakciókat, hanem egyszerűen csak egy turmixgépben őröltem át rajta, és egy Gatorade, sport palack egy kis csavaros tetejű szellőzővel, vm&p naftával, és körülbelül egy feles pohár tele NaOH-val és NH4NO3-mal. És 2 elem.

Működött, mint a karikacsapás. Most már egyáltalán nem működik. Legalább 10-szer próbáltam azóta, de egyetlen sikeres próbálkozás sem volt. Nekem nem úgy tűnik, mintha bármit is megváltoztattak volna... Régebben a Sudafed 24 órás tablettákat használtam.. de vajon mik a legjobb tabletták a kontinensen, amiket a kivonáshoz lehet használni? Néhányan pse szulfátot, mások Hcl-t. A szulfát ugyanaz, mint a pse freebase? Mi a különbség a szulfát és a Hcl között?

Bocsánat a sok kérdésért egy hozzászólásban
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ó is próbáltam mind a gázosítást Hcl és sóval, mind a H2SO4 + HCl (vizes),...
És még a vízzel való mosást követte a hcl savval való titrálás.
 

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nem szívesen mondom el, de úgy tűnik, hogy a nagy gyógyszergyártók egyszer s mindenkorra megoldották az SnB-problémát. Bevezettek egy szupergakot, amely akkor is elgumizza a reakciót, ha a tablettákat tűszerű kristályokká tisztítottad.

Mit jelent ez?
Hogy nyersen fogalmazzak - , az amerikai piacra szánt tablettákkal soha nem lesz sikeres SnB'ing, azoknak a napoknak vége.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Nincs különbség a PSE-szulfát vagy a hidroklorid között.
A NaoH oldat szemcsékre történő sokszorosítása szabad bázis pse-t szabadít fel.
Adjunk hozzá egy nem poláros oldószert a kivonáshoz.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Mi az a szupergak, amiről beszélsz? És használhatja a Sudafed helyett a bronkaidot?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nah, ez így nem jó. Wal-fedd meg magad. Nincs benne semmi más, csak a 60mg és a cellulóz keményítő. A 24 órás Rx megöl téged, és ez túl sok lítium kétszer annyi, mint az ésszerű mennyiség. Egy pohár kristálylúg? Az szerintem túl sok.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Nekem úgy hangzik, mint egy terv!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Csatoltam egy PDF-et, amelyet egy sikátorban találtam körülbelül 10 évvel ezelőtt, és amely megmondja, hogyan kell értelmes módon SnB-t készíteni.
 

Attachments

  • oaPlrYbnNZ.pdf
    121.8 KB · Views: 262
Top