Fentanil vizsgálati készletek

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Szeretnék olcsó tesztkészleteket összeállítani, amelyeket önköltségi áron kínálok az összes DNM-en. Tud valaki ebben segíteni nekem? Vagy megvásárolhatom őket, vagy ha meg tudom tanulni a teket, akkor magam készítem el őket. Le kell küzdenünk ezt a rákot! Ez a szar már most kicsúszott a kezünkből!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Miért nem veszel inkább prekurzorokat, és készíted el a saját gyógyszeredet, hogy tudd, mi van benne, és olcsóbb lesz.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Nem használok és nem is akarok ópiátokat használni. Túl sok barátomat és családtagomat vesztettem el a rejtett adalékanyag miatt, és szeretnék segíteni a felhasználók tájékoztatásában. Nincs problémám a Fenttel vagy bármilyen más kábítószerrel, de az már gondot okoz, ha nem úgy van feltüntetve, mint ami, és folyamatosan emberek halnak meg.

Emellett nem vagyok vegyész. Dolgoztam néhány vegyésszel az évek során, és ez olyan, mintha macskákat terelgetnénk!
Jelenleg elégedett vagyok azzal, hogy csak megveszem a termékeket, és a marketingre koncentrálok.
Még ha időt is szánok arra, hogy elolvassam az útmutatókat és előállítsam, amire szükségem van, ott van az idő kérdése, és csak annyi kalapot tudok viselni.
Bármit el tudok adni a szart is, de ehhez összpontosításra és időre van szükség.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Szia ember, részvétem a veszteségedért. Javaslom, hogy használja a Marquis és Mecke reagenseket. Témát készítettem a szintézisek kézikönyvekkel, anyagok szintézise a PAS teszteléséhez. Emellett különböző üzletekben tesztcsíkokat is vásárolhatsz. Én már láttam egy csomó ilyet.
WF8VKGl1N9
 
Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Rúgd szét a segged! Köszönöm!
Jól értem, hogy a tesztcsík hatékonyabb a tesztelésben, ha a fentet belekeverik?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Ha keverve nem mennyi igen.
 
Top