Fentanil vs. Zenes?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Kíváncsi vagyok, mi lehet az emberek véleménye erről. A fenafnyl és a rokon vegyületek, valamint a zene család egésze az, amit keresek.

Mindkettő nagyon hatásos, de milyen minőségi különbségek vannak az egyik vagy a másik gyógyszer élményében?

Továbbá, úgy tűnik, hogy a nagyon erős szintetikus ópiodokból hiányzik annyi eufória, mint a tipikus heroinból, az alapján, amit a neten olvastam. Ez igaz?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nem kezelheti az összes Fentanyl-családba tartozó ópiátot egy és ugyanazon anyagként, hatalmas különbségek vannak a hatáserősség és a biztonságosság tekintetében. Az eufória, a székrekedés, a hányinger stb. is nagyon eltérő. Nincs ötletem a Zenes-ről, senki sem szereti őket igazán, azt hiszem, ez egy zsákutca.

IMHO a fentanoidok legkedvezőbb tagja a Car-F, amely nem túl rövid hatású, eufóriát biztosít en par vagy jobb, mint a H, és sokkal, sokkal biztonságosabb (feltéve, hogy szakszerűen vágták). Emellett a székrekedés és a hányinger tekintetében is veri a H-t. Ez utóbbi a hardcore drogosoknál kissé problémás, mivel ők megtanulták, hogy ugyanúgy szeretik a hányást, mint az amfetamin-használók az égő érzést az orrban.

Az eredeti F rekreációs szempontból egyszerűen szar.
 
  • Like
Reactions: vis

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Van más Fent analóg, amelyet a Car F mellett ajánl? Egyszerűen túl erős ahhoz, hogy biztonságban érezzem magam, függetlenül az óvintézkedésektől.

Olvastam, hogy a 3-metil-fentanil (még mindig túl erős az én vágyaimhoz) jó, és az alfa-metil-fentanil.

Milyen fentanil analógoknak van "lába", azaz hosszabb az időtartamuk? Úgy tűnik, hogy a fent és a hasonló drogok szenvednek attól, hogy folyamatosan újra kell adagolni, amivel jó lenne nem foglalkozni.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Maga az F szar, abból, amit nekem mondtak, a CarF és más 4 szubsztituált változatok a legjobbak, különösen a CF etil-észtere (fele olyan erős, mint a CF) és a 4-metoximetil-F (körülbelül ugyanannyi).

Nem akarsz semmit, aminek hosszabb az időtartama, mint a CF-nek, ami gyakorlatilag egy kicsit kevesebb, mint a H. Vannak nagyon hosszú időtartamú változatok, de ezek nem olyan élvezetesek, és ami a legfontosabb, szinte azonnali és nagyon kemény fizikai függőséget okoznak. Úgy tűnik, minél hosszabb ideig telítettek a receptorok, annál gyorsabban és keményebben alakul ki a függőség.
Az ismerőseim, akik CF-et és hasonlókat használnak, ezt orrspray-készítéssel teszik, és ők ezt az adagolási módot részesítik előnyben annak ellenére, hogy korábban sokáig tűket (IV) használtak.
 
  • Like
Reactions: vis

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Sokat olvastam a zénekről, és nagyon stimulálónak kell lenniük, jobban, mint más opioidok. Az emberek molekuláris speedballként írják le, és az emberek azt mondják, hogy nagyon eufórikusak. Nem olvastam semmit az eufória hiányáról... Sőt, ezek a legjobban függőséget okozó anyagok ezen a bolygón.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jól lehetséges, nincs első kézből származó tapasztalatom, csak azt mondom, amit abból következtetek, amit azok az emberek, akikben megbízom, és azok, akikben nem bízom, mondanak. És az volt a benyomásom, hogy Zenes rövid idő után elégedetlenül hagyta az embereket.
Azt viszont tudom, hogy nem lehet mindent egy csomagban kapni, egyszerűen nem működik. Az erős stimulánsok kombinációja ópiódokkal együtt mindenkit első osztályú paranoiás seggfejjé változtat. Már a Cannabis + Speed is elviselhetetlenné teszi az embereket. Egyszeri használattal persze nem, de ha gyakrabban történik, akkor elkerülhetetlennek tűnik.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kíváncsi a " zenes" kipróbálására
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Néhány nappal ezelőtt kaptam egy gramm Protonitazepyne-t, és azt kell mondanom, hogy nagyon izgatott vagyok erről a Stuffról.
Magas toleranciával rendelkezem, mert naponta 1.000mg Substitolt (morfium-szulfát-pentahidrát) szedek, és ez a Stuff elszállt.... Ez sokkal euforikusabb, mint bármely más opioid, amit csináltam, hosszan tartó és... Nem tudom, hogy a stimuláló a megfelelő szó-e erre... hogy is mondjam...? Olyan érzés, mint a tiszta jólét, és örülök, hogy csak egy grammot kevertem 1:3 arányban. Ha többet kaptam volna, biztosan nem venném le a kezem. Szerintem nagyon addiktív, úgyhogy óvatosan bánjatok vele.
 
Last edited:

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
És még egyszer mondom, nagy a tűrőképességem. Ez a cucc kurva erős, és azok az emberek, akik nem szoktak hozzá az opioidokhoz, esetleg meghalhatnak az alacsony dózisoktól.
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Nekem volt egy bromazolam/metonitazén/Etonitazepin keverékem 1:1:1:1:30(mannitol) és volt a legkeményebb cucc az utcán koroktól kezdve, jól megy dobja a metadont, basicaly minden szerette (azonnali bólintás és eufórikus buzes a test felett). Ez sokkal függőséget okozóbb, mint a fent, a jó gondolat az emberek stoped injecting ők coud füstölni egy pont és okey.
 
  • Like
Reactions: pvp
Top