Néhány alapvető, de legfontosabb amfetamin tények

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Üdvözlöm!

Talán valaki megmenti az életét vagy az egészségét, ismerve ezeket a meglehetősen új tényeket, amelyeket a saját laboratóriumomban megfigyeltem.

1. Az amfet-amin nem működik mindig ugyanúgy, még akkor sem, ha egy fürdőből (főzésből) veszik ki.
- A szervezeted néha telítődik ezzel az anyaggal. Tudom, nehéz elfogadni, de a legtöbb a-dedikált felhasználó szervezete - időről időre - túlszaporodik a kontrollálatlan használat miatt. Ez az oka annak, hogy néha az egy forrásból, zacskóból vagy fürdőből származó adagok teljesen másképp hatnak rád. Ha az a problémád, hogy a cuccod gyakorlatilag nem működik, még akkor sem, ha legutóbb működött - próbálj meg minimum 2-3, de jobb esetben 4-5 hetes szünetet tartani a fehér függőségedben.

- Megfigyeltem, hogy a szervezeted csak addig örül, ha a-aminhoz jut, amíg nincs belőle elég. Mint a való életben - nem leszel boldog attól, hogy többet kapsz valamiből, amire már nincs szükséged, még akkor sem, ha azelőtt az álmaidat váltotta valóra. Újra szükséged kell rá, hogy újra tele legyél vele.

2. "Véletlenül" nagyon gyorsan megutáltathatod a testeddel az a-amint.
- A leggyorsabb módja annak, hogy igazi problémát csinálj magadnak az a-aminból, az, hogy a tested fél tőle. Ez akár évekig tartó elkötelezett és aktív önpusztítás után is megtörténhet veled. Hogyan lehet az a-amint pillanatok alatt inaktívvá tenni? Nem kell mást tenned, mint hogy veszélyesen szennyezett szondát fogyasztasz magadba. A legpusztítóbb meglepő módon még csak nem is valamiféle súlygyarapító méreg (15 csésze koffeinnek megfelelő koffein egy grammban? Előfordul - hidd el...), hanem TÚL SAVAS SZERŰEN FELVÉTELÉBŐL! Az (utóbbi időben biztosan kevésbé) emésztő zsákod képes könnyen termelni savat HCL formájában, így könnyen nivellálhatja a túl alapfajtát, de amikor a nivellált savra került sor - ez alapvetően csak később történhet meg, miután messzebbre jutott. Ez azt jelenti, hogy ha túl sok túl savas anyagot veszel be, az egyszerű gyomorégéshez vezethet. Ha ez túl komoly - a szervezeted úgy dönthet, hogy teljesen inaktiválja számodra azt az anyagot, ami miatt a sav bejutott hozzád. A szervezet azt gondolhatja - ha már nem fog neki tetszeni x, akkor nem fog többé túl savas dózisokat hozni belőle. Ismerem az ilyen folyamat visszaútját, de nem osztom meg itt. Maguk megőrültek.

PS
Lehet ez a probléma különböző anyagokkal is, de az a-amin túlsavasodása hihetetlenül gyakori főleg a (még amatőrnek sem nevezhetem) "kipróbáljuk és meglátjuk" nem kiegyensúlyozott Al/Hg/P2NP szintézisből.

3. Az "amfetamin pszichózis" nevű dologgal már nem lehet gondod.
- Ne szippantsd fel az a-amint. Ez ilyen egyszerű. Használd szájon át, hogy a májad először is megtisztítsa, másodszor pedig gondoskodjon az időadagolásról a nem produktív agyadnak. Ha felszippantod - a kígyó egy jó részét az erek azonnal az agyadba viszik anélkül, hogy bármit is egyeztetnél a normálisan működő rendszereiddel. A legrosszabb forgatókönyv az történik, amikor adagolsz, adagolsz, majd elfelejted adagolni - és amint rájössz - túl nagy adagot veszel be. Az agyad (általában a munkamániás hurok 3. napjára, nem korábban) azt gondolhatja, hogy arra készülsz, hogy véget vessen ennek az őrületnek, és az "amfetaminpszichózis" a reakció, hogy hirtelen a nagy reményeit, hogy végre megérdemli a sok szar után - pihenés - a "Hová mész barátom? Még csak most kezdünk bulizni, úgyhogy kurvára dolgozz tovább és szórakoztass minket, te fasz!". Ha nem volt ez, akkor nem fogod megérteni. Elég, ha azt mondom, hogy amikor elkezdődik - Van körülbelül 80% -a találkozó ambuláns pszichiátria (talán nem először).

A barátom könyörgött (térden állva) néhány véletlenül találkozott (valahol az utcán) nem bűnös és gyanús nagyi, hogy ne vegye fel őt. "Kérem hölgyem, ne filmezzen, könyörgöm!" :D

4. Gondolhatod, hogy tudsz repülni, de tény, hogy nagy a valószínűsége, hogy becsapnak. A dílerek gyakran csak amfetaminszagú metamfetamint kínálnak tipikus termékként, ha elfogyott a készletük.
- Problémák?
a) Ijesztő és drámai vége az "utazásodnak", ahelyett, hogy könnyen vigyáznál max 1-2 sörrel és nyugodt - normális - lecammogással.
b) Ideg-degeneráció, mert az m-amph erősen neurotoxikus.
c) Olyasmit szedsz, amire nem vagy felkészülve, amivel nem vagy tisztában, ami megbetegíthet, ami miatt rosszul kezelnek a kórházban, vagy ami véget vethet a karrierednek, ha bármilyen drogvizsgálatra kerül sor.
d) Akár olyasmit is tehetsz, ami nem is tűnik olyan rossznak. Lehet, hogy te - a.amin gyűlölő (mint én két évig, amikor eladták nekem így az első alkalommal, amikor még próbáltam is). Lehet, hogy te is az vagy? Komolyan gondolja meg újra, hogy megpróbálja a jó forrásból származó adagot, és adjon neki még egy esélyt. Az a.amin az egyik legigazságtalanabbul kezelt anyag a világon. Kipróbáltam 80 különböző anyagot+ és stimulánsoknál - nincs biztonságosabb és jól ellenőrzött anyag (ha jól van elkészítve és tiszta). Az őt használók általában sok mellékhatás nélkül tudnak dolgozni, gondolkodni és szeretkezni. Gyakorlatilag nem ártalmas, ha nem felejtesz el enni, inni és megfelelően táplálni a tested.

PS
Ne haragudj mindig a kereskedőkre az ilyen gondolkodásért. Egyik ismerősömet megverték, amikor egyszer eladott valami anyagot, és nem volt több, amit később eladhatott volna ugyanannak a srácnak :D Ja és néha "Flex"-ként árulják ezt a keveréket, mert metet szedni rossz, de "Flex"-et szedni király. :D
 
Top