Question Nemzetközi repülés a desztillittal

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
im tervezi, hogy repülni Németországba valamikor ebben a hónapban, volt intrested hozza egy kis jelöletlen üveg desztillit (kb. 20 gramm), én írtam a reddit és mindenki azt mondta, hogy nem érdemes hozni, és hogy én valószínűleg elkapnak. van valami módja annak, hogy tudnám hozni a desztillit nagyobb eséllyel a siker?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Németország repülőterein nagyon szigorú biztonsági rendszer működik. Nem ajánlom, hogy valami illegálisat vigyen át a repülő határán. Hogy érti azt, hogy "párlat"?
 
Last edited by a moderator:

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
delta 9 desztillátum, nincs szaga és csak úgy néz ki, mint a méz.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
A kutya orrának legyőzéséhez megfelelően kell csomagolni, a legjobb dupla vákuumozott és mindent gondosan tisztítani IPA-val egy olyan környezetben, amely mentes a tiltott anyagoktól. És még akkor is óvatos lennék, hogy ne menjen túl közel.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Töltsön meg egy krémpalackot, tegye a műanyag piperezacskóba a fogkrém közé és a kézipoggyászba, jól láthatóan a szkenneren keresztül.

De aztán megint csak nem ajánlanám ezt egyáltalán hehehe
 

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
gondolod, ha a párlatot egy üveg tejszínhabba tölteném, hogy büdös lenne, vagy nah, vákuumzárral le tudnám zárni, de nem tudom, hogy félrehúznák-e, mert vákuumzáras. azt is jobb lenne, ha a kézipoggyászomban vagy a poggyászomban vinném?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
A krém vákuumzárása felhívná magára a figyelmet hehehe.

Vajon a kutya a párlat szagára van-e kiképezve? Szerintem a kannabisz szagára van kiképezve.
 
Top