Az F1000 vagy bármelyik kínai termék vásárlói számára

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Olyan ppl-ket keresek, akiknek van tapasztalatuk a kínai vagy szintetikus anyagok beszerzésében olyan eladóktól, akik azt állítják, hogy nagy mennyiségben rendelkeznek. Alapvetően a kérdésem az, hogy mennyi vágás ezek általában. Tudom, hogy ez számos változótól függ. De például ha 10 gramm F1000 lenne, mennyire vágná le? A legtöbb, amit találok, csak a függők, akik azt mondják, hogy csak a
Iv .2, és folytatják, hogy megemlítsék, hogy ez erősebb, mint amit az utcán vagy az m30-on kapnak. Csak kíváncsi vagyok, ha ezek a termékek megéri?
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Hé barátom tudok segíteni, ha akarod tudom az arányt, hogy hogyan kell kifőzni a kőzetekbe
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Kaptam 250g közepesen erős MDPV-t Kínából tavaly nyáron, de még mindig átverés volt. Csak kész narkotikumokat vásárolok, minél erősebb, annál jobb. Dolgozzon a megfelelő eladó megtalálásán, lehetőleg egy sötét oldalas "fuck the law"-elme.
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
még mindig rémálmaim vannak, amikor alice és kevin (bo peng) a kk.pu-tól 5 kilót szállított nekem apvp, bk mdma, 4 fa,mxe és jwh 250 között egy kibaszott fekete szemeteszsákban, és a rendelés megjött.
 

mrshootyouup

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 19, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Kinek van f1000 vagy cw? Szükségem van az ömlesztett keresés korok kibaszott pokolba
 
Top